Menu
../lvbet/

Promocja na mecz Polski na Euro 2024 z Holandią!


W najbliższą niedzielę nasza reprezentacja rozegra swoje pierwsze spotkanie na tegorocznym Mistrzostwach Europy. Polska drużyna zmierzy się z Holandią, a w związku z tym ważnym meczem, legalny bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę promocyjną dla nowych graczy. W ramach tej promocji, każdy gracz, który zarejestruje się z kodem VIPKOD, może otrzymać aż 300 złotych za skuteczną interwencję Wojciecha Szczęsnego podczas meczu z Holandią.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

300 zł za skuteczną interwencję Szczęsnego w meczu z Holandią

W nadchodzącym spotkaniu z Holandią, polska reprezentacja będzie musiała radzić sobie bez kontuzjowanego Roberta Lewandowskiego. Z kolei Holendrzy również odczuwają braki w składzie, z najważniejszym nieobecnym Frenkie De Jongiem. W takiej sytuacji, kluczową rolę będzie odgrywał Wojciech Szczęsny. Choć polska drużyna pozornie ustępuje jakościowo Holendrom, to skuteczne interwencje Szczęsnego oraz szybkie kontry mogą przynieść oczekiwany rezultat.

Fortuna przygotował wyjątkową promocję dla nowych klientów, którzy zarejestrują się z kodem VIPKOD. Polski, legalny bukmacher oferuje aż 300 złotych za każdą skuteczną interwencję Szczęsnego podczas meczu z Holandią. Szczegóły promocji poniżej.

  1. Zarejestruj się na platformie Fortuna z kodem bonusowym: VIPKOD i zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać dokładnie 30 złotych
  3. Postaw pierwszy kupon SOLO za 2 zł i obstaw dowolne zdarzenie z meczu Polska – Holandia
  4. Następnie, zawrzyj kupon SOLO lub AKO za 28 zł na dowolne zdarzenie lub zdarzenia. Kurs kuponu musi wynosić minimum 2.0 i musi być rozliczony do 16.06 przed godziną 23:59
  5. Jeśli Szczęsny dokona przynajmniej jednej skutecznej interwencji, w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu otrzymasz freebet w wysokości 300 złotych
  6. Z otrzymanym freebetem grasz według własnego uznania!

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Przypisy:,