Menu
../fortuna/

Etoto.pl – polski legalny bukmacher


Nic tak nie pobudza nowych graczy do rejestracji konta u danego bukmachera jak wysoki bonus powitalny.

Obecnie firmy bukmacherskie dwoją się i troją, by były one jak najwyższe. I faktycznie patrząc na aktualny spis bukmacherów, których nie jest dużo możemy jednak zauważyć, że owe bonusy mają wręcz rekordowe wysokości.

Jak na ich tle wypada bukmacher Etoto?

Jak przystało na typowe średniaka promocja bukmacherska na start u tego bukmachera plasuje się raczej w końcówce stawki.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
100% więcej za wpłatę (do 1500 zł)

 

Bukmacher Etoto oferuje nam tylko lub też aż 100% do 500 złotych. Kwota wydaje się być dosyć spora jak na sam początek, tym bardziej dla początkujących graczy. Powiedzmy sobie jednak szczerze, że zawsze wiąże się z tym mnóstwo warunków do spełnienia.

Na jego wykorzystanie mamy do 60 dni od czasu, kiedy zarejestrowaliśmy się u bukmachera.

Legalny bukmacher online

Etoto.pl wcale nie jest już takim nowy graczem na rynku zakładów bukmacherskich. Działa od 2011 roku i dziś powinniśmy się spodziewać dosyć konkurencyjnej oferty niemal na każdym kroku. Niestety już sama promocja bukmacherska na start pokazuje, że nie dąży on do pozyskania nowych klientów. A tych dziś jest mnóstwo, ponieważ po zmianie prawa wszyscy nie mają innego wyjścia jak rejestrację u legalnego bukmachera.

Etoto.pl - polski legalny bukmacher 1 Bukmacherzy

Jak wyglądają zakłady bukmacherskie w Etoto.pl?

Również potwierdzą nas w przekonaniu, że bukmacher z pewnością nie celują swoją ofertą do zawodowych graczy. Co więcej nawet rekreacyjni gracze dość słabo wypowiadają się na jego temat. Faktycznie Etoto wyszczególnia się na tle konkurencji – niestety mało pozytywnie.

Zakłady bukmacherskie w Etoto

Są co prawda dostępne zarówno w Internecie jak i w punktach stacjonarnych, ale ich jakość jest wątpliwa. Mamy mało punktów tego bukmachera. Więc nie każdy będzie w stanie szybko i łatwo puścić kupon w Puncie naziemnym. To samo może go spotkać na stronie internetowej, która działa przez określone godziny co jest ewenementem.

Idąc tym tropem nie mamy się czemu dziwić, że opinie o bukmacherze Etoto.pl raczej nie sprzyjają jej dobrej reklamy. Gracze mówią wprost, że nie opłaca się tutaj grać. Pomimo i tak nie krótkiego stażu na rynku bukmacher ma ofertę jak sprzed kilkudziesięciu lat.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
Darmowy zakład - pzbuk.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

To już najnowsze firmy bukmacherskie oferują swoim graczom lepsze warunki grania. Cudów nie oczekujemy, gdyż jak wiadomo to legalny bukmacher, ale z pewnością powinien on pomyśleć o zatrudnieniu większej ilości pracowników i rozwoju, gdyż taką polityką działania nie zjednoczy sobie wielu graczy.

 

Bonus bukmacherski na start czyli powitalny

Na tą chwilę Etoto proponuje nowym graczom bonus o wartości do 1000 zł za pierwszą wpłatę. I nie jest to typowy bonus 100% a 200%!

Stali gracze również mogą liczyć na promocje – za aktywność oraz również za jej brak 😉 Gdyż ten legalny bukmacher również oferuje tzw. reload.

 

Aplikacja bukmacherska Etoto

Wypróbuj, ruszyła aplikacja bukmacherska Etoto. Sięgnij po upominek – 20 złotych „FREEBET”!

Wszyscy wiemy jak istotne są zakłady sportowe na komórce dlatego, cieszy Nas iż następny bukmacher w necie włączył aplikację jaka wspierać nam może z dowolnego miejsca na ziemi grać na zakładach pojedynki on-line.
Tym bardziej raduje Nas sprawa – iż aplikacja wygląda na właściwie atrakcyjną oraz bezawaryjną.

Zakłady sportowe eToto zawiadomiły iż ostatnio rozpoczęła się dystrybucja apki bukmacherskiej na stronie www.etoto.pl. Z racji niniejszego zdarzenia tenże legalny bukmacher wirtualny dla nowo zakładających konta graczy ma dodatek przy zakładaniu konta – 20 złotych FREEBET za zalogowanie się do opisywanej apki. Na niniejszą chwile aplikacja jest dostępna na Androida, a wariant na iOs wnet będzie osiągalna w AppStorze.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY ETOTO
100% więcej za wpłatę (do 1500 zł)

 

Zakłady bukmacherskie na telefonie

By odebrać Freebet kwocie 20 złotych, trzeba:
– założyć konto na www.etoto.pl
– w 3 kroku zakładania konta do typowania, w opcji „Bonus code” nie musimy nic wpisywać
– ściągnąć oprogramowanie Etoto na aparat telefoniczny (odnośnik zawarty na stronie www.etoto.pl)
– na rachunku gracza zauważysz darmowy zakład do zużycia WYŁĄCZNIE na apce na komórce.

By zużyć freebet w rozgrywce, trzeba skonstruować kupon z minimum 3 wydarzeniami (minimalny kurs 1.3, całościowy kurs kuponiku 2.2).
Dopiero wtenczas na blankiecie zobaczysz opcję wyboru freebet’a do obstawienia.

Na stronie rejestracyjnej etoto.pl/rejestracja/ jest umiejscowiony pełen statut promocji powitalnej z aplikacją na telefon.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
Darmowy zakład - pzbuk.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Jeżeli potrzebowałbyś obstawiać pojedynki na komórce plus do tego obserwować mecze na żywo to zalecamy do tego aplikację bukmacherską którą przygotowała firma bukmacherska fortuna.pl

Opinia o tym bukmacherze
  • Bonus na start (powitalny)
  • Kursy bukmacherskie
  • Zakłady na żywo
  • Zakłady mobilne
  • Obsługa klienta
3.9