Menu
../sts/

Milenium, bukmacher, opinie


Większości potencjalnych graczy przed rejestracją stara się dokładnie poznać bukmachera. Czyta jego recenzję, a także komentarze innych graczy. O ile recenzja pomaga większości z nas wybrać tego najlepszego bukmachera, o tyle z opiniami bywa różne.

Bowiem na temat każdej z firm bukmacherskich znajdziemy zarówno te pozytywne jak i nawet bardzo negatywne opinie. Wynika to z wielu aspektów, dlatego też warto podejść do tego tematu z dystansem.

 

Jak to jednak wygląda w przypadku bukmachera Milenium?

Opinie o bukmacherze Milenium.pl są zróżnicowane jak to bywa w tym przypadku. Należy jednak zauważyć, że ciężko jest znaleźć negatywną opinię popartą prawdziwymi informacjami. O co chodzi? A o to, że każdy z nas ma inny system gry. Niektórzy chcą sprytnie obejść pewne warunki bukmachera. Ten, gdy to wyłapie najczęściej nas każe, a wtedy właśnie lecą negatywnie opinie.

Milenium, bukmacher, opinie 1 Bukmacherzy

Milenium takich opinii ma naprawdę mało. Gracze wypowiadają się na jego temat raczej pozytywnie. Przede wszystkim bardzo doceniany jest fakt, że na każdym niemal kroku bukmacher podkreśla swój polski kapitał. Odwzorowanie możemy zauważyć w barwach logu – białe i czerwone.

 

Polski legalny bukmacher

Mamy zatem dodatkową pewność, że Milenium to polski legalny bukmacher. Biorąc pod uwagę, że konkurencja znacząco się zmniejszyła nie możemy powiedzieć, że Milenium to typowy średniak. Działa już spory czas na rynku, bo od 2004 roku i w tym czasie zdołał nam oferować stronę internetową, aplikację mobilną i oczywiście jak przystało na naziemnego bukmachera – punkty stacjonarne.

W przypadku tych ostatnich opinie o bukmacherze Milenium są naprawdę bardzo pozytywne. Wielu podkreśla miłą atmosferę, możliwość oglądania meczy na telewizorach czy obstawianie zakładów LIVE. Gracze obstawiający zakłady bukmacherskie na stronie internetowej mogą liczyć na jeszcze lepsze warunki.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Bonusy bukmacherskie Milenium

Mowa tu o bonusie na start. Bonus powitalny w Milenium to aż 100% do 760 złotych co plasuje go na podium pod względem wysokości. Nie oczekujmy jednak zbyt wiele. Pamiętajmy, że i Milenium to legalny bukmacher, który pobiera od nas 12% podatek. Mimo wszystko nie mając inne wyjścia i chcąc dalej obstawiać zakłady bukmacherskie nie mamy obecnie żadnego innego godnego rozwiązania jak wybór jednego z kilku legalnych bukmacherów online.

Milenium.pl z pewnością nie wyróżnia się niczym szczególnym. Będąc jednak rekreacyjnym graczem spokojnie możemy zarejestrować tam swoje konto i nadal typować mecze. A warto to zrobić jak najszybciej, gdyż nie wiadomo jak długo potrwa promocja na bonus powitalny.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Darmowy zakład na start, bonus powitalny za depozyt plus zwiększamy kursy – SUPEROFERTA to pierwszorzędna propozycja bukmacherska.
Masa z tych promocji jest dla każdego typującego (nie wyłącznie dla tego który ledwo otwarł konto u buka) który posiada konto na www.milenium.pl.

BONUS NA START

To doskonała promocja dla nowo zakładających konta graczy internetowych Milenium. Załóż konto na www.milenium.pl i weź ekwiwalent początkowej wpłaty aż do 1500 złotych!

Jak wykorzystać BONUS NA START?

Załóż internetowe konto gracza oraz zakreśl pole „Chcę zdobyć BONUS POWITALNY”. W terminie 10 dni od weryfikacji rachunku poczyń pierwszą wpłatę. Potem zagraj 4 razy kwotę pierwotnego depozytu – w czasie 60 dni.

