Menu
../fortuna/

Obstawiamy Cameron Norrie – Alexander Zverev. Typy


Norrie vs Zverev – prognozy bukmacherskie

Czwarta siła w rankingu, Alexander Zverev, spotyka się z Brytyjczykiem, Cameronem Norriem, w trzeciej rundzie Wimbledonu. Zwycięzca tego emocjonującego spotkania zmierzy się z Taylorem Fritzem lub Alejandro Tabilo w 1/8 finału. Zverev dotąd nie osiągnął ćwierćfinału Wimbledonu, ale w tegorocznym turnieju prezentuje się znakomicie. Norrie z kolei pokazał dobrą formę, zwyciężając m.in. 28. rozstawionego Jacka Drapera. Możemy się spodziewać zaciętej rywalizacji, ale przewiduję zwycięstwo Zvereva w trzech setach.

Z kolei Cameron Norrie będzie miał trudne zadanie przed sobą, próbując pokonać Zvereva, z którym przegrał wszystkie siedem poprzednich spotkań. Jednakże ich pierwsze starcie na trawie może przynieść niespodzianki. Norrie prezentuje się solidnie, ale jego przeciwnik wydaje się być w optymalnej formie. Moja rekomendacja to obstawienie powyżej 3.5 setów w tym meczu.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Norrie vs Zverev – statystyki ostatnich meczów

Norrie przystępuje do meczu po zwycięstwie 3:0 nad Draperem, podczas gdy Zverev pewnie pokonał Girone. Poprzednie trzy spotkania między nimi zakończyły się zwycięstwami Niemca.

Gdzie oglądać mecz Norrie vs Zverev

Legalny bukmacher Superbet oferuje obstawianie wszystkich spotkań ATP. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta w Fortuna, skorzystaj z kodu promocyjnego VIPKOD i otrzymaj bonus powitalny w postaci 200% od wpłaty do 400 PLN. Mecz będzie transmitowany na Polsat Sport, a wyniki można śledzić na Superbet.

Pamiętaj, że kursy na mecz Norrie – Zverev wskazują Zvereva jako faworyta, z kursem 1.17. Sprawdź również inne opcje obstawiania tego spotkania.

Zdarzenie Kurs
Wygrana Norriego 4.85
Wygrana Zvereva 1.17
Powyżej 35.5 gemów 1.56
Powyżej 3.5 setów 1.86
Poniżej 3.5 setów 1.88

Kursy bukmacherskie na mecz Norrie vs Zverev

Sprawdź, jakie są kursy na to starcie według Superbet. Niemiec jest faworytem, z kursem 1.17. To obiecywać emocjonującą rywalizację, sprawdź pozostałe opcje zakładów.