Menu
../lvbet/

Betclic TV – mecze i obstawianie na żywo


Internetowy bukmacher Betclic to uznany europejski bukmacher internetowy. Aktualnie przeszło 9 000 000 klientów korzysta z zasobnej oferty zakładów u bukmachera Betclic. Nie licząc Polski, firma z Francji istnieje m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii i Szwecji. Tenże legalnie działający bukmacher internetowy prowadzi działania w oparciu o licencji pozyskanej konkretnym państwie, ażeby konsument miał pełne przekonanie, że obstawianie wydarzeń sportowych na stronie www.betclic.pl jest kompletnie zgodne z przepisami.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

Aplikacja mobilna Betclic

Bukmacher silnie angażuje się w rozwój aplikacji na komórki. Jednocześnie na Androidzie jak i na iOS aplikacja wywołuje wrażenie bezproblemowej a użytkowanie jej nie czyni de facto żadnych kłopotów nie tylko doświadczonym klientom, ale i osobom, jakie zaczynają typować mecze w necie.

Z aplikacji mamy dostęp do wszelkich funkcjonalności wortalu, co odróżnia Betclic w stosunku do innych spółek bukmacherskich funkcjonujących w Polsce. Mając oprogramowanie na komórce daje to nam okazję nie jedynie obstawiania meczy, ale i odtwarzania meczy na żywo (np. na https://gdziezobaczyc.pl/), najciekawszych wydarzeń piłkarskich i nie tylko.

Cashback w Betclic

Betclic.pl proponuje najciekawszy bonus powitalny w Kraju w postaci – 500 złotych cashbacku od pierwszego zakładu. To znaczy, że jeśli Twój początkowy typ jest nietrafiony, wtedy na Twoje konto bukmacher odda Ci jego stawkę minus 12% danina.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

Przeto, ażeby w całości zużyć dodatek po założeniu konta i uzyskać zwrot (to jest cashback) środków w kwocie 500 złotych, trzeba ustawić kuponik za 568 zł. Żeby wypłacić wygrane promocyjne uzyskane w formie cashbacku, trzeba obrócić nimi x4 po kursie min. 2,00.

Zakłady u bukmachera Betclic

Przyjemnym rozwiązaniem, patrząc od strony obstawiającego, jest opcja Multi+. Tenże bukmacher na blankiecie z 4 meczami zapłaci 50% daniny, a na zakładzie z 5 meczami wsio.
Nadto im więcej meczy wstawisz do blankietu, tym więcej zdołasz uzyskać. Przy więcej aniżeli 12 pojedynkach, bukmacher internetowy dodaje aż 50% do nagrody.

Oferta zakładów u bukmachera jest nader obfita. Abstrahując od oczywistych zakładów na Ekstraklasę, Ligę Mistrzów i najatrakcyjniejsze ligi Na starym kontynencie lub wielkoszlemowe zawody tenisa, w ofercie spółki odnajdziemy też zakłady na koszykówkę (NBA), hokej (NHL), sporty motorowe i mniej popularne w Kraju, jak dart, baseball, golf snooker bądź wyścigi konne.
Z trudem odnaleźć dziedzinę, której ten bukmacher internetowy nie posiadałby w ofercie.
Nie brak też sportowych zakładów specjalnych i typowo rozrywkowych, jak na to kto będzie głową państwa w USA po kolejnych wyborach.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

W Kraju i na świecie esport rozwija się nadzwyczaj mocno i to widać. Wie o tym i Betclic i dostarcza okazję obstawiania meczy w grach jak Counter Strike, League od Legends albo Dota.
Użytkownicy będą radzi z kursów, bowiem te w zestawieniu do pozostałych funkcjonujących na lokalnym rynku bukmacherów wyglądają na lepsze.

W Betclic można skorzystać z Cashout, czyli zdolność ekspresowego rozliczenia kuponu – przed zakończeniem wszelkich wydarzeń z kuponu. Wielkość wygranej będzie stosownie kalkulowana zależnie od liczby meczów pozostałych na blankiecie a także ich kursu.

Betclic TV - mecze i obstawianie na żywo 1 Bukmacherzy

Betclic sponsorem

Bardzo efektownie wygląda partnerstwo z drużyną Polski w siatkówce z jaką Betclic podpisał umowę. Bukmacher jest już na spodenkach siatkarzy. Bukmacher jest również istotnym sponsorem Mistrza Polski 2019 – Piasta Gliwice plus oficjalnym sponsorem zdobywcy Pucharu plus Superpucharu Polski 2019 – Lechii Gdańsk.
Całość demonstruje, że Betclic natychmiast od samego początku chce gorliwie promować się wśród naszych kibiców.

Spotkania na żywo w Betclic TV

Jak wcześniej dodałem Fani sportu mają opcję odtwarzania najistotniejszych zdarzeń jak: mecze NBA – w fazie PlayOff, spotkania Bundesligi, Ligi Mistrzów siatkówki oraz bez liku najlepszych tenisowych turniejów.

Depozyty i wypłaty wygranych

W Betclic zdołasz zrobić wpłaty już od 1 złotówki. Dowolna z procedur finansowych, a zatem w podobny sposób przelew, jak i wypłata, są za free. Typujący pragnący złożyć pieniądze może sięgnąć do platformy Przelewy24, przez co pieniądze natychmiast znajdą się na rachunku w serwisie do akceptowania zakładów bukmacherskich. Rzecz jasna, wolno też posłużyć się kartą płatniczą.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

Czy warto typować w Betclic?

Betclic to licencjonowany w Polsce bukmacher internetowy, który proponuje w tym momencie na samym początku niemało dobrze zapowiadających się rozwiązań, jakie z perspektywy użytkownika są w stanie okazać się jako newralgiczne. Atutami będą niewątpliwie: apka mobile, dobre kursy tudzież promocja Multi+. Rekomendujemy by wypróbować tego międzynarodowego buka także dla bonusu na początek, którego w Polsce na takich warunkach nikt nie udzielał.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

Liga Betclic

Jeśli uwielbiasz obstawiać i rywalizować z innymi graczami to liga dla typujących (Betclic.pl) jest dla Ciebie!

Przeglądnij szczegóły …

Rozpoczęła się Liga Betclic, absolutnie nowa oferta, w której użytkownicy konkurują w cotygodniowych konkursach o jak największe gratisy.

Ażeby dołączyć do tej oferty, kliknij w „DOŁĄCZ TUTAJ”, umieszczonej bezpośrednio pod banerem promocji na stronie www.betclic.pl.
Co 7 dni możesz kolekcjonować punkty typując pojedynki piłki nożnej na zakładach pojedynczych a także wielokrotnych za min. stawkę 1 złotych, po min. kursie 1,50.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

Za jedną postawioną złotówkę otrzymasz następującą ilość punktów:

– 3 pkt za każdą postawioną złotówkę na kuponach wielokrotnych
– 2 pkt za każdą postawioną złotówkę na kuponach pojedynczych

Dla najlepiej typujących typerów (30), legalny bukmacher online Betclic przyszykował duże bonusy:

W kolejnym tygodniu, rozpocznie się następna seria zmagań w lidze typerów, a w raz z nią zobaczymy następne gratisy do zyskania.

Betclic TV - mecze i obstawianie na żywo 1 Bukmacherzy
  • Bonus na start (powitalny)
  • Kursy bukmacherskie
  • Zakłady na żywo
  • Zakłady mobilne
  • Obsługa klienta
4.4