Menu
../fortuna/

Obstawianie wyborów prezydenckich


Pora wyborów prezydenckich to czas głosowania. Sprawdź jak bukmacherzy obstawiają wyniki wyborów prezydenckich…

W obecnym tygodniu rozegra się I runda wyborów prezydenckich. Dlatego legalni bukmacherzy online, a w tym i BETFAN.PL oferują sporo zakładów indywidualnych związanych z tym zdarzeniem, którym powoli rozpoczyna żyć już cała Polska.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

DUDA LUB TRZASKOWSKI?

Migiem wystartujmy od tego, co najważniejsze. U owego legalnego polskiego bukmachera możecie obstawiać, kto zwycięży wybory prezydenckie. W tej chwili pewniakiem u bukmacherów jest bezsprzecznie Andrzej Duda, jaki możliwie w jakim kolwiek sondażu zajmuje 1 pozycję w rankingach.

Chociaż od czasu Rafał Trzaskowski podmienił Małgorzatę Kidawę-Błońską, to poparcie dla pretendenta wspieranego przez PO bardzo wzrosło. Tak dalece, iż w niektórych prognozach bije on nawet obecnego prezydenta. Naturalnie lekko, lecz jednak.

Znawcy w BETFAN szacują, iż na 54% pokona rywali Duda. Procenty na to iż zwycięży Trzaskowski wyznaczane są na prawie 44%.
Wprawdzie Szymon Hołownia lub Władysław Kosiniak-Kamysz mogą oczekiwać blisko 10% głosów, to nie mają realnie najmniejszych możliwości na to, by wejść do II rundy.

Obstawianie wyborów prezydenckich 1 Typowanie meczów

Analogicznie jak Krzysztof Bosak, Robert Biedroń lub chociażby Stanisław Żółtek. Chociaż ten ostatni pretendent z powodu projektu „Menelowe+” może wedle bukmacherów on-line na końcu zebrać jakieś 2 punkty %.

WYNIKI KANDYDATÓW w WOJEWÓDZTWACH?

Legalnie oferujący zakłady bukmacherzy w Polsce dają oprócz tego możność obstawiania, jaka będzie frekwencja w I turze wyborów, jak dużo aspirantów w sumie osiągnie co najmniej 10.01% poparcia, a także jakie będą wyniki wszelkich person konkurujących o rolę głowy państwa. Wiadomo, iż niemal na pewno będzie II runda. Co istotne, w tej chwili teraz możecie obstawiać, jaki rezultat uzyskają w niej Duda i Trzaskowski, którzy pewnie na bank się w niej pojawią.

Krótko mówiąc: dowolne zakłady, które potrzebowalibyście wyszukać na temat wyborów prezydenckich wyszukacie na stronie www.betfan.pl.
Na pewno jest tak mnóstwo zakładów iż którykolwiek obstawiający znajdzie coś ciekawego do obstawiania.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI