Menu
../sts/

Bukmacherzy internetowi zarejestrowani w Polsce


Obstawiając zakłady bukmacherskie jeszcze przed 2017 rokiem mogliśmy zauważyć spore zainteresowanie tym tematem. Dzisiaj już coraz mniej osób interesuje się typowaniem meczy. Powód? Stało się to mało dochodowe. Korzystać możemy tylko i wyłącznie z bukmacherów internetowych zarejestrowanych w Polsce, a przecież wiemy z czym to się wiąże. Była grupa graczy, którzy jeszcze próbowali swoich sił u legalnych bukmacherów.

Co więcej byliby oni w stanie zaakceptować 12% podatek od każdej wygranej.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Ale ciężko jest obstawiać mając do swojej dyspozycji tylko wybrane spotkania. Wcześniej najwięcej z nas grało w Bet365.

Legalni bukmacherzy

Tam oferta była bardzo bogata. Dzięki czemu mieliśmy naprawdę spore możliwości. Niestety bukmacherzy internetowi zarejestrowani w Polsce nie oferują takiej oferty biorąc pod uwagę nawet piłkę nożną. Jeśli ktoś dotychczas utrzymywał się z zakładów bukmacherskich musiał z nich zrezygnować lub też wybrać się na emigrację.

Co możemy polecić osobom, które nadal chcą obstawiać jednak opcja wyjazdu zagranicę nie wchodzi w grę? W takiej sytuacji niejako nie mamy innego wyjścia – musimy grać u legalnego bukmachera.

Póki co bukmacherzy internetowi zarejestrowani w Polsce to zaledwie kilkanaście pozycji. Każdy z nich oferuje nam coś czego nie ma konkurencja – jedni oferują nam dodatek w formie 12% do każdego wygranego kupony, inni wysoki bonus powitalny, a jeszcze inni szeroką ofertę.

Legalni bukmacherzy w Polsce
Strona, nr licencji Na start Link
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
830zł Zagraj
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1660zł Zagraj
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
3754zł Zagraj
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
2020zł Zagraj
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
100zł Zagraj
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
1050zł Zagraj
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
450zł Zagraj
fuksiarz.pl
(PS4.6831.1.2020)
500zł Zagraj
betcris.pl
(PS4.6831.1.2019)
1400zł Zagraj
forbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
3100zł Zagraj
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
200zł Zagraj
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
500zł Zagraj
noblebet.pl
(PS4.6831.28.2017)
BRAK Zagraj

Bukmacherzy internetowi zarejestrowani w Polsce

W wyborze tego najlepszego pomóc nam mogą opinie o bukmacherach. Wybór tego najlepszego będzie z pewnością trudny. Skupmy się jednak na tym czy warto u nich grać. Jako, że nie mamy innego rozwiązania postarajmy się wypisać jedynie same zalety.

Wspomnieliśmy już, że gra u legalnego bukmachera w Polsce wiąże się z 12% podatkiem od wygranych. I jest to prawdą.

Ale warto również zwrócić uwagę, że obstawiamy mecze legalnie. A to oznacza, że bez żadnych nerwów możemy wypłacić pieniądze na konto bankowe i nikt się do nas nie przyczepi, ponieważ podatek został już odjęty od wygranej. Nawet wcześniej przed ustawą grając u nielegalnych bukmacherów narażeni byliśmy na karę finansową.

Dlatego też niemal każdy gracz posiadał portfel elektroniczny, na który wypłacał swoje pieniądze z bukmachera. Zyskujemy zatem spokój.

Poza tym wspieramy polski sport. Wielu bukmacherów szczyci się tym, że również dzięki nam sponsoruje wiele klubów czy zawodników.

Zdajemy sobie sprawę, że tych zalet nie jest sporo. Ale jednocześnie zauważmy, że dotychczas wielu graczy miało problem z tym gdzie i jak wypłacić pieniądze. Dziś o to martwić się nie musimy niezależnie od tego ile pieniędzy zamierzamy wypłacić od legalnego bukmachera w Polsce.

Sprawdź jak wygląda aktualna lista legalnych bukmacherów na:

obstawianie.net/lista-legalnych-bukmacherow-aktualizacja.html

Bukmacherzy internetowi zarejestrowani w Polsce 1 Bukmacherzy

Legalni bukmacherzy internetowi zarejestrowani w Polsce – co to znaczy?

Legalni bukmacherzy internetowi zarejestrowani w Polsce to legalne firmy, które oferują zakłady bukmacherskie przez internet. Tego rodzaju bukmacherzy posiadają licencję na organizowanie zakładów bukmacherskich wydaną przez Ministerstwo Finansów, co oznacza, że działają w pełni legalnie. Dzięki temu gracze mają pewność, że ich pieniądze są bezpieczne, a gra odbywa się zgodnie z przepisami.

Jak wybrać legalnego bukmachera internetowego?

Wybierając legalnego bukmachera internetowego warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, takich jak:

 1. Licencja – sprawdź, czy bukmacher posiada ważną licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów.
 2. Bezpieczeństwo – upewnij się, że bukmacher zabezpiecza transakcje finansowe oraz dane osobowe graczy. Dobrym wyznacznikiem jest posiadanie certyfikatu SSL.
 3. Oferta – zwróć uwagę na rodzaj oferowanych zakładów oraz kursy. Wybierz bukmachera, który oferuje zakłady na dyscypliny sportowe, które Cię interesują.
 4. Bonusy i promocje – porównaj oferty bonusów i promocji oferowanych przez różnych bukmacherów. Pamiętaj jednak, żeby nie kierować się tylko wysokością bonusu, ale także warunkami jego otrzymania.

