Menu
../fortuna/

Totolotek.pl – firma bukmacherska z tradycją


Oczywistym jest, że każdy gracz poświęci swój czas na porównanie bukmacher, by w końcu wybrać tą najlepszą ofertę. Dla każdego to co prawda znaczy co innego, a wszystko najczęściej uzależnione jest od naszej strategii.

Bo wiadomym jest, że jeśli gramy głównie na żywo to właśnie to będzie nas głównie interesowało. W tym przypadku z pewnością nie bralibyśmy pod uwagę Etoto, który nie ma jeszcze zakładów LIVE (choć ma to w planach).

Jak Totolotek.pl wygląda na tle konkurencji?

Z pewnością jest to jedna z najbardziej znanych firm bukmacherskich w Polsce. Wraz z bukiem Fortuna.pl i STS.pl są właściwie najpopularniejsi wśród legalnych bukmacherów. Nie dziwi zatem fakt, że chcąc wybrać jak najlepiej gracze na forach bukmacherskich pytają gdzie opłaca się obstawiać bardziej w STS czy w Fortunie? Każdy z nich ma swoje wady i zalety.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Zacznijmy może od bonusów i promocji.

Startowe bonusy w Totolotku to głównie 500 złotych + freebet 20 złotych. Fortuna oferuje nam darmowy zakład 10 złotych + do 400 złotych od pierwszego wkładu czyli wpłaty. Oferta porównywalna, choć wydaje się, że nieznacznie wygrywa tutaj Fortuna (patrząc na warunki jakie należy spełnić – czyli obrót bonusem by dokonać wypłaty).

Totolotek.pl - firma bukmacherska z tradycją 1 Bukmacherzy

Podatek nie ominie nas w żadnym z tych bukmacherów. Porównując metody wpłat i wypłat zauważamy, że są tu już znaczące różnice. Totolotek.pl oferuje nam większości możliwości, a w tym Skrill, który jest bardzo popularny wśród graczy.

Wypłaty są wykonywane w kilka minut nawet na konto bankowe, a to spory plus. W Fortunie tych opcji jest mniej. Wpłaty są natychmiastowe z rachunków bankowych. Wypłaty są wykonywane w dni robocze.

Porównując tak wszystkie najważniejsze aspekty dotyczące tych bukmacher zauważymy, że każdy z nich ma wady i zalety. To już od nas zależy co jesteśmy w stanie zaakceptować, a co nie. Nie ma także co ukrywać, że do niedawna najważniejszymi konkurentami na rynku legalnych bukmacherów było właśnie Totolotek i Fortuna. Chcąc grać legalnie wybieraliśmy jednego z powyższych bukmacherów.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Nowi bukmacherzy a Totolotek

Weszły jednak nowe firmy, które rozwijają się niebywale szybko i stanowią poważne zagrożenie szczególnie dla Totolotka. Uznaje się bowiem, że Fortuna nie limituje swoich graczy tak szybko jak na przykład robi to STS. Oczywiście przeważają gracze rekreacyjni, ale przecież i tym najlepszym zdarzają się pomyłki.

Totolotek.pl - firma bukmacherska z tradycją 2 Bukmacherzy

Bukmacher Totolotek.pl z pewnością nie może osiąść na laurach. Gracze skupiają się tylko na legalnych bukmacherach. Nie jest ich zbyt wielu, dlatego solidnie potrafią porównać ich plusy i minusy. Póki co gracze w przeważającej ilości mówią wprost, że wolą Fortunę, a gdyby mogli to najchętniej nie korzystaliby z żadnego legalnego bukmachera. Nie ma się co dziwić – zarabianie w ten sposób jest teraz o wiele trudniejsze.

 

BETSCAN

Jeżeli poszukujesz wiadomości o BetSCAN to super! Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher działający w sieci Totolotek.pl wprowadził następną, darmową aplikację BETSCAN. Zapewnia ona w szczególności skanowanie papierowych kuponów z zakładami także monitorowanie rezultatów zdarzeń sportowych „live”. Persony, jakie będą prężnie wykorzystywać aplikację co miesiąc mogą na dodatek zwyciężyć przyciągające gratyfikacje.

Nowa aplikacja Totolotka posiada 3 kluczowe komponenty. Pierwotnym z nich jest funkcja SKANUJ KUPON – alternatywa pilnowania na smartfonie rezultatów standardowych kuponów za asystą techniki QR kodów. Po zeskanowaniu aparatem telefonu szczególnego pola na kwicie pojawia się news o zakładzie.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Co oferuje oryginalna aplikacja Totolotka BETSCAN?

Analizowanie rezultatów zdarzeń u bukmachera podczas ich trwania. Po włączeniu apki na ekranie istotnym użytkownik zobaczy listę dzisiaj toczących się zdarzeń sportowych, wespół z wiadomością o obowiązujących kursach. Grający posiada owe alternatywę zweryfikowania które wydarzenia ukończą się w najbliższych godzinach.

Ponadto, czynnikiem apki spółki Totolotek.pl są zabawy zręcznościowe 3D. Klikając na ikonkę pada użytkownik jest przenoszony do zakładki z rozgrywkami. Bieżąco w apce dostępny jest symulator koszykówki, w którym celem jest oddanie jak największej ilości dokładnych rzutów za 3 punkty do kosza.

W apce BETSCAN wprowadzono oraz komponent rywalizacji pomiędzy odbiorcami. Za czynne wykorzystywanie apki – skanowanie kuponów, scalenie konta z FB, czy zdobycie mistrzostwa w grach – przydzielane są wirtualne punkty.

Co miesiąc bez konkurencyjne 5 osób nagradzane jest punktami w programie Bet Club, a zwycięzca otrzymuje specjalnie tablet. Klienci mogą dzielić się własnymi rezultatami z kolegami, udostępniając na prywatnych profilach w kanałach społecznościowych informację o zwycięstwach w grze albo zajęciu wysokiego miejsca w zestawieniu.

– Apka BETSCAN została wykonana w szczególności z myślą o typerach, jacy często korzystają z naziemnych punktów podejmowania zakładów bukmacherskich. Podczas kilku sekund mogą oni sprawdzić rezultaty zdarzeń sportowych i prywatnych wydrukowanych kuponów wejść do walki o gratyfikacje i zagrać dla zabawy w gry sportowe na prywatnym smartfonie – mówi Mariusz Rzeczkowski, Boss Totolotek.pl.

Apka powstała dzięki współpracy Totolotka z Paymaxs – instytucją specjalizującą się w konstruowaniu mobilnych rozwiązań loteryjnych. Paymaxs przygotowuje autorskie aplikacje na bazie modelu SaaS. Produkty firmy pozwalają nabywcom zawierać zakłady u bukmachera w każdym okresie i położeniu.

Odbierz bonus na Totolotek.pl
Szybkie i pewne 500 zł na początek

 

Opinia o tym bukmacherze
  • Bonus na start (powitalny)
  • Kursy bukmacherskie
  • Zakłady na żywo
  • Zakłady mobilne
  • Obsługa klienta
4.0