Menu
../fortuna/

Najlepszy bukmacher?


Najwięcej opinii, jeśli chodzi o legalnych bukmacherów jest o STS.pl. Czy to dobry wybór na początek? Czy to naprawdę najlepszy bukmacher w Polsce?

To jeden z najpopularniejszych bukmacherów z licencją na polskim rynku. W czasach, gdy dostępne były jeszcze nielegalne firmy bukmacherskie wielu graczy miało tam również założone konto. Grało się tam nie tak często, stąd też nie tak bardzo zależało nam na najlepszej ofercie.

Głównie obstawiało się tam zakłady akumulowane, by w przypadku wygranej całą kwotę bez zbędnych nerwów przelać sobie na konto bankowe. Nastały czasy, w których jeśli chcemy nadal typować nie mamy innego wyjścia jak założyć sobie chociażby tam konto.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Opinia o STS

W wyborze mogą nam pomóc opinie o STS. Ale czy na pewno pomóc? Bukmacher o takim stażu powinien bezwzględnie przodować w porównaniu z konkurencją. W tym przypadku, gdy każdy interesuje się już tylko legalnymi bukmacherami zauważamy, że STS znacząco zaczyna tracić graczy.

Po pierwsze oferuje dość przeciętny bonus powitalny – freebet 29 złotych i dodatkowo 1200 złotych. Nie jest to ani dużo, ani mało. Są bukmacherzy Internetowi zarejestrowani w Polsce, którzy oferują o wiele więcej. Należy przy tym dodać, że są to o wiele młodsze firmy. Zatem rozwijają się szybciej. STS musi zatem zacząć wprowadzać zmiany. Przeglądając opinie możemy zauważyć na co aktualnie skarżą się gracze.

Najlepszy bukmacher? 1 Bukmacherzy

Najpopularniejszym problemem jest podwojenie kuponów. Zaraz po tym gracze wspominają, że strona internetowa często się wiesza, jest niedostępna. To już jest o wiele większy problem. W dobie obstawiania zakładów bukmacherskich na żywo dla wielu graczy takie usterki są nie do zaakceptowania.

Bywały opinie, które krytykowały przygotowania do dnia, w którym miała wejść w życie ustawa zakazująca obstawiania u nielegalnych bukmacherów.

Wpłaty i wypłaty

STS.PL nie był przygotowany na znacząco większy ruch na stronie. A jakby nie było do dziś uważa się tego bukmachera za jednego z głównych konkurentów. Gracze natomiast bardzo chwalą sobie szybkie przelewy – to nie tylko wpłaty, ale również wypłaty.

To spory plus biorąc pod uwagę, że legalni bukmacherzy umożliwiają nam wpłaty i wypłaty tylko przez zwykłe przelewy bankowe. Przeglądając zatem opinie o STS możemy mieć naprawdę bardzo zróżnicowane zdanie na temat tego bukmachera.

Kreowany jest na jednego z najlepszych, a w praktyce bywa to różnie. Dodatkowo warto dodać, że na przestrzeni kilku lat zaczęły się ogłaszać nowi bukmacherzy, którzy rozwijają się szybko i stanowią poważną konkurencję. Póki co gracze nisko oceniają tego bukmachera, choć stanowczo nie odradzają rejestracji.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

 

Jaki jest najlepszy bukmacher internetowy?

W ostatnim czasie – co wynika z danych wielu agencji badających rynek – wynika, że firmy prowadzące zakłady bukmacherskie stale się rozwijają, a co za tym idzie, przyciągają coraz większe grono zainteresowanych samym obstawianiem osób.

Dla wszystkich tych, którzy dopiero wchodzą w świat bukmacherki, postanowiliśmy przygotować artykuł dotyczący najlepszych bukmacherów online. Pod uwagę wzięliśmy przede wszystkim promocje oraz bonusy powitalne, którymi najpopularniejsze firmy na naszym rynku mogą się pochwalić. Nie ma więc co czekać, tylko czas przedstawić najciekawsze oferty bukmacherów internetowych.

Zakłady bukmacherskie po zmianach w Ustawie Hazardowej

Znowelizowana Ustawa Hazardowa, która została wprowadzona 1 kwietnia 2017 roku wywróciła nieco zakładami bukmacherskimi w naszym kraju. Z rynku zniknęło większość firm zagranicznych, które prowadziły swoją działalność za pośrednictwem Internetu niemal w całej Europie.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
Darmowy zakład - pzbuk.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Od tego momentu widać permanentny rozwój polskich bukmacherów, którzy z miesiąca na miesiąc mogą pochwalić się coraz to ciekawszymi ofertami. I w zależności od tego, jaką mają one pozycję na rynku, jakie fundusze, oraz czy są otwarci na innowacyjność, zależy to, jakie promocje i bonusy wprowadzają do swoich ofert.

Niewątpliwie czerpią oni wzorce Zachodnie, które uznawane są za najlepszych bukmacherów świata – czy to Anglicy, czy Włosi, to oni wyznaczają trendy i należy ich naśladować, jeśli chce się być uznaną firmą.

W Polsce najpopularniejszymi bonusami są bonusy powitalne od pierwszej wpłaty, zakłady bez ryzyka, czy bez depozytu. Każdy bukmacher próbuje wyróżnić się nieco z tłumu i dzięki temu oferty bukmacherów stale się unowocześniają. Jak to dokładnie wygląda? Spieszymy z odpowiedzią.

Najlepsze oferty bukmacherów online

Przyszedł czas na listę bukmacherów, którzy w tym miesiącu prezentują się najlepiej jeśli chodzi o bonusy startowe dla wszystkich nowo zarejestrowanych typerów. Poniżej pełna lista dwunastu firm, które zasługują na uwagę.

Legalni Bukmacherzy Online
Strona, nr licencji Bonus Link
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
2720zł Zagraj
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
550zł Zagraj
fuksiarz.pl
(PS4.6831.1.2020)
500zł Zagraj
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
600zł Zagraj
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1279zł Zagraj
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
3333zł Zagraj
noblebet.pl
(PS4.6831.28.2017)
2000zł Zagraj
iforbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
2300zł Zagraj
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
500zł Zagraj
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
550zł Zagraj
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
500zł Zagraj
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
1500zł Zagraj

Wszystkie promocje oferowane przez Fortunę – zakład bez ryzyka, bonus od depozytu oraz freebet

Na pierwszy ogień weźmiemy Fortunę, która zasługuje na specjalną uwagę, ponieważ posiadają kilka świetnych bonusów, które mogą zainteresować poszczególnych typerów. Na start każdy z nowych graczy może otrzymać 100% od pierwszego depozytu do 2000 złotych.

Do tego dochodzi zakład bez ryzyka, czyli ubezpieczenie pierwszego zakładu, w którym można zgarnąć 210 złotych, a także freebet w wysokości 2800 punktów od Klubu Fortuna Plus, które odpowiadają 20 złotych na darmowy zakład bez depozytu.

W ramach klubu Fortuny każdy może wziąć uwagę w Mistrzostwach Typerów, w których czekają bardzo dobre nagrody, zarówno rzeczowe, jak i bonusy w formie freebetów, lub odpowiednie kursy podwyższające dany kupon. Poza tym kilka ciekawych promocji czasowych, o których bukmacher często informuje za pomocą maila, czy SMS-a. Co ciekawe dla osób, które założyły konto, a rzadko z niego korzystają, Fortuna przygotowuje specjalne, indywidualne bonusy, aby zachęcić do powrotu i gry u tego bukmachera – a wszystko po to by osiągnąć status: ’najlepszy bukmacher internetowy w Polsce’.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

LV bet, czyli wysokie bonusy na start i wiele promocji specjalnych

o grona bukmacherów, na których należy zwrócić uwagę, jeśli chce się znaleźć dobrego bukmachera dołączył LV bet.

Spośród innych firm wyróżnia ich wielość promocji specjalnych, które pojawiają się niemal w każdym tygodniu, na poszczególne wydarzenia, imprezy, czy podczas ważnych pojedynczych meczów. Zwykle, gdy gra reprezentacja Polski, czy ma miejsce gala KSW, bukmacher ten wprowadza liczne bonusy, tylko na to zdarzenie.

Są to specjalne kombinacje, które mogą się zdarzyć podczas imprez sportowych, jak chociażby ilość goli i kartek Roberta Lewandowskiego w meczu, czy ile rund wytrzyma dany zawodnik w klatce. LV Bet może pochwalić się najwyższym freebetem na start, który niestety jest tylko dla wybranych. Okrągłe 50 złotych w formie bonusu bez depozytu oferuje on wszystkim tym, którzy posiadają karnet na spotkania zespołów, z którymi wiążą ich kontrakty sponsorskie.

Do tego dochodzi także „Mistrzowski Pakiet Powitalny”, w którym każdy typer może otrzymać nawet 1500 złotych bonusu od dwóch pierwszych depozytów.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Solidne bonusy od STS – bonus od pierwszej wpłaty, freebet i to jeszcze nie wszystko

Jak już wspomnieliśmy na początku, to jeden z największych bukmacherów w naszym kraju (i naszym zdaniem to najlepszy bukmacher internetowy w Polsce – nie tylko do gry na początek ale i do ciągłego obstawiania meczy online), marka sama w sobie, którą rozpoznają chyba wszyscy.

Dzięki swojej pozycji posiada wiele ciekawych promocji i bonusów dla graczy – zarówno na początku ich drogi z zakładami bukmacherskimi, jak i dla tych stałych typerów. Na start każdy może otrzymać 29 złotych freebetu, bonus od pierwszej wpłaty do 1200 złotych, czy 20 złotych na nową zakładkę Betgames. Często bukmacher ten wychodzi z sezonowymi promocjami, jak zakład bez ryzyka, który aktywuje się ze specjalnym kodem, czy bonus za założenie aplikacji mobilnej.

