Menu
../fortuna/

Typowanie przed ME 2024: Grecja – Malta


Okres przygotowań do Mistrzostw Europy wchodzi w decydującą fazę, a reprezentacje rozgrywają spotkania sparingowe. Jednym z nich będzie starcie Grecji z Maltą. Sprawdź zapowiedź i eksperckie typy na spotkanie Grecja – Malta!

Grecja – Malta – typy bukmacherskie

Grecja, która niemal zakwalifikowała się do Euro 2024, przygotowuje się do nadchodzących rozgrywek Ligi Narodów. Malta rozpoczęła rok 2024 znacznie lepiej, jednak ostatnio doznali bolesnej porażki z Czechami. Rozbieżność klas pomiędzy oboma zespołami jest widoczna, dlatego moim typem jest wygrana Grecji z handicapem 0:1.

Grecja – Malta – ostatnie wyniki

Grecy do wtorkowego spotkania przystąpią po porażce z Niemcami. Malta natomiast przegrała wysoko z Czechami. Aktualnie Malta nie wygrała żadnego z ostatnich 7 spotkań.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Gdzie obstawiać Grecja – Malta

Wszystkie mecze towarzyskie możemy obstawiać u legalnego bukmachera Fortuna. Dla nowych graczy przygotowany jest bonus powitalny w postaci 200% od wpłaty do 400 PLN. Warto skorzystać z tej promocji i obstawiać zakłady na Grecja – Malta.

Kursy na Grecja – Malta

Fortuna wskazuje reprezentację Grecji jako faworyta tego starcia. Kurs na zwycięstwo Greków wynosi 1.33. Poniżej znajdują się również kursy na inne zdarzenia z tego meczu.