Menu
../fortuna/

Etoto.pl – polski legalny bukmacher


Czy Etoto.pl to dobry bukmacher czy lepiej go omijać szerokim łukiem? Sprawdź najnowszą promocję bukmacherską, która może przekonać Cię do wyboru tego zakładu. Dostępne są aż 2222 zł na start dla każdego, co stanowi fantastyczny początek Twojej przygody!

 1. Załóż konto na etoto.pl w mniej niż 60 sekund i wejdź do gry!
 2. Odbierz 400 złotych od pierwszej wpłaty (bonus 100%).
 3. Odbierz 600 złotych od drugiej wpłaty (bonus 50%).
 4. Odbierz 1000 złotych od trzeciej wpłaty (bonus 50%).
 5. Odbierz darmowy zakład 222 zł (jeśli otrzymasz maksymalny bonus od trzeciej wpłaty).

Odbierz kod promocyjny ETOTO.PL
Zgarnij od tak 2222 zł na start!

 

Jak skorzystać z tych promocji Etoto?

 1. Załóż konto w ETOTO, dokonaj depozytu i odbierz 100% od pierwszej wpłaty do 400 złotych! Dodatkowe środki zostaną natychmiastowo przypisane do Twojego konta i będziesz mógł z nich od razu korzystać.
 2. Aby uwolnić środki bonusowe, musisz obstawić zakłady AKO o łącznej wartości 3-krotności otrzymanej premii. Minimalny kurs dla poszczególnych zdarzeń na kuponie wynosi 1,30, a minimalna liczba zdarzeń to 3.
 3. Dokonaj drugiej wpłaty i odbierz dodatkowe 600 złotych (bonus 50% do maksymalnej kwoty 600 zł).
 4. Ale to nie koniec! Dokonaj trzeciej wpłaty i otrzymaj aż 1000 złotych (bonus 50% do maksymalnej kwoty 1000 zł).
 5. Jeśli wykorzystasz maksymalny bonus od trzeciej wpłaty (1000 zł), otrzymasz także darmowy zakład o wartości 222 złotych!
 6. Całkowita suma bonusów, jaką możesz otrzymać, wynosi aż 2222 złotych! To naprawdę imponująca kwota, która pozwoli Ci cieszyć się grą jeszcze bardziej.
 7. Pamiętaj, że aby odblokować i wypłacić kolejny bonus, musisz spełnić wymogi dotyczące poprzedniego bonusu. Przestrzeganie warunków promocji jest kluczowe, aby móc cieszyć się korzyściami.
 8. Każdy z powyższych bonusów (od pierwszej, drugiej i trzeciej wpłaty) musi zostać obstawiony w ciągu 30 dni, na kwotę trzykrotnie większą od otrzymanego bonusu. Nie muszą to być zakłady z wykorzystaniem środków bonusowych. Po zakończeniu i rozliczeniu wszystkich zakładów, które wliczają się do wymogu obrotu, będziesz mógł wypłacić bonus. Pamiętaj, że jeśli nie zdołasz spełnić wymagań obrotu w określonym czasie, bonus przepada.

Etoto.pl to nie tylko niezwykle atrakcyjna oferta bonusowa, ale także solidny bukmacher oferujący szeroki wybór zakładów i konkurencyjne kursy.

O Etoto

Etoto.pl wcale nie jest już takim nowy graczem na rynku zakładów bukmacherskich. Działa od 2011 roku i dziś powinniśmy się spodziewać dosyć konkurencyjnej oferty niemal na każdym kroku. Niestety już sama promocja bukmacherska na start pokazuje, że nie dąży on do pozyskania nowych klientów. A tych dziś jest mnóstwo, ponieważ po zmianie prawa wszyscy nie mają innego wyjścia jak rejestrację u legalnego bukmachera.

Etoto.pl - polski legalny bukmacher 1 Bukmacherzy

Jak wyglądają zakłady bukmacherskie w Etoto.pl?

