Menu
../lvbet/

300 złotych za gola w finale Pucharu Anglii


W najbliższą sobotę poznamy zdobywcę Pucharu Anglii. Manchester City stanie naprzeciwko Manchesteru United w niesamowitym starciu.

Dla Czerwonych Diabłów to nie tylko walka o trofeum, ale także o szansę na awans do europejskich pucharów. Sprawdź specjalną ofertę od Superbet z okazji finału Pucharu Anglii, gdzie polski legalny bukmacher oferuje aż 300 zł za każdego strzelonego gola w tym meczu. Promocja jest dostępna wyłącznie dla nowych graczy, którzy zarejestrują się z kodem VIPKOD.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

300 zł za gola w finale Pucharu Anglii

W finałowej rozgrywce anglosaskiego pucharu spotkają się dwie potęgi z Manchesteru. Wielki mecz Manchester City kontra Manchester United. Aktualni mistrzowie Anglii, Czerwone Diabły, czekają na swoją szansę, choć przy faworytach postawione są odejścia leków.

Właśnie z myślą o tym emocjonującym starciu, Superbet przygotował wyjątkową promocję dla nowych klientów. Zgłoś się do Superbet z kodem VIPKOD i zgarnij aż 300 złotych za trafne obstawienie zwycięzcy tego starcia. Wszystkie szczegóły promocji poniżej.

Warunki promocji od Superbet

  1. Załóż konto z kodem bonusowym VIPKOD w Superbet i wyraź zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych
  2. Wpłać dokładnie 30 zł
  3. Postaw pierwszy kupon SOLO o wartości 2 zł na dowolny aspekt meczu Man City – Man Utd
  4. Następnie zagraj kupon SOLO lub AKO za 28 zł na dowolny aspekt meczu. Kurs kuponu musi wynosić minimum 2.0, a kupon musi zostać rozliczony do 25.05 o godzinie 23:59
  5. Jeśli padnie przynajmniej jeden gol, otrzymasz freebet o wartości 300 zł w ciągu 48 godzin od zakończenia meczu
  6. Wykorzystaj freebet jak tylko chcesz! Wejdź na www.superbet.pl