Menu

BetSCAN – opinie o aplikacji


Jeżeli poszukujesz wiadomości o BetSCAN to genialnie wcelowałeś!
Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher działający w sieci Totolotek.pl wprowadził następną, darmową aplikację BETSCAN. Zapewnia ona w szczególności skanowanie papierowych kuponów z zakładami także monitorowanie rezultatów zdarzeń sportowych „live”. Persony, jakie będą prężnie wykorzystywać aplikację co miesiąc mogą na dodatek zwyciężyć przyciągające gratyfikacje.

Nowa aplikacja Totolotka posiada 3 kluczowe komponenty. Pierwotnym z nich jest funkcja SKANUJ KUPON – alternatywa pilnowania na smartfonie rezultatów standardowych kuponów za asystą techniki QR kodów. Po zeskanowaniu aparatem telefonu szczególnego pola na kwicie pojawia się news o zakładzie.

Co oferuje oryginalna aplikacja Totolotka BETSCAN?

Analizowanie rezultatów zdarzeń u bukmachera podczas ich trwania. Po włączeniu apki na ekranie istotnym użytkownik zobaczy listę dzisiaj toczących się zdarzeń sportowych, wespół z wiadomością o obowiązujących kursach. Grający posiada owe alternatywę zweryfikowania które wydarzenia ukończą się w najbliższych godzinach.

Ponadto, czynnikiem apki spółki Totolotek.pl są zabawy zręcznościowe 3D. Klikając na ikonkę pada użytkownik jest przenoszony do zakładki z rozgrywkami. Bieżąco w apce dostępny jest symulator koszykówki, w którym celem jest oddanie jak największej ilości dokładnych rzutów za 3 punkty do kosza.

W apce BETSCAN wprowadzono oraz komponent rywalizacji pomiędzy odbiorcami. Za czynne wykorzystywanie apki – skanowanie kuponów, scalenie konta z FB, czy zdobycie mistrzostwa w grach – przydzielane są wirtualne punkty.

Co miesiąc bez konkurencyjne 5 osób nagradzane jest punktami w programie Bet Club, a zwycięzca otrzymuje specjalnie tablet. Klienci mogą dzielić się własnymi rezultatami z kolegami, udostępniając na prywatnych profilach w kanałach społecznościowych informację o zwycięstwach w grze albo zajęciu wysokiego miejsca w zestawieniu.

– Apka BETSCAN została wykonana w szczególności z myślą o typerach, jacy często korzystają z naziemnych punktów podejmowania zakładów bukmacherskich. Podczas kilku sekund mogą oni sprawdzić rezultaty zdarzeń sportowych i prywatnych wydrukowanych kuponów wejść do walki o gratyfikacje i zagrać dla zabawy w gry sportowe na prywatnym smartfonie – mówi Mariusz Rzeczkowski, Boss Totolotek.pl.

Apka powstała dzięki współpracy Totolotka z Paymaxs – instytucją specjalizującą się w konstruowaniu mobilnych rozwiązań loteryjnych. Paymaxs przygotowuje autorskie aplikacje na bazie modelu SaaS. Produkty firmy pozwalają nabywcom zawierać zakłady u bukmachera w każdym okresie i położeniu.

Odbierz 20 PLN na zakłady na mecze (bez depozytu!) – więcej na www.totolotek.pl