Menu
../lvbet/

Legalny bukmacher z cashback


Bukmacher internetowy Fortuna ma jedną z najlepiej rozwiniętych ofert zarówno spotkań przedmeczowych jak i tych na żywo. Życie osób, które dotychczas zarabiały głównie na obstawianiu zakładów bukmacherskich zmieniło się drastycznie od kwietnia 2017 roku.

Dlatego też może niektórych dziwić stwierdzenie, że to właśnie Fortuna znajduje się na podium jeśli chodzi o ofertę. Jedna doskonale wiemy, że do wyboru mamy tylko legalne firmy bukmacherskie. Fortuna.pl to bukmacher, który od lat plasuje się na najwyższych miejscach jeśli chodzi o legalne obstawianie zakładów bukmacherskich w Polsce.

 

Jaka jest zatem oferta Fortuny?

Jak na standardy legalnych bukmacherów z pewnością bogata. Z pewnością na dłużej zostaną tutaj typerzy, którzy obstawiają popularne dyscypliny sportowe. Piłka nożna to oczywiście podstawa. Nie będziemy mieli żadnego problemu, by obstawiać zakłady bukmacherskie na najpopularniejsze ligi z całego świata. A co z niszowymi ligami? Tutaj już bywa różnie. Niekiedy zauważymy mecze np. młodzików, ale nie liczmy tutaj na szeroką ofertę.

Legalny bukmacher z cashback 1 Bukmacherzy

Zaraz za piłką nożną popularny jest tenis. Tu właściwie osoby, które głównie obstawiają ten sport z pewnością będą zadowolone, ponieważ żaden inny legalny bukmacher nie oferuje tak szerokiej oferty jak Fortuna.pl. Znajdziemy tu zarówno popularne rozgrywki jak i te bardziej niszowe. Nie ma dnia, ani godziny, by nie odbywało się tutaj choć kilka spotkań z tenisa.

Ciekawą ofertę znajdziemy także na koszykówkę, piłkę ręczną czy siatkówkę. Na wyróżnienie zasługuje także oferta hokeja na lodzie. Jednak są to bardzo popularne dyscypliny sportowe, które znajdziemy praktycznie u każdego legalnego bukmachera. Jest to prawdą, ale warto zauważyć, że mamy tutaj szerszą ofertę niżeli oferuje nam konkurencja.

To niewątpliwie wielka zaleta Fortuny. To właśnie dzięki temu zarejestrowanych jest tu przeważająca ilość typerów.

Zakłady na żywo w Fortunie

Oferta bukmachera Fortuna.pl to zakłady przedmeczowe i zakłady na żywo oraz oferta bukmacher cashback. Oferta zakładów LIVE bywa u legalnych bukmacherów często pomijana. Jednak jest wielu graczy, którzy preferują tylko ten sposób typowania. Fortuna tutaj również nie zawiodła.

Dodatkowo oprócz typowania na żywo możemy często skorzystać z darmowej transmisji. Mówiąc o ofercie należy także wspomnieć o tym, gdzie tak naprawdę możemy obstawiać zakłady bukmacherskie w Fortunie. Jako to, że jest to legalny bukmacher to mamy możliwość typowania meczów przede wszystkim w punktach stacjonarnych. Z uwagi na fakt, że Fortuna.pl ma bardzo długi staż na naszym rynku to może pochwalić się naprawdę sporą liczbą owych punktów. W przypadku braku dostępu do Internetu z pewnością znajdziemy w pobliżu ich placówkę.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Jednak najwięcej osób obstawia mecze za pośrednictwem strony internetowej, która zasługuje również na pochwałę. Jest ona prosta i czytelna. Jest na niej sporo informacji, ale dzięki odpowiednim wyszczególnieniom możemy szybko znaleźć to czego szukamy. Nowoczesny bukmacher nie może również zapominać o aplikacji mobilnej. A tą również posiada Fortuna. Dzięki temu możemy obstawiać zakłady bukmacherskie w naszych telefonach.

Legalni bukmacherzy bez podatku

Aktualnie zakłady bez podatku u buka w Polsce tak naprawdę nie jest możliwe. Mimo to … są bukmacherzy on line którzy mają w własnej propozycji dodatek do wygranych tudzież reklamują go jako typowanie meczy on line bez podatku.

Pewnym z buków oferujących typowanie bez podatku to fortuna.pl.
Akcja Happy Hours Fortuny bazuje na tym iż dopisują bonus +14% do kuponów!

We wtorek a także środę przed pierwszymi pojedynkami konkretnej serii LM do wykorzystania będzie dodatek kursowy Happy Hours w wysokości 1.14.