Rejestracja bez dowodu w STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Jak grać u legalnego bukmachera internetowego?

 1. Załóż konto – aby rozpocząć grę u legalnego bukmachera internetowego, musisz założyć konto. W tym celu musisz podać swoje dane osobowe oraz numer PESEL. Pamiętaj, że legalny bukmacher internetowy jest zobowiązany do weryfikacji Twoich danych.
 2. Wpłać środki – aby zagrać, musisz wpłacić na swoje konto odpowiednią kwotę. Legalni bukmacherzy internetowi zarejestrowani w Polsce oferują wiele sposobów wpłaty, takich jak karta płatnicza, przelew bankowy, portfele elektroniczne czy płatność mobilna.
 3. Wybierz dyscyplinę i zakład – po wpłaceniu środków możesz wybierać spośród oferowanych przez bukmachera dyscyplin i zakładów. Pamiętaj, żeby stawiać tylko takie zakłady, na które masz wystarczającą wiedzę i doświadczenie.
 4. Śledź wyniki – po zakończeniu wydarzenia, na które postawiłeś, śledź wyniki. W przypadku wygranej, pieniądze zostaną automatycznie przelane na Twoje konto.

Czym różnią się legalni bukmacherzy internetowi od nielegalnych?

Legalni bukmacherzy internetowi zarejestrowani w Polsce działają w pełni legalnie i posiadają wymagane przez państwo licencje na organizowanie zakładów bukmacherskich. Dzięki temu gracze mają pewność, że ich pieniądze są bezpieczne, a gra odbywa się zgodnie z przepisami. Natomiast nielegalni bukmacherzy internetowi działają nielegalnie i nie posiadają wymaganych licencji. Gry u takich bukmacherów są niebezpieczne i niosą ze sobą ryzyko utraty pieniędzy oraz karne konsekwencje.

Dlaczego warto wybierać legalnych bukmacherów internetowych zarejestrowanych w Polsce?

  1. Bezpieczeństwo – legalni bukmacherzy internetowi zarejestrowani w Polsce działają zgodnie z polskim prawem i posiadają wymagane przez państwo licencje na organizowanie zakładów bukmacherskich. Dzięki temu gracze mają pewność, że ich pieniądze są bezpieczne, a gra odbywa się zgodnie z przepisami.
  2. Bogata oferta – legalni bukmacherzy internetowi oferują bogatą ofertę zakładów sportowych na różne dyscypliny. Dzięki temu gracze mają duży wybór i mogą obstawiać wydarzenia z wielu dziedzin sportowych.
  3. Bonusy i promocje – legalni bukmacherzy internetowi oferują wiele bonusów i promocji dla swoich klientów. Dzięki nim gracze mogą zwiększyć swoje szanse na wygraną oraz uzyskać dodatkowe korzyści.

Bukmacherzy internetowi zarejestrowani w Polsce 2 Bukmacherzy

Jakie są wymagania dla legalnych bukmacherów internetowych zarejestrowanych w Polsce?

Legalni bukmacherzy internetowi zarejestrowani w Polsce muszą spełnić szereg wymagań, aby uzyskać licencję na organizowanie zakładów bukmacherskich. Oto niektóre z nich:

 1. Posiadanie siedziby na terenie Polski – bukmacher musi posiadać siedzibę na terenie Polski lub w innym kraju Unii Europejskiej.
 2. Posiadanie licencji – bukmacher musi posiadać ważną licencję wydaną przez Ministra Finansów.
 3. Bezpieczeństwo środków – bukmacher musi zapewnić bezpieczeństwo środków graczy oraz przestrzegać wymagań dotyczących ochrony danych osobowych.
 4. Sprawiedliwość gry – bukmacher musi zagwarantować uczciwość i przejrzystość gry oraz przestrzegać zasad fair play.
 5. Przeciwdziałanie uzależnieniu od hazardu – bukmacher musi przestrzegać wymogów dotyczących przeciwdziałania uzależnieniu od hazardu oraz zapewnić pomoc w przypadku problemów z hazardem.

Czy legalni bukmacherzy internetowi zarejestrowani w Polsce oferują zakłady na sporty elektroniczne?

Tak, coraz więcej legalnych bukmacherów internetowych zarejestrowanych w Polsce oferuje zakłady na sporty elektroniczne, zwane popularnie e-sportami. Dzięki temu gracze mogą obstawiać wydarzenia z takich gier jak League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2 czy Overwatch. E-sporty cieszą się coraz większą popularnością w Polsce i na całym świecie, a bukmacherzy internetowi chętnie rozszerzają swoją ofertę o tego typu zakłady.

Jakie są najpopularniejsze dyscypliny sportowe oferowane przez legalnych bukmacherów internetowych zarejestrowanych w Polsce?

Legalni bukmacherzy internetowi zarejestrowani w Polsce oferują zakłady na wiele dyscyplin sportowych. Oto niektóre z najpopularniejszych:

 1. Piłka nożna – to najpopularniejsza dyscyplina sportowa na świecie i cieszy się ogromną popularnością również w Polsce.
 2. Koszykówka – to druga co do popularności dyscyplina sportowa w Polsce.
 3. Siatkówka – to jedna z ulubionych dyscyplin Polaków, a polska reprezentacja odnosi w niej wiele sukcesów.
 4. Tenis – to sport, który cieszy się dużą popularnością w Polsce i na świecie.
 5. Piłka ręczna – to sport, który ma wielu fanów w Polsce, a polska reprezentacja odnosi w nim wiele sukcesów.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI