Menu
../sts/

Kto prezydentem Warszawy?


Analiza Kursów i Typów na Wybory Samorządowe 2024 w Warszawie: Kto Zdobędzie Fotel Prezydencki?

Kto Zwycięży w Wyborach do Prezydenta Warszawy?

🏆 Kto Odegra Kluczową Rolę w Wyborach Stołecznych? 🧮 Kursy

Rafał Trzaskowski (-35%) 1.85 Tobiasz Bocheński 1.85

Obserwatorów zaskoczyć może fakt, że kursy na Rafała Trzaskowskiego i Tobiasza Bocheńskiego są identyczne, wynoszące 1.85. Jednak uwzględniając korektę o 35% dla aktualnego prezydenta Warszawy, szanse obu kandydatów wydają się zrównoważone.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Kursy na Prezydenta Warszawy a Wybory Prezydenckie 2025

Rywalizacja o fotel prezydenta Warszawy ma ogromne znaczenie w kontekście nadchodzących wyborów prezydenckich 2025. Niepewność dotycząca uzyskania wystarczającej większości przez Rafała Trzaskowskiego może zagrażać jego kandydaturze na prezydenta Polski. Tobiasz Bocheński, kandydat Prawa i Sprawiedliwości, staje na jego drodze, choć jego szanse są niewielkie, co potwierdzają kursy.

Czy Rafał Trzaskowski Zostanie Prezydentem po Pierwszej Turze?

Szanse na zwycięstwo Rafała Trzaskowskiego są wysokie. Kursy bukmacherskie sugerują, że może on nie tylko ponownie objąć urząd prezydenta stolicy, ale także wygrać w pierwszej turze. Kurs na jego zwycięstwo w pierwszej turze wynosi jedynie 1.15. Bardziej zrównane są kursy na zdobycie co najmniej 56.5% głosów, co byłoby wyraźnym sygnałem dla konkurentów. Kurs na ten scenariusz również wynosi 1.85.

Kto Otrzyma Więcej Głosów w Warszawie?

Ze względu na wysokie prawdopodobieństwo zwycięstwa Trzaskowskiego, warto zastanowić się, kto ostatecznie zdobędzie więcej głosów. Tobiasz Bocheński zdaje się być faworytem w starciu z Małgorzatą Biejat z Lewicy, co potwierdzają kursy bukmacherskie (1.08 na Bocheńskiego i 6.25 na Biejat).

Interesujący jest również wynik, jaki osiągnie Przemysław Wipler z Konfederacji, mając na uwadze jego poprzednie starty. Mimo niewielkich szans na zwycięstwo, kursy sugerują, że może on ponownie przekroczyć próg 4% głosów. Jednakże, szanse na to są niewielkie, co potwierdza kurs na nieprzekroczenie tego progu (1.57).

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Kto Jest Faworytem na Fotel Prezydenta Warszawy?

Jasnym faworytem w wyścigu o prezydenturę Warszawy jest Rafał Trzaskowski. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 1.85 w zakładach bukmacherskich STS (po uwzględnieniu korekty o 35% głosów).

Zostaw komentarz