Również potwierdzą nas w przekonaniu, że bukmacher z pewnością nie celują swoją ofertą do zawodowych graczy. Co więcej nawet rekreacyjni gracze dość słabo wypowiadają się na jego temat. Faktycznie Etoto wyszczególnia się na tle konkurencji – niestety mało pozytywnie.

Zakłady bukmacherskie w Etoto

Są co prawda dostępne zarówno w Internecie jak i w punktach stacjonarnych, ale ich jakość jest wątpliwa. Mamy mało punktów tego bukmachera. Więc nie każdy będzie w stanie szybko i łatwo puścić kupon w Puncie naziemnym. To samo może go spotkać na stronie internetowej, która działa przez określone godziny co jest ewenementem.

Idąc tym tropem nie mamy się czemu dziwić, że opinie o bukmacherze Etoto.pl raczej nie sprzyjają jej dobrej reklamy. Gracze mówią wprost, że nie opłaca się tutaj grać. Pomimo i tak nie krótkiego stażu na rynku bukmacher ma ofertę jak sprzed kilkudziesięciu lat.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

To już najnowsze firmy bukmacherskie oferują swoim graczom lepsze warunki grania. Cudów nie oczekujemy, gdyż jak wiadomo to legalny bukmacher, ale z pewnością powinien on pomyśleć o zatrudnieniu większej ilości pracowników i rozwoju, gdyż taką polityką działania nie zjednoczy sobie wielu graczy.

 

Aplikacja bukmacherska Etoto

Wypróbuj, ruszyła aplikacja bukmacherska Etoto. Sięgnij po upominek – 20 złotych „FREEBET”!

Wszyscy wiemy jak istotne są zakłady sportowe na komórce dlatego, cieszy Nas iż następny bukmacher w necie włączył aplikację jaka wspierać nam może z dowolnego miejsca na ziemi grać na zakładach pojedynki on-line.
Tym bardziej raduje Nas sprawa – iż aplikacja wygląda na właściwie atrakcyjną oraz bezawaryjną.

Zakłady sportowe eToto zawiadomiły iż ostatnio rozpoczęła się dystrybucja apki bukmacherskiej na stronie www.etoto.pl. Z racji niniejszego zdarzenia tenże legalny bukmacher wirtualny dla nowo zakładających konta graczy ma dodatek przy zakładaniu konta – 20 złotych FREEBET za zalogowanie się do opisywanej apki. Na niniejszą chwile aplikacja jest dostępna na Androida, a wariant na iOs wnet będzie osiągalna w AppStorze.

Odbierz kod promocyjny ETOTO.PL
Zgarnij od tak 2222 zł na start!

 

Zakłady bukmacherskie na telefonie

By odebrać Freebet kwocie 20 złotych, trzeba:
– założyć konto na www.etoto.pl
– w 3 kroku zakładania konta do typowania, w opcji „Bonus code” nie musimy nic wpisywać
– ściągnąć oprogramowanie Etoto na aparat telefoniczny (odnośnik zawarty na stronie www.etoto.pl)
– na rachunku gracza zauważysz darmowy zakład do zużycia WYŁĄCZNIE na apce na komórce.

By zużyć freebet w rozgrywce, trzeba skonstruować kupon z minimum 3 wydarzeniami (minimalny kurs 1.3, całościowy kurs kuponiku 2.2).
Dopiero wtenczas na blankiecie zobaczysz opcję wyboru freebet’a do obstawienia.

Na stronie rejestracyjnej etoto.pl/rejestracja/ jest umiejscowiony pełen statut promocji powitalnej z aplikacją na telefon.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Jeżeli potrzebowałbyś obstawiać pojedynki na komórce plus do tego obserwować mecze na żywo to zalecamy do tego aplikację bukmacherską którą przygotowała firma bukmacherska fortuna.pl

Opinia o tym bukmacherze
 • Bonus na start (powitalny)
 • Kursy bukmacherskie
 • Zakłady na żywo
 • Zakłady mobilne
 • Obsługa klienta
3.9