Menu
../fortuna/

Co to są zakłady bukmacherskie


Wiele osób chciałoby zarabiać małym nakładem pracy. Na szczęście dziś jest to o wiele bardziej możliwe niżeli kilkanaście lat temu.

Dziś mamy przede wszystkim Internet. Jest to miejsce, gdzie możemy znaleźć wiele przydatnych informacji, spędzić miło czas, ale również zarabiać pieniądze. Wśród wiele sposobów jest zarabianie na zakładach bukmacherskich. Ale co to są zakłady bukmacherskie?

Pytanie brzmi też jednak jak je traktować? Czy jest to bardziej sposób na dorabianie czy raczej zarabianie?

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
Darmowy zakład - pzbuk.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Zakłady bukmacherskie

Absolutnie możemy zaliczyć ten sposób zarabiania na zakładach zarówno do jednej jak i do drugiej grupy. Zakłady bukmacherskie to doskonały sposób na dorobienie do pensji. Szczególnie jeśli dopiero zaczynamy obstawiać warto na początku nie stawiać przed sobą zbyt wysoko poprzeczki.

Z pewnością będzie trudno. Stracimy na początku pewnie pierwszy depozyt. Ale takie są właśnie początki.

Dlatego też poniekąd bukmacherzy nie dają nam możliwości grania na wirtualne pieniądze. Jeśli jednocześnie mamy pracę na etat i zaczynamy obstawiać zakłady bukmacherskie warto na samym początku ustalić ile z owej pensji przeznaczamy na typowanie meczów.

Co to są zakłady bukmacherskie 1 Blog bukmacherski

Pamiętajmy przy tym, by absolutnie nie zmieniać tej kwoty. Nawet jeśli wcześniej ja przegramy. By niepotrzebnie nie wchodzić w wir hazardu należy trzymać się tych wytycznych. Jeśli złamiemy to postanowienie wydaje się już na początku, że zakłady bukmacherskie nie są dla nas.

Gdy w miarę będziemy bogatsi o własne doświadczenie, które w tym przypadku jest o wile droższe niżeli płatne typy – możemy zacząć naprawdę zarabiać na zakładach bukmacherskich i zrezygnować z pracy. Ale… W tym przypadku musimy mieć już pewne zaplecze finansowe, dzięki któremu będziemy mogli czuć się bezpiecznie. Doskonale przecież wiemy, że zajmując się tym nie mamy nic pewnego.

Co więcej – możemy mieć miesiące, w których zanotujemy straty. Oczywiście będąc już zawodowym graczem takich okresów będziemy mieli bardzo mało. Nie oznacza to jednak, że nie będziemy zaliczyć negatywnych kuponów.

Warto również spojrzeć na to od tej strony, że najczęściej na zakładach bukmacherskich chcą sobie dorobić osoby, które zaliczane są do grupy graczy rekreacyjnych. Takie osoby zazwyczaj częściej dofinansowują budżet bukmachera niżeli swój własny.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

Inaczej wygląda to już w przypadku graczy, dla których zarabianie na zakładach bukmacherskich to główny dochód. Oni już częściej podpadają bukmacherom. Dlatego też patrząc na aktualną sytuację na rynku raczej ciężko jest mówić o tym, by zawodowi gracze się w niej znaleźli. Niskie kursy, podatek, a do tego niskie limity.

 

Dla kogo są zakłady bukmacherskie?

Ktoś dla kogo zakłady bukmacherskie to główne źródło dochodu nie może pozwolić sobie na to, by grać za maks. 20 złotych. Rozwiązanie to oczywiście emigracja i możliwość obstawiania nadal u nielegalnych bukmacherów. W końcu większości z nich działa na licencji takich państw jak chociażby Malta czy Anglia. To właśnie najlepsze kierunki dla zawodowych graczy, którzy chcą dalej zarabiać na zakładach bukmacherskich.

W Polsce jednak widać światełko w tunelu – pojawiają się nowi legalni bukmacherzy, którzy zdobywają odpowiednią licencję, która pozwoli im oferować swoje usługi na naszym rynku.

forbet-bonus-powitalny