Menu
../fortuna/

350 złotych za wygraną Igi Świątek w Roland Garros!


Zyskuj na triumfach Igi Świątek. Na podstawie formy Polki, oferta ta jest atrakcyjna. Superbet przygotował specjalną promocję z okazji French Open. Polski legalny bukmacher oferuje 50 złotych za każde zwycięstwo Igi Świątek. Można zdobyć nawet 350 złotych. Promocja dostępna dla nowych graczy, którzy zarejestrują się z kodem VIPKOD.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

350 zł za zwycięstwo Igi Świątek w Roland Garros

Nadchodzi jeden z najbardziej prestiżowych turniejów tenisowych – Roland Garros. Zdecydowaną faworytką do zwycięstwa w tych prestiżowych zawodach jest Iga Świątek. Po niedawnym triumfie w Rzymie, Polka zamierza umocnić swoją pozycję w rankingu WTA.

Superbet przygotował specjalną promocję dla nowych graczy, którzy zarejestrują się z kodem VIPKOD. Polski legalny bukmacher oferuje 50 złotych za każde zwycięstwo Igi Świątek w Roland Garros. Można zdobyć aż 350 PLN w przypadku zwycięstwa Igi w całym turnieju! Szczegóły promocji znajdują się poniżej.

  1. Zarejestruj konto z kodem bonusowym do Superbet: VIPKOD i wyraź zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych
  2. Wpłać dokładnie 35 złotych
  3. Postaw pierwszy kupon SOLO lub AKO o wartości dokładnie 35 zł i zawrzyj dowolny zakład z oferty na WTA French Open (Minimalny łączny kurs kuponu musi wynosić co najmniej 2.00, a kupon musi zostać rozliczony do 26.05, godz. 23:59)
  4. Jeśli Iga zwycięży w swoim meczu w Roland Garros, w ciągu 48 godzin od zakończenia każdego meczu otrzymasz freebet 50 zł. Łącznie do zdobycia jest 350 zł!!!
  5. Freebetem możesz grać, jak tylko chcesz!

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Superbet pamięta również o swoich Graczach i regularnie oferuje im różnorodne Promocje. Dla posiadaczy konta w Superbet przygotowano specjalny artykuł, w którym można śledzić bieżące promocje u polskiego, legalnego bukmachera: „Aktualne promocje w Superbet

Przypisy:,