Menu
../fortuna/

Polska – Niemcy


Czy jesteś gotowy na prawdziwą dawkę emocji? Przed nami niezwykły mecz pomiędzy Polską a Niemcami, a my przygotowaliśmy dla Ciebie niepowtarzalną okazję! Przeczytaj poniżej, aby poznać szczegóły naszej najnowszej promocji.

Zarejestruj się i złóż depozyt, by odebrać 300 zł

  1. Od 13.06.2023 do 16.06.2023, przed rozpoczęciem meczu, zarejestruj się w Fortunie i wyraź zgodę na otrzymywanie informacji od nas.
  2. Wpłać pierwszy depozyt o wartości min. 30 zł.
  3. Postaw swój pierwszy kupon SOLO na celny strzał, jaki odda reprezentacja Polski w towarzyskim meczu z Niemcami (przedmeczowe zakłady, opcja „TAK”, numer zakładu 725419). Minimalna stawka wynosi 2 zł. (Pamiętaj: liczy się tylko pierwszy postawiony kupon.)
  4. Jeśli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł w formie punktów FKP. Co więcej, jeśli wyrazisz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, otrzymasz dodatkowe 100 zł. To daje nam aż 300 zł w bonusie!
  5. Możesz użyć środków bonusowych (bonus zostanie przekazany w formie punktów lojalnościowych) na dowolne zdarzenie, bez minimalnego kursu, a ewentualna wygrana zostanie wypłacona na Twoje konto depozytowe.

Promocja łączy się z „Bonusem za zgodę marketingową przy rejestracji”

Pamiętaj, że ta promocja łączy się również z naszą wcześniejszą ofertą „Bonusem za zgodę marketingową przy rejestracji”. Jeśli wyrazisz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych podczas rejestracji (poprzez e-maile i wiadomości SMS), otrzymasz dodatkowy bonus o wartości 100 zł w formie punktów FKP.

To oznacza, że jeśli zaznaczysz obie zgody marketingowe podczas rejestracji i spełnisz pozostałe warunki promocji, otrzymasz aż 300 zł bonusu w punktach FKP.

Nie zwlekaj, czas zarejestrować się i zagrać! Ta promocja to wyjątkowa okazja dla nowych graczy, by doświadczyć ekscytacji meczu Polska vs Niemcy i zgarnąć fantastyczne bonusy. Przygotuj się na niezapomniane chwile i zainwestuj swoje umiejętności w zwycięstwo naszej reprezentacji!

Nasz typ na ten mecz Polska – Niemcy:

REMIS