Menu
../fortuna/

Polski bukmacher bez podatku – Betfan


Czy można oferować zakłady bukmacherskie bez podatku a do tego darmowy zakład na start? Tak! Betfan (www.betfan.pl) to udowadnia.

To, że rynek bukmacherski się rozwija wie każdy, który choć w najmniejszym stopniu interesuje się tą częścią rynku. Ogromna liczba bukmacherów stale się poszerza i tak oto kolejny z nich dostał licencję na organizowanie zakładów online. Mowa tutaj o firmie, która już pod koniec 2018 miała możliwość wejścia na rynek, jednak rozpoczęła działalność w kwietniu 2019 roku.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

Legalny bukmacher Betfan

Do grona legalnych bukmacherów dołączył Betfan. A jak wiadomo, wchodząc jako nowy podmiot, trzeba czymś zachęcić potencjalnych graczy, którzy zasilą szeregi nowo powstałego bukmachera. To wpływa oczywiście pozytywnie na cały rynek, ponieważ dzięki zdrowej rywalizacji zyskują przede wszystkim gracze. Każdy z bukmacherów próbuje zachęcić ludzi, aby postawili właśnie na nich, ponieważ to ich oferta jest tą najbardziej unikalną.

W tym miejscu warto przyjrzeć się ofercie, którą posiada dla nowych graczy ten nowy polski bukmacher online (wszystko o kodach promocyjnych Betfan znajdziesz na ich stronie www.betfan.pl).

 

Mega pakiet, czyli darmowy zakład na dobry początek

Nie raz słyszeliśmy, że we współczesnym świecie nie dostaniemy nic za darmo. A co byśmy powiedzieli na możliwość otrzymania od bukmachera nawet 3000 złotych? W wypadku bukmacherki jest to jak najbardziej możliwe. Oto jedna z flagowych promocji, w których można wziąć udział dzięki kodom promocyjnym w Betfan. Dodając do tego świetną kampanię reklamową z Mariuszem Pudzianowskim, którego nikomu w Polsce nie trzeba przedstawiać – daje to sukces murowany. Sama nazwa „Pakiet Pudziana 3000 złotych” nakazuje wręcz zawiesić wzrok i zagłębić się w promocji.

betfan-bonus-na-start

A jeśli już o te warunki chodzi – to na pierwszy rzut oka są klasyczne, jak u innych bukmacherów. Gdy jednak przeczytamy uważnie, to robi się jedna z najlepszych ofert na współczesnym rynku ze względu na samą kwotę, którą można otrzymać.

Pakiet ten składa się z dokładnie trzech depozytów, od których otrzymujemy – z każdego – 10% od wpłaty pierwszej, drugiej, jak i trzeciej – do maksymalnej kwoty 100 złotych jednorazowo. Aby spełnić warunki obrotu należy postawić minimum jeden kupon SOLO lub AKO z kursem łącznym 2.0. A jeśli chodzi o otrzymane środki bonusowe należy obrócić je 5 razy na kuponie AKO z minimum 2 zdarzeniami z kursem co najmniej 1.45.

Jeśli uda się dokonać tego obrotu, to Betfan pomnoży otrzymaną kwotę w formie bonusu x10. Oznacza to, że otrzymując tą maksymalną kwotę, czyli 100 złotych po pomnożeniu mamy okrągły tysiąc do wypłaty. Gdy uda nam się tego dokonać od wszystkich trzech pierwszych depozytów robi się aż 3000 złotych! Taka kwota robi wrażenie!

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Grasz z Betfan – pierwszy zakład masz bez ryzyka straty

Kolejnym, można powiedzieć już standardowym bonusem, który przewija się u większości bukmacherów jest także zakład bez ryzyka. Jeśli chodzi o tę promocję w Betfan, to przedstawia się ona bardzo obiecująco. Chodzi tutaj o kwotę do 100 złotych w darmowym zakładzie bez ryzyka. To nic innego, jak przy niepowodzeniu i przegraniu kuponu otrzymanie postawionej sumy z powrotem na nasze konto gracza. Jeśli się nam powiedzie i kupon zostanie rozliczony jako wygrana, to wtedy środki z tego kuponu zostaną przelane na konto bonusowe.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

Aby wziąć udział w promocji na zakład bez ryzyka w Betfan musisz dokonać depozytu za kwotę minimum 20 złotych i postawić pierwszy zakład z kursem pojedynczym dokładnie 1.45. Jeśli chodzi o obrót, to jest taki sam jak w poprzednim kodzie promocyjnym Betfan. Środki bonusowe zostaną pomnożone x10, tzn, że jak postawisz 100 zł otrzymasz 10 zł pomnożone razy 10.

Jak otrzymać kod promocyjny?

Jeśli chodzi o promocje bukmacherskie, które zostały już wyżej opisane, to tak naprawdę nie trzeba robić nic specjalnego, aby otrzymać kod promocyjny w Betfan. Przy rejestracji konta nowego gracza jedno z pól tam występujących tyczy się właśnie tych bonusów.

Powinno być ono automatycznie wpisane, bez żadnego dodatkowego wysiłku, czy stresu, że nie wpiszemy go w odpowiednim miejscu i bonusy na start przepadną. Jest to po prostu słowo „BETFAN”, więc warto przyjrzeć się tylko, czy właśnie takie hasło widnieje podczas naszej rejestracji konta.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

Jeśli tak, to możemy być spokojni, że zostaniemy objęci promocją, a wpisany automatycznie kod pozwoli wziąć udział w „Pakiecie Pudziana”, czy 100 złotych bez ryzyka na start. Pozostaje tylko rozpocząć grę i liczyć na jak najszybsze wygrane, aby nasze hobby, jakim niewątpliwie jest obstawianie meczów zamieniło się także w realny zarobek.

Oczywiście nie jest to wszystko, jeśli chodzi o ofertę Betfan. Przybliżone zostały tutaj tylko promocje, które otrzymują nowi gracze po wpisaniu kodu promocyjnego. Warto zwrócić uwagę, że jest to jeden z „beniaminków” na polskim rynku bukmacherskim, a dzięki swojej ciężkiej pracy może pochwalić się już tak ciekawą ofertą na start.

Także zatrudnienie Mariusza Pudzianowskiego jako twarz bukmachera daje wszystkim do zrozumienia, że Betfan wszedł na rynek z przytupem i na pewno jeszcze nie raz o nim usłyszymy. Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

Pogoda w Betfan

W rubryce „Rozrywka” odnajdziecie praktycznie na ogół wszystko, o co można się założyć. BETFAN „Rozgrywkę” podzielił na poszczególne poddziały, gdzie znajdziemy: „Politykę”, „Pogodę”, „ShowBiznes”, „Ekonomię” oraz „Dookoła Sportu”.
W pierwszym z ujętych najbardziej interesująco jest, w czasie jak zbliżają się wybory. Wtedy zakłady bukmacherskie w BETFAN na samą jedynie „Politykę” można liczyć w setkach. Zaczynając od tego, jaki kandydat będzie nr 1 na konkretnej liście, aż po wyniki poprzez udział w debacie pojedynczych polityków.

betfan-bonus-na-start

Szerokim echem odbił się zakład, jakim pochwalił się Radosław Sikorski. Polityk zdecydował zagrać na to, że Marszałek Kuchciński będzie odwołany ze swego stanowiska. Sprawa wystąpiła podczas, gdy sporo się rozprawiało o „aferze samolotowej” posła Kuchcińskiego. Sikorski obstawił w BETFAN za 100 złotych i ekspresowo pochwalił się własnym kuponem w social mediach.

Co warto jeszcze obstawiać w Betfan?

Z reguły ludziska prawią, że gdy nie ma o czym gadać to gada się o pogodzie. Zaś na www.betfan.pl można własną „wiedzę” o pogodzie spieniężyć, albowiem można się założyć o opady, o temperaturę, lub nawet o powiew wiatru! Podczas gdy poziom Wisły niebezpiecznie narastał, legalny polski bukmacher internetowy nieustannie, co chwilę dołączał zakłady bukmacherskie w internecie na wysokość polskiej rzeki w danym mieście. Patrząc na to dochodzę do wniosku, że frazes „zakładamy się o cokolwiek” w Betfan to nie nieważny banał.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

Nietypowe zakłady bukmacherskie

Równie przyciągające uwagę zakłady wzajemne online są w dziale „ShowBiznes”. Niezależnie od rodzajowych typów na zwycięzców Oscarów oraz kolejnych znanych nagród, BETFAN.PL sugeruje Nam zakłady bukmacherskie online np. na to „kto zaśpiewa piosenkę w nowym Bondzie”, „kto zostanie Papieżem po Franciszku”, albo na to „jaka organizacja pierwsza pośle człowieka na Marsa”.
Oprócz tego co tydzień odszukamy dodatkowe typy (nietypowe zakłady bukmacherskie) na to jaka będzie frekwencja na konkretnych filmach w kinach.
Gdy bukmacherzy tegoż krajowego legalnego bukmachera zdobędą wiadomość o tym, że dowolna celebrytka jest w ciąży, można niezwłocznie zauważyć typy na płeć dziecka. Dawniej także umieszczali na swojej stronie do typowania przez internet prognozy na kolor włosów dziewuszki z okładki legendarnego periodyku „Playboy”.

Zakłady u bukmachera nie tylko na sport

„Wokół sportu” to dział jaki każdego pasjonata sportu nad wyraz zaciekawi. Tam odszukamy typy na to, kto będzie kolejnym managerem zespołu „x”, lub do jakiego klubu pójdzie piłkarz „y” w kolejnym sezonie. Jednakowo sytuacja się ma, jeżeli chodzi o liczbę goli.
Najciekawszym zakładem z dotychczasowych było to „czy ktoś wbiegnie na boisko w ciągu ubiegłego finału ligi mistrzów UEFA”. Jak wiecie, w tamtym czasie na murawie pojawiła się popularna modelka z Instragrama i BETFAN wypłacał solidne wygrane swoim Typerom, którzy zaryzykowali no i ustawili na to pieniądze.

Chcecie dowiedzieć się sporo więcej o ofercie tegoż internetowego polskiego nowego bukmachera? To zapraszamy wejść na www.betfan.pl – tam wyszukacie wszystko o czym opowiadaliśmy powyżej, a nawet i więcej…

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

 

Sprawdź jeszcze który bukmacher bez podatku oferuje zakłady bukmacherskie.