Menu
../sts/

Ustawianie meczy a bukmacherzy


Piłka nożna to sport, w którym kochają się miliony osób na całym świecie. Mecz trwający w sumie ponad godzinę daje nam tyle emocji, nawet jeśli nie pada wiele bramek, że potem moglibyśmy odpoczywać po tym całe dnie. A co powiedzieć mają osoby, które dodatkowo jeszcze typują takie spotkania?

Emocje, emocje i jeszcze raz emocje. Wielu fanów zespołów klubowych czy międzynarodowych mogłoby zrobić dla nich wszystko.

Równie wszystko o nich wiedzą. Tym bardziej dzisiaj w dobie komputerów. Niestety to właśnie głównie piłka nożna okryła się sławą wielu korupcji.

Ustawianie meczy

Ustawianie meczy to bardzo przykry proceder. Sport ma symbolizować zupełnie inne wartości. Z resztą wiele zespołów wychodzących na murawę na koszulkach ma wydrukowaną zasadę gry fair play. To bardzo przykre zjawisko dla milionów fanów. Widząc, że nasza drużyna jest w stanie wygrywać mecze ze wszystkimi, a tu nagle jeden mecz – często najważniejszy i wszystko wygląda zupełnie inaczej. Dla niektórych osób ciężko zauważyć, że mecz był ustawiony. Niestety nie wszyscy piłkarze, a także inni sportowcy to doskonali aktorzy.

Co prawda w piłce nożnej najwięcej może zdziałać korupcja. Są także sporty które oferują w Polsce legalni bukmacherzy, w których korupcja nie za wiele może zdziałać.

To chociażby tenis ziemny. Na kort wychodzi jeden z najlepszych tenisistów. Pierwsza runda zmagań i totalna porażka.

 

Dlaczego?

Dlatego, że dla niektórych ważne jest pobranie wpisowego i mogą jechać dalej. Sport coraz bardziej się zatraca. Tym gorzej dla graczy obstawiających mecze. O ile w tenisie wyżej wymieniona sytuacja zdarza się dosyć często i osoby znające się na tej dyscyplinie mogą szybko zauważyć takie mecze i w nie po prostu nie grać. O tyle nadal są takie sporty, w których ludzie tracą swoje pieniądze. Tego się nie ustrzeżemy jako gracze.

Zakłady bukmacherskie również się z tym wiążą. Obstawiając jednak mało ryzykowne opcje możemy wygrać nawet i ustawione mecze.

Poza tym pamiętajmy, że tego nigdy nie da się usunąć, ponieważ w dzisiejszej chociażby piłce nożnej jest tak duży obrót gotówki, że ustawianie meczy nadal będzie miało swoje miejsce.

 

Potrzebny Ci kod bonusowy do gry u bukmachera? Rozdajemy od Etoto kod bonusowy !

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI