Menu

Bonusy bukmacherskie


Ranking bonusów bukmacherskich
 • LV BET :: (20 zł bez depozytu + do 1000zł od pierwszego depozytu)
 • FORTUNA :: (120 zł na darmowy zakład + do 400zł od pierwszego depozytu)
 • TOTOLOTEK :: (20 zł bez depozytu + do 500zł od pierwszego depozytu)
 • ETOTO :: (do 500zł - od pierwszego depozytu)
 • MILENIUM :: (20 zł bez depozytu + do 760zł od pierwszego depozytu)
 • STS :: ( do 500zł od pierwszego depozytu)
 • FORBET :: (do 600zł od pierwszego depozytu)
3.9

Zawsze znajdą się osoby, które szukają legalnego bukmachera godnego uwagi który oferuje bonusy bukmacherskie bez depozytu i od depozytu dlatego warto wiedzieć którzy bukmacherzy oferują najlepsze bonusy powitalne.

Ustawa hazardowa w życie weszła co prawda już pewien czas temu jednakże są osoby, które dopiero teraz interesują się możliwością założenia konta u jednej z legalnych firm bukmacherskich. W wielu porównywanych kwestiach niezwykle ważne są bonusy powitalne.

Bukmacherzy internetowi Promocje bukmacherskie Bukmacher bez depozytu Bonus na start

A te trzeba przyznać zmieniają się niczym z prędkością światła. Oczywistym było, że walka o graczy będzie ostra.

Ciężko jednak pisać o bukmacherze, który oferuje najlepszy bonus powitalny, ponieważ za kilka dni na pierwszym miejscu znajduje się konkurencja.

Jeszcze nie tak dawno każdy wypisywał, że najlepszą promocję dla nowych graczy ma bukmacher Milenium, który oferuje nam rekordowy bonus do 760 złotych.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Najlepszy bonus powitalny

Bukmacherzy internetowi Promocje bukmacherskie Bukmacher bez depozytu Bonus na start  To jednak już nieaktualne, ponieważ LV Bet wyprzedził konkurencję i oferuje swoim graczom nawet 1000 złotych! Jaki jest aktualny ranking bonusów bukmacherskich? Jak już zostało wspomniane obecnie LV Bet oferuje nam naprawdę ciekawy bonus na start.

Zyskać możemy tak naprawdę więcej niżeli 1000 złotych, ponieważ LV Bet to także bukmacher bez depozytu. Dzięki temu oferuje nam 20 złotych na dobry start.

Milenium.pl oferuje nam do 760 złotych, 10 złotych bez ryzyka i darmowe zakłady bukmacherskie za 20 złotych. Oferta trzeba przyznać równie ciekawa.

 

A co oferują nam wielkie firmy bukmacherskie jak Fortuna i STS?

Bukmacherzy internetowi Promocje bukmacherskie Bukmacher bez depozytu Bonus na start  Pierwszy z nich oferuje nam zakład bez ryzyka za 100 złotych, a dodatkowo do 400 złotych od pierwszego wkładu. Należy również dodać, że zaraz po rejestracji konta otrzymamy darmowe 10 złotych na zakłady bukmacherskie. STS.PL niestety wypada jeszcze gorzej, ponieważ oferuje nam jedynie do 500 złotych od pierwszego depozytu i 20 złotych Freebet.

Jak na wiodące marki bonusy powitalne nie należą do najwyższych.

Zatem wydaje się, że obecnie najlepsze bonusy bukmacherskie dla nowych graczy oferuje nam LvBet.pl. Należy jednak sprawdzać ofertę na bieżąco, ponieważ bukmacherzy patrząc na konkurencję zmieniają owe wartości.

 

Pamiętajmy również, że powyższych kwot nie otrzymamy od razu na swoje konto. Należy w każdym z tych przypadków obrócić bonusem.

Zatem warto dodatkowo przeczytać warunki otrzymania owych pieniędzy. To co powinno nas Bukmacherzy internetowi Promocje bukmacherskie Bukmacher bez depozytu Bonus na start

interesować najbardziej to jaki jest minimalny kurs na kuponie, by zaliczył nam on do promocji. Dodatkowo ile razy musimy obrócić owym bonusem. Niekiedy wystarczy raz obrócić bonusem, a bywają przypadki, kiedy to należy wykonać 4 czy 8 razy.

Patrząc na zaciekłą walkę o każdego gracza możemy liczyć, że bonusy powitalne będą jeszcze bardziej atrakcyjniejsze.