Menu
../fortuna/

Obstawianie meczy przez internet


Obstawianie w Internecie znalazło spore zainteresowanie od strony samych graczy. Nie ma się co z reszta dziwić – zalet obstawiania meczy online jest mnóstwo. To co cenimy sobie w niej najbardziej to przede wszystkim stały dostęp do oferty. Nawet jeśli obstawiamy głównie kupony przedmeczowo to możemy to zrobić nawet w nocy.

Punkt naziemny danego bukmachera może znajdować się blisko nas, ale co z tego jeśli otwarty jest on w poszczególne godziny?

Typowanie meczów  Obstawianie na żywo Obstawianie meczy Bukmacherzy internetowi  Internet jest dziś niezwykle popularny i praktycznie każdy ma do niego dostęp. Jeśli dopiero zaczynamy obstawiać zakłady bukmacherskie to z pewnością jest to jedna z najważniejszych inwestycji. Obstawiać przede przez Internet możemy 24/7. I nie ważne czy jest niedziela czy święto – w tym wypadku zawsze mamy dostęp do oferty.

Kolejna zaletą jest wygoda, a w tym również oszczędzanie czasu. Szybciej w końcu włączymy komputer i zalogujemy się na stronie internetowej bukmachera niżeli wyjdziemy do punktu naziemnego. Bezsprzecznie po pojawieniu się pierwszej strony do obstawiania meczy gracze przeszli właśnie do sieci. Szybko możemy przejrzeć najważniejsze informacje i wiadomości dotyczące danego spotkania i jednocześnie od razu obstawić dane wydarzenie.

 

Obstawianie meczy na żywo to duża zaleta

Wielką zaleta dla większości graczy jest także możliwość obstawiania na żywo. Cały czas mamy dostęp do oferty LIVE czyli na żywo. Możemy na bieżąco śledzić zmianę kursów i w odpowiednim momencie postawić kupon.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje


Podczas typowania na żywo liczy się tak naprawdę każda sekunda. Dlatego wielu graczy bardzo ceni sobie tą możliwość. Płynność finansowa to kolejny plus korzystania z internetowych bukmacherów. Kupony są praktycznie od razu rozliczane, a wygraną możemy dalej inwestować.

Nie musimy zatem czekać godzin czy dni, by znów udać się do punktu naziemnego. Co więcej, należy dodać, że w owych punktach bardzo często nie otrzymamy większych wygranych od ręki. Takie zamówienie gotówki jest dopiero składane, a i są takie sytuacje, w których gracze muszą idąc się do innej placówki po odbiór wygranej.

 

Bonusy i promocje u bukmacherów

Zaleta obstawiania u bukmacherów internetowych są również różnego rodzaju promocje i bonusy. Właściwie na samym stracie każdy bukmacher oferuje nam wysoki bonus na start, który może wynieść nawet 1000 złotych.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Dodatkowo możemy liczyć na freebet liczący nawet 20 złotych. Często w międzyczasie jesteśmy w programach lojalnościowych dzięki którym również możemy liczyć na ciekawe nagrody. Do tego dochodzą promocje okresowe. Bezsprzecznie bukmacherzy internetowi wygrywają na tym polu z punktami naziemnymi. Czy to zatem oznacza, że możemy mówić o końcu owych punktów naziemnych? Nie do końca.

Pomimo tego, że przeważająca ilość graczy wybiera obstawianie przez Internet to nadal są zwolennicy tradycjonalnego typowania.

 

W Polsce większości legalnych bukmacherów planuje zwiększyć ilość swoich punktów stacjonarnych. Jakby jednak nie było traktujemy je raczej jako dodatek. Dziś większości z nas typuje na stronach internetowych bukmacherów. Posiadają one szereg zalet, dzięki którym to właśnie tutaj opłaca się nam typować mecze.

Typowanie meczów  Obstawianie na żywo Obstawianie meczy Bukmacherzy internetowi

Na czym polegają zakłady?

Jeśli jesteś początkującym graczem i szukasz sposobu na to jak obstawiać mecze by zarabiać na zakładach bukmacherskich to doskonale trafiłeś gdyż strona jest przeznaczona dla osób zaczynających swoją przygodę z obstawianiem meczy online.

Dzisiaj istnieje wiele metod czy sposobów zdobywania pieniędzy w internecie. Ostatnimi czasy dużą popularność zyskały zakłady bukmacherskie. Tym bardziej że sporo z nas interesuje się sportem i ma większą lub mniejszą wiedzę na ten temat lub z danej dziedziny sportu.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje


Początki gry na zakładach bukmacherskich są dla laików z pewnością trudne, jednak perspektywa pomnożenia swojego wkładu jest kusząca. Obok gry na giełdzie jest to jedna z niebezpieczniejszych form zarabiania pieniędzy.

Ryzyko poniesienia straty podczas obstawiania meczy ulubionego zespołu sportowego, klubu czy kandydata jest znaczne. Jeżeli jednak jest to interesująca nas dyscyplina, na której zasadach się znamy i znamy też zawodników to jesteśmy w stanie zakłady bukmacherskie potraktować jako dobry i w miarę regularny zarobek. Każdy z grających ma swoje sposoby typowania zwycięskich zakładów.

Jak ograć buka online?

Jednak początki gry na takich zakładach to przede wszystkim znalezienie swojego sposobu na typowanie zwycięzców, przemyślenie strategii, a przede wszystkim nabranie dystansu do tego rodzaju zarabiania pieniędzy, gdyż łatwo można dać się ponieść emocjom i przegrać dużo więcej niż się planowało wygrać. Istotnym zagadnieniem dla stawiających pierwsze kroki w tej dziedzinie są zakłady a pewniaki.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY STS >>
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Pojęcie to ma swoje znaczenie, a mianowicie jest to sposób na prowadzenie gry poprzez stawianie na zakłady, które znajdują się w przedziale od 70% do 99% prawdopodobieństwa wygranej. Jednak zdarzają się takie mecze i rozgrywki, w których stawianie na przewidywalne pewniaki przestaje być pewnym zwycięstwem. Ale bez tych nieprzewidywalnych rozstrzygnięć zakłady bukmacherskie nie przynosiłyby grającym tylu emocji.

NA CO WARTO STAWIAĆ U BUKMACHERA?

Na pewno na te dziedziny sportu, które najbardziej nas interesują. Nie ma sensu wchodzenie z zakładami w sporty, na których się nie znamy a stawiamy jedynie po kursach. Takie niosą duże prawdopodobieństwo porażki i straty, a przecież nie o to chodzi rozpoczynając grę.

Warto stawiać u bukmachera na sporty, które oglądamy, śledzimy mecze, interesujemy się zawodnikami, ich kondycją, rozstawieniem itp. To jest najważniejsze w zakładach bukmacherskich.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje