Menu

Legalny bukmacher z cashback


Bukmacher internetowy Fortuna ma jedną z najlepiej rozwiniętych ofert zarówno spotkań przedmeczowych jak i tych na żywo. Życie osób, które dotychczas zarabiały głównie na obstawianiu zakładów bukmacherskich zmieniło się drastycznie od kwietnia 2017 roku.

Dlatego też może niektórych dziwić stwierdzenie, że to właśnie Fortuna znajduje się na podium jeśli chodzi o ofertę. Jedna doskonale wiemy, że do wyboru mamy tylko legalne firmy bukmacherskie. Fortuna.pl to bukmacher, który od lat plasuje się na najwyższych miejscach jeśli chodzi o legalne obstawianie zakładów bukmacherskich w Polsce.

 

Jaka jest zatem oferta Fortuny?

Jak na standardy legalnych bukmacherów z pewnością bogata. Z pewnością na dłużej zostaną tutaj typerzy, którzy obstawiają popularne dyscypliny sportowe. Piłka nożna to oczywiście podstawa. Nie będziemy mieli żadnego problemu, by obstawiać zakłady bukmacherskie na najpopularniejsze ligi z całego świata. A co z niszowymi ligami? Tutaj już bywa różnie. Niekiedy zauważymy mecze np. młodzików, ale nie liczmy tutaj na szeroką ofertę.

Bukmacherzy internetowi  Oferty bukmacherów Obstawianie meczy Legalny bukmacher

Zaraz za piłką nożną popularny jest tenis. Tu właściwie osoby, które głównie obstawiają ten sport z pewnością będą zadowolone, ponieważ żaden inny legalny bukmacher nie oferuje tak szerokiej oferty jak Fortuna.pl. Znajdziemy tu zarówno popularne rozgrywki jak i te bardziej niszowe. Nie ma dnia, ani godziny, by nie odbywało się tutaj choć kilka spotkań z tenisa.

Ciekawą ofertę znajdziemy także na koszykówkę, piłkę ręczną czy siatkówkę. Na wyróżnienie zasługuje także oferta hokeja na lodzie. Jednak są to bardzo popularne dyscypliny sportowe, które znajdziemy praktycznie u każdego legalnego bukmachera. Jest to prawdą, ale warto zauważyć, że mamy tutaj szerszą ofertę niżeli oferuje nam konkurencja.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

To niewątpliwie wielka zaleta Fortuny. To właśnie dzięki temu zarejestrowanych jest tu przeważająca ilość typerów.

Zakłady na żywo w Fortunie

Oferta bukmachera Fortuna.pl to zakłady przedmeczowe i zakłady na żywo. Oferta zakładów LIVE bywa u legalnych bukmacherów często pomijana. Jednak jest wielu graczy, którzy preferują tylko ten sposób typowania. Fortuna tutaj również nie zawiodła.

Dodatkowo oprócz typowania na żywo możemy często skorzystać z darmowej transmisji. Mówiąc o ofercie należy także wspomnieć o tym, gdzie tak naprawdę możemy obstawiać zakłady bukmacherskie w Fortunie. Jako to, że jest to legalny bukmacher to mamy możliwość typowania meczów przede wszystkim w punktach stacjonarnych. Z uwagi na fakt, że Fortuna.pl ma bardzo długi staż na naszym rynku to może pochwalić się naprawdę sporą liczbą owych punktów. W przypadku braku dostępu do Internetu z pewnością znajdziemy w pobliżu ich placówkę.

Obstawiaj i oglądaj mecze na żywo na www.efortuna.pl

Jednak najwięcej osób obstawia mecze za pośrednictwem strony internetowej, która zasługuje również na pochwałę. Jest ona prosta i czytelna. Jest na niej sporo informacji, ale dzięki odpowiednim wyszczególnieniom możemy szybko znaleźć to czego szukamy. Nowoczesny bukmacher nie może również zapominać o aplikacji mobilnej. A tą również posiada Fortuna. Dzięki temu możemy obstawiać zakłady bukmacherskie w naszych telefonach.

Opinia o tym bukmacherze
  • Bonus na start (powitalny)
  • Kursy bukmacherskie
  • Zakłady na żywo
  • Zakłady mobilne
  • Obsługa klienta
4.3