Menu

Obstawianie meczy przez internet


Obstawianie w Internecie znalazło spore zainteresowanie od strony samych graczy. Nie ma się co z reszta dziwić – zalet obstawiania meczy online jest mnóstwo. To co cenimy sobie w niej najbardziej to przede wszystkim stały dostęp do oferty. Nawet jeśli obstawiamy głównie kupony przedmeczowo to możemy to zrobić nawet w nocy.

Punkt naziemny danego bukmachera może znajdować się blisko nas, ale co z tego jeśli otwarty jest on w poszczególne godziny?

Typowanie meczów  Obstawianie na żywo Obstawianie meczy Bukmacherzy internetowi   Internet jest dziś niezwykle popularny i praktycznie każdy ma do niego dostęp. Jeśli dopiero zaczynamy obstawiać zakłady bukmacherskie to z pewnością jest to jedna z najważniejszych inwestycji. Obstawiać przede przez Internet możemy 24/7. I nie ważne czy jest niedziela czy święto – w tym wypadku zawsze mamy dostęp do oferty.

Kolejna zaletą jest wygoda, a w tym również oszczędzanie czasu. Szybciej w końcu włączymy komputer i zalogujemy się na stronie internetowej bukmachera niżeli wyjdziemy do punktu naziemnego. Bezsprzecznie po pojawieniu się pierwszych stron internetowych gracze przeszli właśnie do sieci. Szybko możemy przejrzeć najważniejsze informacje i wiadomości dotyczące danego spotkania i jednocześnie od razu obstawić dane wydarzenie.

 

Obstawianie meczy na żywo to duża zaleta

Wielką zaleta dla większości graczy jest także możliwość obstawiania na żywo. Cały czas mamy dostęp do oferty LIVE czyli na żywo. Możemy na bieżąco śledzić zmianę kursów i w odpowiednim momencie postawić kupon.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Podczas typowania na żywo liczy się tak naprawdę każda sekunda. Dlatego wielu graczy bardzo ceni sobie tą możliwość. Płynność finansowa to kolejny plus korzystania z internetowych bukmacherów. Kupony są praktycznie od razu rozliczane, a wygraną możemy dalej inwestować.

Nie musimy zatem czekać godzin czy dni, by znów udać się do punktu naziemnego. Co więcej, należy dodać, że w owych punktach bardzo często nie otrzymamy większych wygranych od ręki. Takie zamówienie gotówki jest dopiero składane, a i są takie sytuacje, w których gracze muszą idąc się do innej placówki po odbiór wygranej.

 

Bonusy i promocje u bukmacherów

Zaleta obstawiania u bukmacherów internetowych są również różnego rodzaju promocje i bonusy. Właściwie na samym stracie każdy bukmacher oferuje nam wysoki bonus na start, który może wynieść nawet 1000 złotych.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Dodatkowo możemy liczyć na freebet liczący nawet 20 złotych. Często w międzyczasie jesteśmy w programach lojalnościowych dzięki którym również możemy liczyć na ciekawe nagrody. Do tego dochodzą promocje okresowe. Bezsprzecznie bukmacherzy internetowi wygrywają na tym polu z punktami naziemnymi. Czy to zatem oznacza, że możemy mówić o końcu owych punktów naziemnych? Nie do końca.

Pomimo tego, że przeważająca ilość graczy wybiera obstawianie przez Internet to nadal są zwolennicy tradycjonalnego typowania.

 

W Polsce większości legalnych bukmacherów planuje zwiększyć ilość swoich punktów stacjonarnych. Jakby jednak nie było traktujemy je raczej jako dodatek. Dziś większości z nas typuje na stronach internetowych bukmacherów. Posiadają one szereg zalet, dzięki którym to właśnie tutaj opłaca się nam typować mecze.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl