Menu
../fortuna/

Najlepszy bukmacher?


Najwięcej opinii, jeśli chodzi o legalnych bukmacherów znajdziemy z pewnością o STS.pl. Czy to dobry wybór na początek? Czy to naprawdę najlepszy bukmacher w Polsce?

To jeden z najpopularniejszych bukmacherów z licencją na polskim rynku. W czasach, gdy dostępne były jeszcze nielegalne firmy bukmacherskie wielu graczy miało tam również założone konto. Grało się tam nie tak często, stąd też nie tak bardzo zależało nam na najlepszej ofercie.

Głównie obstawiało się tam zakłady akumulowane, by w przypadku wygranej całą kwotę bez zbędnych nerwów przelać sobie na konto bankowe. Nastały czasy, w których jeśli chcemy nadal typować nie mamy innego wyjścia jak założyć sobie chociażby tam konto.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Opinia o STS

W wyborze mogą nam pomóc opinie o STS. Ale czy na pewno pomóc? Bukmacher o takim stażu powinien bezwzględnie przodować w porównaniu z konkurencją. W tym przypadku, gdy każdy interesuje się już tylko legalnymi bukmacherami zauważamy, że STS znacząco zaczyna tracić graczy.

Po pierwsze oferuje dość przeciętny bonus powitalny – freebet 20 złotych i dodatkowo 500 złotych. Nie jest to ani dużo, ani mało. Są bukmacherzy Internetowi zarejestrowani w Polsce, którzy oferują o wiele więcej. Należy przy tym dodać, że są to o wiele młodsze firmy. Zatem rozwijają się szybciej. STS musi zatem zacząć wprowadzać zmiany. Przeglądając opinie możemy zauważyć na co aktualnie skarżą się gracze.

Bukmacherzy internetowi  Opinie o bukmacherach Najlepszy bukmacher Freebet Bukmacherzy internetowi

Najpopularniejszym problemem jest podwojenie kuponów. Zaraz po tym gracze wspominają, że strona internetowa często się wiesza, jest niedostępna. To już jest o wiele większy problem. W dobie obstawiania zakładów bukmacherskich na żywo dla wielu graczy takie usterki są nie do zaakceptowania.

Bywały opinie, które krytykowały przygotowania do dnia, w którym miała wejść w życie ustawa zakazująca obstawiania u nielegalnych bukmacherów.

Wpłaty i wypłaty

STS.PL nie był przygotowany na znacząco większy ruch na stronie. A jakby nie było do dziś uważa się tego bukmachera za jednego z głównych konkurentów. Gracze natomiast bardzo chwalą sobie szybkie przelewy – to nie tylko wpłaty, ale również wypłaty.

To spory plus biorąc pod uwagę, że legalni bukmacherzy umożliwiają nam wpłaty i wypłaty tylko przez zwykłe przelewy bankowe. Przeglądając zatem opinie o STS możemy mieć naprawdę bardzo zróżnicowane zdanie na temat tego bukmachera.

Kreowany jest na jednego z najlepszych, a w praktyce bywa to różnie. Dodatkowo warto dodać, że na przestrzeni kilku lat zaczęły się ogłaszać nowi bukmacherzy, którzy rozwijają się szybko i stanowią poważną konkurencję. Póki co gracze nisko oceniają tego bukmachera, choć stanowczo nie odradzają rejestracji.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Opinia o tym bukmacherze
  • Bonus na start (powitalny)
  • Kursy bukmacherskie
  • Zakłady na żywo
  • Zakłady mobilne
  • Obsługa klienta
4.1