Menu
../lvbet/

Nasze typowanie: Zagłębie Lubin – Puszcza Niepołomice


Pora sprawdzić przewidywania oraz kursy na nadchodzący mecz pomiędzy Puszczą a Zagłębiem Lubin! Kto zdobędzie zwycięstwo i co czeka nas w trakcie tej potyczki? Serdecznie zapraszamy do naszej analizy i zapowiedzi.

Analiza Sytuacji

Zagłębie Lubin oraz Puszcza Niepołomice, podobnie jak wiele innych drużyn, nie miały jeszcze okazji cieszyć się z wygranej w Ekstraklasie w tym nowym roku. Sytuacja ta budzi pewne zaniepokojenie w obu obozach. Niemniej jednak, ekipa z Niepołomic może czuć pewien rodzaj ulgi, bowiem niedawno zdołała zremisować mecz z Legią w Warszawie. W związku z tym, do starcia z drużyną z Lubina podejdzie z wielkim zapałem. Czy to wystarczy, aby zdobyć kolejne cenne punkty w lidze?

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Typy i Kursy Bukmacherskie Zagłębie Lubin – Puszcza Niepołomice

🏆 Puszcza Zwycięży Mecz – 3.15 – Gospodarze wygrali 6 z 10 meczów na własnym terenie.

🎯 Puszcza Pierwsza Trąci Siatkę – 2.17 – Lubinianie nie prezentują się najlepiej w defensywie podczas wyjazdowych meczów.

Mniej Niż 2.5 Gola W Meczu – 1.88 – Takie było przebieg ostatnich czterech spotkań Zagłębia.

Aktualne kursy z www.sts.pl

Rywalizacja, która nas czeka w Krakowie, zapowiada się naprawdę interesująco. W szczególności dotyczy to Puszcz, która jest najlepszą drużyną spośród tych, które aktualnie znajdują się w strefie spadkowej. Ekipa z Niepołomic ma jasno wyznaczony cel do osiągnięcia, a mecz z Zagłębiem może być krokiem w dobrym kierunku. Zespół Waldemara Fornalika nie radzi sobie zbyt dobrze w ostatnich tygodniach i niestety traci punkty w sposób niepotrzebny. W przypadku Puszczy, mecze rozgrywane na własnym boisku wypadają całkiem nieźle.

Drużyna Tomasza Tułacza zdołała wygrać sześć z dziesięciu pojedynków na swoim terenie. Dlatego też kurs na zwycięstwo Puszcz wynosi obecnie 3.15.

Dodatkowo, drużyna z Lubina pokazała w dotychczasowych meczach wyjazdowych pewne braki w koncentracji, co skutkowało utratą bramek. Zagłębie jako pierwsze straciło bramkę w sześciu z dziesięciu ostatnich pojedynków.

Dlatego też można przypuszczać, że sytuacja w starciu w Krakowie będzie podobna. Aktualny kurs na to, że Puszcza zdobędzie pierwszego gola wynosi 2.17. Co więcej, kurs na to, że w meczu padnie mniej niż 2.5 gola jest jeszcze niższy. Tak właśnie przebiegały ostatnie cztery spotkania ekipy z Lubina. Kurs na powtórzenie takiej sytuacji wynosi 1.88 – z www.lvbet.pl.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

 

Statystyki i Historia Spotkań Zagłębie Lubin – Puszcza Niepołomice

Trudno jest wydawać oceny mając na uwadze fakt, że obie drużyny spotkały się zaledwie raz. Miało to miejsce w poprzedniej rundzie Ekstraklasy. Wówczas lepszym okazało się Zagłębie, które zdołało pokonać Puszczę jednym trafieniem.

  • Bilans meczów: 1 spotkanie, jedno zwycięstwo Zagłębia.
  • Bilans bramek: 1:0 dla drużyny z Lubina.

Informacje o Meczu Zagłębie Lubin – Puszcza Niepołomice

  • Data: Niedziela, 25.02.2024, godz. 12:30
  • Lokalizacja: Stadion Cracovii (Kraków)
  • Transmisja telewizyjna: Canal+Sport i Canal+Sport 3

Podsumowanie typowania

Mecz pomiędzy Puszczą a Zagłębiem Lubin zapowiada się emocjonująco. Obie drużyny będą dążyć do zdobycia cennych punktów, co gwarantuje widowisko na wysokim poziomie. Życzymy udanego meczu i trafnego typowania meczu!