Do oferty kwalifikowane są kupony z minimum 3 wydarzeniami (minimalny kurs pojedynczego pojedynku: 1,20) i minimalnym kursem całkowitym 2,00. Dzienny zakres obrotu kwalifikowanego do obrotu to 10%. Po wypełnieniu reguł oferty uzyskasz od nas bonus w wysokości Twojej początkowej wpłaty – do 1000 złotych.

BONUS 5-10-15

Typujesz zakłady wielokrotne z sporą liczbą meczów na kuponie? Z DODATKIEM 5-10-15 podwyższysz wygraną o dodatkowe 5, 10 lub 15 procent! Rachunek jest łatwy: im więcej wydarzeń, tym większy zarobek.

5-9 wydarzeń na kuponie – zapłata wyższa o 5%,
10-14 meczów – zapłata wyższa o 10%,
15 i więcej meczów – zapłata wyższa o 15%.

Dla kogo jest przeznaczony BONUS 5-10-15?

DODATKU 5-10-15 są w stanie skorzystać wszelcy uczestnicy programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium.
Jeżeli obstawiasz w punkcie stacjonarnym, musisz mieć kartę członkowską każdego koloru. O ile masz internetowe konto gracza, do programu Liga Mistrzów Milenium dołączyłeś mimowolnie w czasie zakładania konta.

Bukmacherzy internetowi

HAPPY HOUR na zakłady przed meczem

Jak podwyższyć nagrodę na kuponie o 14%? Rób użytek z oferty Happy Hour na zakłady przed meczem. Innymi słowy to obstawianie bez podatku!

Na przestrzeni godziny promocji zwiększasz wygraną o 14% – kurs całościowy zakładu mnożymy przez 1,00, a nie przez zwykłe 0,88.

Jakie są zasady oferty Happy Hour Prematch?
– minimum 3 zdarzenia (dla uczestników Ligi Mistrzów Milenium ze złotą albo platynową kartą),
– minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną bądź srebrzystą kartą).
Jak czytamy w statucie za zakłady wzajemne złożone w ciągu promocji Happy Hour nie są przyznawane punkty premiowe – o tym trzeba zachowywać pamięć.

DARMOWY ZAKŁAD

Darmowy Zakład Milenium to idealna promocja bukmacherska dla nowo zakładających konta graczy, w której pierwotny typ nie jest sprzężony z żadnym niebezpieczeństwem. Jeżeli przegrasz, zwrócimy Ci jego stawkę – do 10 złotych. Oferta jest dostępna dla dowolnych nowo zakladających konta graczy programu lojalnościowego Liga Mistrzów.

Jak sięgnąć DARMOWY ZAKŁAD w internecie?

Rejestrując on line konto obstawiającego na www.milenium.pl, mimowolnie zostajesz uczestnikiem Ligi Mistrzów legalnego bukmachera on-line Milenium. Ażeby skorzystać z akcji promocyjnej, zaznacz pole „Potrzebuję otrzymać DARMOWY ZAKŁAD U BUKMACHERA” w dokumencie przy otwieraniu konta.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jak wykorzystać DARMOWY ZAKŁAD w punkcie przyjmowania zakładów?

Starczy, że zrobisz pełną rejestrację nowego konta, po której uzyskasz kartę uczestnika programu Liga Mistrzów Milenium. Żeby zużytkować Darmowy Zakład, zawiadom pracownika punktu o udziale do tejże promocji.

Czy Bezpłatny Zakład to freebet i mogę wykorzystać go bez przelewu?

Nie. Ażeby skorzystać z oferty, powinieneś na początku wykonać depozyty na własne konto typującego a także skonfigurować tradycyjny zakład. O ile będzie chybiony, uzyskasz refundację stawki rzeczonego zakładu o maksymalnej wartości 10 złotych.
Jeżeli pierwotny zakład zawarłeś za kwotę ponad 10 złotych, zwrot co więcej też wyniesie 10 złotych.

