Menu
../lvbet/

Jak obstawiać: Fame MMA 21? TYPY!


FAME MMA 21, jedno z najważniejszych wydarzeń w polskim świecie freak fightu w pierwszym półroczu tego roku, już wkrótce odbędzie się 18 maja 2024 roku o godzinie 20:00. Ta noc zapowiada się jako niezapomniane przeżycie dla wszystkich fanów sportów walki. Przygotuj się na ekscytujące starcia i niespodzianki!

FAME MMA 21: karta walk

W walce wieczoru zmierzą się były pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej w boksie – Tomasz Adamek oraz Patryk Bandurski. Debiut Adama w Fame MMA 21 będzie bez wątpienia najbardziej oczekiwanym momentem tej gali. Nie możemy zapomnieć również o co-main evencie, który jednak uległ zmianie. Pasternak i Kwieciński mieli pierwotnie walczyć z innymi rywalami, ale kontrowersje na poniedziałkowej konferencji spowodowały zmiany w składzie.

Szybka rejestracja w BETCLIC
Bonus 200 zł na zakład bez ryzyka

 

Walka wieczoru:

– [Boks, duże rękawice]: Tomasz Adamek vs Patryk „Bandura” Bandurski – Typ: 1

Co-main event:

– [Boks, duże rękawice]: Michał Pasternak vs Alan Kwieciński – Typ: 1

Karta główna:

– [K-1, małe rękawice]: Rafał „Takefun” Górniak vs Robert Pasut – Typ: 2
– [MMA]: Adrian Cios vs Tomasz „Strachu” Oświeciński – Typ: 1
– [K-1, gołe pięści]: Maciej „Kaczor BRS” Kaczmar vs Mariusz „Hejter” Słoński – Typ: 1
– [MMA]: Grzegorz „Greg” Gancewski vs Piotr „Szeli” Szeliga – Typ: 2
– [K-1, małe rękawice]: Jakub „Azdus” Matowiecki vs Miłosz „Dejvid” Boras – Typ: 2
– [Boks]: Dominik „Kaleson” Cybulski vs Jakub „Guzik” Szymański – Typ: 1

Karta wstępna:

– [K-1, małe rękawice]: Dominik „Mrozzo” Mrozowski vs Rafał „Młody Ninja” Sobonkiewicz – Typ: 1
– [Boks, K-1, MMA]: Klaudia Syguła vs Ewa Piątkowska – Typ: 1

Jak obstawiać: Fame MMA 21? TYPY! 1 Typowanie meczów

Gdzie oglądać FAME MMA 21?

FAME MMA 21 to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w świecie mieszanych sztuk walki, które przyciąga uwagę fanów z całego kraju. Dotychczas gala Fame MMA była transmitowana w systemie PPV (Pay-Per-View), jednak od teraz dojdzie do rewolucji w sposobie pokazywania transmisji z Fame MMA.

Po podpisaniu umowy z Canal +, cała gala będzie dostępna na antenie Canal + i nie będzie możliwości bezpłatnego oglądania. Dla wszystkich fanów, którzy chcą śledzić wszystkie walki Fame MMA, konieczne będzie zakupienie dostępu do pełnej transmisji na Canal +, ponieważ federacja zrezygnowała z tradycyjnego pay-per-view po dwudziestej gali. To oznacza zwiększone koszty wykupienia transmisji.

Data, miejsce i godzina FAME MMA 21

FAME MMA 21, jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w świecie mieszanych sztuk walki obok KSW, odbędzie się w sobotę, 18 maja 2024 roku w gliwickiej PreZero Arenie. Gala rozpocznie się o godzinie 19:30, obiecując długi i emocjonujący wieczór dla wszystkich fanów freak fightu.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Ile kosztuje transmisja FAME MMA 21?

Jeśli chcesz wykupić dostęp do gali na Canal +, masz trzy opcje do wyboru. Dla nowych użytkowników pierwsza opcja to zakup samej gali za 49 zł. Druga możliwość to wykupienie subskrypcji w Canal + za 39 zł, jednak pamiętaj, że subskrypcja jest odnawialna i po miesiącu opłata wzrośnie do 49 zł za następny miesiąc korzystania z usługi. Aktualni klienci także muszą zapłacić 39 zł za dostęp do gali.