Menu
../fortuna/

Obstawianie w forBET


Nie wymagamy zbyt wiele od legalnych bukmacherów. A już tym bardziej o tych, którzy działają na naszym rynku od niedawna. Bo co możemy powiedzieć o ofercie bukmachera, który działa na naszym rynku od 2016 roku?

Wydawać by się mogło, że to naprawdę niewiele czasu, by zaoferować swoim graczom szeroką ofertę. A jednak! ForBet zupełnie ofertą nie przypomina bukmacherów, którzy dopiero wchodzą na rynek.

Przede wszystkim zacznijmy od tego, że bukmacher ten oferuje obstawianie tylko i wyłącznie w sieci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale mamy na uwadze, że jest to legalny bukmacher. A przecież większości z nich ma również swoje punkty stacjonarne. ForBet zupełnie zrezygnował z tego pomysłu i postarał się, by w zamian za to postawić na stronę internetową. I był to z pewnością trafiony pomysł.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
1050zł bez ryzyka + 2000zł za wpłatę + 30 dni bez podatku

 

Obstawianie w forBET

W dobie Internetu większości graczy obstawia mecze online. Mamy tu naprawdę szeroki wybór, ponieważ możemy typować zarówno przed meczowo jak i na żywo. Strona internetowa jest niezwykle przejrzysta. Od razu mamy wgląd do wszystkich dyscyplin sportowych, zakładów na żywo, przejrzenia wszystkich bonusów czy ciekawej zakładki jaką jest Betmarket.

Co możemy powiedzieć o samej ofercie?

Z pewnością to, że najlepsi legalni bukmacherzy mają się czego obawiać. forBet.pl oferuje nam dość szeroką ofertę jak na tak młodą firmę.

Podstawą jest piłka nożna. Jeszcze przed wszystkimi dyscyplinami sportowymi możemy zauważyć zakładkę „Popularne”, a wśród nich głównie największe turnieje odbywające się właśnie w piłce nożnej – Liga Mistrzów, Liga Europy, Kwalifikacje MŚ czy UEFA, a także nasza rodzima Ekstraklasa. Fani piłki nożnej z pewności się tutaj nie zawiodą.

 

A co z innymi sportami?

Również jest dosyć spory wybór odn obstawiania meczy. Do wyboru mamy żużel, koszykówkę, tenis, hokej na lodzie, piłkę ręczną, boks, eSport i wiele innych. Jeśli typujemy mecze głównie przedmeczowo to z pewnością będziemy zadowoleni jak na standardy, które oferują nam legalni bukmacherzy.

forbet-bonus-powitalny

Nie możemy cały czas zapominać o tym, że iForBet.pl działa od 2016 roku. Stażem jest niezwykle młody. Mimo to oferuje nam o wiele lepszą ofertę niżeli bukmacherzy, którzy działają na rynku o wiele dłużej.

To daje również nadzieję, że może być jeszcze lepiej, a na zmiany nie będziemy musieli czekać latami.

 

Obstawianie na żywo w forBET

Warto również wspomnieć o ofercie na żywo. Tu również powinniśmy być zadowoleni. Znajdziemy tu wiele spotkań, a nawet więcej niżeli u konkurencji. To sprawia, że ta musi nadążać, gdyż ForBet rozwija się w niewiarygodnie szybkim tempie.

A skoro jesteśmy w temacie oferty to należy także wspomnieć o wyżej wspomnianej zakładce jaką jest „Betmarket”. Tam znajdziemy kupony innych graczy, które opiewają na spore wygrane. Sami możemy wybrać interesujący nas kurs sięgający nawet 100. Dzięki temu sami nie musimy spędzać czasu na analizie. Wystarczy stworzyć taki sam kupon. Te zakłady traktuje się jednak bardziej w formie zabawy.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
1050zł bez ryzyka + 2000zł za wpłatę + 30 dni bez podatku

 

Podsumowując, oferta forBet.pl jest na wysokim poziomie. Jak na dopiero co działającą na naszym rynku firmę proponuje nam szeroką ofertę, zarówno spotkań przedmeczowych jak i na żywo.

Opinia o tym bukmacherze
  • Bonus na start (powitalny)
  • Kursy bukmacherskie
  • Zakłady na żywo
  • Zakłady mobilne
  • Obsługa klienta
3.9