Nie można zapominać również o czasowych promocjach dla stałych graczy, które mają miejsce również podczas najważniejszych wydarzeń zarówno ze świata sportu, jak i e-sportu, na który STS posiada jedną z lepszych ofert na rynku. Wśród promocji znajdziemy także podwyższone kursy na dane wydarzenia, czy ciekawe kombinacje na wybrane spotkania.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Najwyższy cashback od Betclic

Betclic to firma, która była ofiarą wprowadzonej 1 kwietnia 2017 roku Ustawy hazardowej. Musiała ona zniknąć z rynku, jednak wiedząc, jak wygląda polski rynek, postanowiła starać się o powrót jako legalny bukmacher z licencją.

Udało się to w 2019 roku i od wtedy każdy może brać udział w typowaniu za pośrednictwem właśnie firmy Betclic. Wśród promocji na start posiadają oni najwyższy cashback na polskim rynku, dając graczom możliwość na zgarnięcie aż 500 złotych w przypadku niepowodzenia.

Poza tą jedyną promocją startową, Betclic to wiele świetnych bonusów dla stałych graczy. Na uwagę na pewno zasługuje Multi+, który pozwala na podwyższenie ewentualnej wygranej nawet o +50%. Chodzi oczywiście o kupony typu AKO – im więcej zdarzeń na jednym kuponie, tym wyższy dodatkowy procent. Poza tym organizują oni Ranking Mistrzów, a także Piłkarski Jackpot, co przyciąga uwagę wielu typerów.

W tego typu promocjach można zgarnąć wiele dodatkowych funduszy. Warto podkreślić, że Betclic jest znany z tego, że posiada jedne z najwyższych kursów na wszystkie zdarzenia w swojej ofercie, spośród wszystkich bukmacherów. Zachęca również promocją „boost”, czyli codziennej gwarancji najwyższego kursu na rynku, na wybrane przez siebie wydarzenia.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus cashback 550 zł na start

 

Bonus oraz custom bet od eWinner

Od niedawna na naszym rynku zaczął funkcjonować kolejny bukmacher – a mianowicie – eWinner. Posiadają oni nieco inną ofertę bonusową, niż wszystkie inne firmy bukmacherskie na naszym rynku. Chcą zachęcić nowych graczy „Powitalnym Hat-Trickiem”, który rozpoczynamy od zakładu bez ryzyka, nawet do 150 złotych.

Uzupełniając hat-trick kolejnymi dwoma golami – bukmacher oferuje zwrot 100% od drugiego i trzeciego depozytu do 500 złotych, co łącznie daje okrągły 1000 złotych. Kolejnym wyróżnikiem spośród całej reszty bukmacherów jest tak zwany „custom bet”.

Polega on przede wszystkim na tym ,że to gracz wybiera to, co chce typować. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie bukmachera, wybrać w nim dyscyplinę i podać swój typ, który chcielibyśmy obstawić.

Po przesłaniu prośby do bukmachera, w przeciągu 12 godzin otrzymujemy odpowiedź z przygotowanym kursem na zdarzenie, które jest przeznaczone indywidualnie, tylko dla nas. Jest to zupełna nowość na polskim rynku, która nieco szokuje, ale z drugiej strony kusi, żeby się na niego zdecydować i spróbować swoich sił w zakładzie, który sami stworzyliśmy.

betfan-bonus-na-start

EXTRA powitanie w Forbet, czyli bonus od trzech depozytów

Forbet jest kolejnym bukmacherem, który od kilku lat prężnie działa na naszym rynku. Powstał w 2016 roku i od tego momentu zbliża się do ścisłej czołówki. Na ten moment bukmacher ten oferuje każdemu nowemu typerowi na start aż 2050 złotych od trzech pierwszych depozytów. Od pierwszego jest to 100% do 1000 złotych, druga wpłata daje 75% do 500 złotych, a trzeci depozyt to 50% wpłaty do 500 złotych.

Poza tym, często w Internecie pojawiają się kody promocyjne na zakład bez ryzyka, czy freebet na start. Warto jest więc śledzić tego bukmachera w social mediach, oraz za pośrednictwem odpowiednich stron.

Należy jeszcze wspomnieć o wielu promocjach dla stałych graczy, jak chociażby „MaxiZysk”, który podwaja wartość kuponów, czy „happy hours”, podczas którego gracze mogą wygrywać 14% więcej. Co jakiś czas pojawią się również promocje na poszczególne wydarzenia, jednak zwykle dotyczy to piłkarskiej reprezentacjo Polski, lub cyklicznych imprez, jak mistrzostwa Europy, Świata, czy Igrzyska Olimpijskie.

Bonusy na www.iforbet.pl/promo
2300 zł na konto w promocjach na start