Menu
../fortuna/

Obstawianie: Irlandia Północna – Andora


Okres przygotowań do nadchodzących Mistrzostw Europy wchodzi w decydującą fazę, a reprezentacje rozgrywają spotkania sparingowe, takie jak mecz między Irlandią Północną i Andorą. Obie drużyny przystępują do tego starcia po dotkliwych porażkach z Hiszpanią.

Irlandia Północna – Typy Bukmacherskie

Irlandia Północna nie zakwalifikowała się do Euro 2024, zajmując drugie miejsce od końca w swojej grupie kwalifikacyjnej. Po porażce 1:5 z Hiszpanią, irlandzka drużyna będzie chciała odzyskać pewność siebie. Pomimo startu z bramką w drugiej minucie, nie zdołali utrzymać prowadzenia, ostatecznie przegrywając 1:5. Zespół przystępuje do tego spotkania jako zdecydowany faworyt.

Ostatnie Wyniki Irlandia Północna – Andora

Irlandczycy i Andora obie poniosły wysokie porażki z Hiszpanią. Reprezentacja Andory nie wygrała żadnego z ostatnich 16 meczów, co stanowi wyzwanie przed nadchodzącym starciem z Irlandią Północną.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Gdzie obstawiać Irlandia Północna – Andora

Legalny bukmacher Fortuna oferuje możliwość obstawiania meczów towarzyskich, w tym spotkania Irlandia Północna – Andora. Nowi gracze mogą skorzystać z promocji, a kursy na zwycięstwo Irlandii są korzystne.

Kursy Bukmacherskie Irlandia Północna – Andora

Według bukmachera Fortuna, reprezentacja Irlandii jest faworytem tego starcia. Kursy na inne zdarzenia z tego meczu również są dostępne, dając graczom różnorodność opcji obstawiania.

Gdzie i o której oglądać mecz Irlandia Północna – Andora

Mecz odbędzie się 11 czerwca o godzinie 18:00. Transmisji na żywo ze spotkania nie będzie dostępna na polskich kanałach, ale można śledzić wyniki za pośrednictwem aplikacji Superbet.