BONUS GRAND

U bukmachera internetowego Milenium ryzykowne obstawianie się opłaca. Typuj chociaż 5 wydarzeń na kuponie z kursem 2,0, a nagrodzimy Twoją odwagę – zwiększymy wygraną o 20%!

HAPPY HOUR Live

Lubisz zakłady piłkarskie na żywo oraz emocje zespolone ze monitorowaniem meczów, jakie przed momentem skreśliłeś?
Wykorzystaj po promocję Happy Hour Live i do sportowych emanacji dorzuć wyższe nagrody – codziennie w godzinach 0:05 – 8:00 rosną o 14%!

Happy Hour W trakcie tyczy się zakładu wielokrotnego, który obejmuje:

– zakłady bukmacherskie live,
– minimum 2 zdarzenia,
– minimalny kurs 1 wydarzenia: 1,20,
– kuponik rozpisowy, o ile całe kombinacje spełniają zasady promocji.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Dlaczego podczas Happy Hour Live wygrywasz więcej? Gdyż w terminie obowiązywania oferty kurs całościowy zakładu mnożymy przez 1,00, a nie przez typowe 0,88.

NA LUZIE I BEZ RYZYKA

Najlepsze pojedynki w propozycji ze zwrotem kwoty zaryzykowanej. Obstawiasz roztropnie i bez ryzyka bo w przypadku porażki oddamy Ci gotówkę na dalszą rozgrywkę.

BESTSELLER

Nie masz czasu na długie analizy oraz przeglądanie statystyk? Chcesz wytypować kuponik, ale nie wiesz, jakie wytypować mecze? Bestseller to pewna strategia na zakład wielokrotny, w jakim odszukasz najchętniej wyszukiwane zdarzenia typowane przez innych użytkowników.

Bestseller uaktualniamy non stop – zasadniczo co 20 minut. Monitoruj raz za razem w zakładce zakłady bukmacherskie, jakie przewidywania rządzą w Milenium i podążaj śladem najlepszych użytkowników.

TYPY DNIA

Najlepsze spotkania ze o niebo lepszym kursem, jakie zdołasz połączyć z dowolnymi zdarzeniami z tradycyjnej propozycji!

SUPEROFERTA

Podnosimy kursy na paręnaście atrakcyjnych wydarzeń każdego dnia!

ŁĄCZENIE TYPÓW

Jesteś piłkarskim ekspertem a także masz ukochaną ekipę, o której wiesz wiele? Starannie analizujesz pojedynki przed ich skreśleniem, a statystyka to Twe wtóre imię? Wyselekcjonuj kupon z łączeniem zakładów i obstaw i 5 wydarzeń z tego samego meczu na jednym kuponie.

Na czym polega ŁĄCZENIE TYPÓW?
Scalanie typów u bukmachera dozwala umiejscowić na 1 kuponie kilka typów z jakiegoś meczu piłkarskiego. Propozycję na pojedynki w najmocniej popularnych rozgrywkach rozbieramy wtedy na kilka grup zakładów. Dowolna grupa oznaczona jest innym symbolem, zauważalnym przy nazwie wariantu spotkania.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

ZAKŁADY TURBO

O ile typujesz zakłady wielokrotne a także szukasz wyższych nagród na najbardziej popularnych wydarzeniach sportowych, uruchom zakłady TURBO. Spożytkuj tą promocję i posiądź i 30% wyższy kurs aniżeli w zakładzie wielokrotnym stworzonym z jednakowych meczów.

WYGRAJ LIGĘ

Typuj oraz zarabiaj! Do nabycia nawet do 5% cashbacku za postawione zakłady! Co 30 dni zapewniamy kasę dla najskuteczniej obstawiających spotkania w necie!

Opinia o tym bukmacherze
  • Bonus na start (powitalny)
  • Kursy bukmacherskie
  • Zakłady na żywo
  • Zakłady mobilne
  • Obsługa klienta
3.8