Powinno się nie zapominać, iż bonus obejmuje dowolne zakłady u bukmachera otwarte wtedy w ofercie, wyłącznie nie obejmuje Wirtualnych Sportów.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Obecnie pojedynki ligi mistrzów rozpoczynają się trochę wcześniej niźli dotąd. Dodatek będzie aktywny od 17:00 do 18:00 w każdy dzień, kiedy najciekawsze teamy na starym kontynencie rywalizować będą w Champions League.

Bukmacher bez podatku

Zasady akcji promocyjnej bukmacher bez podatku do spełnienia:

Starczy dołączyć dodatek Happy Hours do AKO czy też MAXIKOMBI, składającego się z nie mniej niż 3 jakichkolwiek wydarzeń z propozycji przed meczowej. Minimalna wielkość blankietu to 20 zł.

Promocja tyczy się całkowitej oferty zakładów u bukmachera, oprócz Sportów Wirtualnych.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Dodatku do kursów Happy Hours nie zezwala się sumować z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym.

Kupony objęte rzeczoną promocją nie podlegają szybszej wypłacie to znaczy „Early Cash Out”.
Więcej wiadomości odnajdziesz na https://www.efortuna.pl/pl/Happy_Hours/

Inne promocje w Fortunie

Prócz tego, wcielają w życie zmienioną formę Eksperta na Ligę Mistrzów – Ekspert do potęgi! Jaka istnieć będzie do końca rozgrywek w lidze mistrzów.

Za jej asystą posiadasz szansę na wygranie bonusu w wielkości 50 000 złotych. Trzeba wyselekcjonować odpowiednio 10 meczy kolejki Champions League (wygrana gospodarzy, remis, zwycięstwo gości).

W skrócie …
· Jeśli wszelkie pojedynki na eksperckim kuponie zostaną dobrze wytypowane prócz wygranej dostajesz bonus.
· W razie, w czasie jak więcej niźli jeden typer celnie zakreśli wszystkie wyłonione pojedynki w czasie kolejki Ligi Mistrzów, dodatek zostanie rozdzielony pomiędzy wszystkie zwyciężone kuponiki proporcjonalnie do wkładu.
· 10 zł – to minimum które musisz obstawić.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Promocja osiągalna w internecie a także w punktach naziemnych.
Pełna informacja o promocjach osiągalna na stronie www.efortuna.pl

PS. Jak widać to następny legalny bukmacher online po firmie lvbet.pl lub wspomniany betfan.pl jaki oferuje zakłady bez podatku (innymi słowy dopłaca Nam do wygranych kuponów).

EKSPERT+

Po powiększeniu wygranych na 1 kupon do 601 000 ZŁOTYCH – wdraża – EKSPERT+. Rzeczona nowość pozwoli Grającym na podwyższenie wygranej – nawet do 33% a także na uzyskanie dodatku – nawet do 5 000 ZŁOTYCH.

Produkt EKSPERT+ to wersja zakładu wzajemnego 1×2, w jakim typujący zdoła wytypować od ośmiu do chociażby 20 meczów, przeważnie dotyczących pojedynków piłkarskiej Ekstraklasy, 1. Ligi, a także innych rozgrywek kontynentalnych.
Jeżeli chodzi o właściwą ilości typów na kwicie zdoła on zyskać bonus do prawdopodobnej triumfu:

– 8 i 9 meczy na kwicie – bonus kursowy 1.11 (de facto – +11% do wygranej),
– 10 i 11 meczy na kwicie – bonus kursowy 1.22 (+22% do wygranej),
– min. 12 zdarzeń na kwicie – bonus kursowy 1.33 (+33% do ostatecznego triumfu).

Ponadto, jeśli graczowi uda się wytypować właściwie jakiekolwiek wydarzenia to do jego wygranej dopisuje się bonus 5000 zł (do rozdziału między wszelkich typujących którzy trafią EKSPERTA+).

EKSPERT+ to druga z czterech nowości udostępnionych przez Fortunę w toku listopadowej akcji „Produkt+”. W minionym tygodniu raportowaliśmy o powiększeniu zakresu wygranej na 1 kuponiku – do 601 000 ZŁOTYCH, co jest dzisiaj najwyższą spodziewaną nagrodą w Polsce proponowaną przez legalnego bukmachera.

Jeżeli nie posiadasz nadal konta gracza na fortuna.pl – to od pewnego okresu rozdajemy po 20 zł za samo otwarcie konta (a także ponadto do 1000 złotych za pierwszą wpłatę! Więcej informacji pod tym odsyłaczem.

Opinia o tym bukmacherze
  • Bonus na start (cashback)
  • Kursy bukmacherskie
  • Zakłady na żywo
  • Zakłady mobilne
  • Obsługa klienta
4.3