Menu
../fortuna/

Supergame w Superbet


Superbet włączył kolejną wersję kompletnie bezpłatnej gry SuperGame.
Wydanie jej pod nazwą SuperGame Jackpot jest dedykowana kibicom Ekstraklasy piłki nożnej. Do wygrania co siedem dni minimum 50 000 pln, a wielkość owa może z dowolną serią rosnąć o nastepne 25 000 złotych. Starczy porządnie odgadnąć dokładne wyniki meczów Ekstraklasy.

Superbet.pl to numer 1 lokalnego rynku zakładów bukmacherskich w odmianie rozgrywki „free to play”. Są to gry, jakie nie wymagają wpłaty, czy postawienia stawki. Typujący nie ponosi zatem ani grama ryzyka związanego z założeniem konta u bukmachera, ma za to szansę zyskania pokaźnej kasy tudzież zapewnioną kapitalną rozrywkę.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

Superbet i SuperGame

Nowiutka formuła to gra kumulacyjna, gdzie brak zasadniczej wygranej w jakiejś turze będzie wzmacniał ekscytacje w kolejnej! W minionej kolejce Super Game padła rekordowa do tego czasu nagroda – jeden obstawiający wygrał 40 000 zł w gotówce.
Tak wielka kwota była dokładnie wynikiem kumulacji połączonej z brakiem odpowiednich rezultatów w poprzedzającej rundzie. Wygranych nie było, gdyż rozgrywka Brazylia – Argentyna został przerwany tudzież nierozstrzygnięty.
W nowiuteńkim Super Game Jackpot kumulacja innymi słowy istotnie wysokie nagrody pieniężne w owej absolutnie bezpłatnej grze, będą w dużej mierze częstszym zjawiskiem.

Wyłącznie w tym roku Superbet w rozgrywkach free to play sprezentował klientom zapisanym w swoim serwisie nagrody na łączną kwotę blisko 8 milionów zł! Między innymi te działania wpływają na stałe uzyskiwanie przez jednostkę kolejnych, zadowolonych grających plus pogoń za konkurencją ze ścisłej elity.

Supergame w Superbet 1 Blog bukmacherski

Z jakiego powodu wobec tego modyfikacja sztandarowego formatu?

„W Superbet nie akceptujemy znużenia i co więcej cały czas polepszamy nasze rozwiązania. Akumulowanie wygranych w zestawieniu z obstawianiem zdarzeń dla rozrywki „najciekawszej ligi na ziemi” winno dalej mocniej elektryzować użytkowników, którzy raz po raz częściej wybierają naszą propozycję. Ujawnię także, iż nieregularnie do puli wygranych wchodzić będą bardzo atrakcyjne wygrane rzeczowe. W tej chwili jest to jednak niespodzianka.” – mówi Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

SuperGame Jackpot oraz Ekstraklasa to prawdopodobnie dobre połączenie także z uwagi na atrakcyjną propozycję sztampowych zakładów bukmacherskich na www.superbet.pl.

Sprawdź SuperKursy i SuperBets

Bukmacher w ofercie „SuperKursy” dostarcza zakłady na najważniejszą klasę spotkań piłkarskich z marżą 0%! Na którykolwiek mecz Ekstraklasy osiągalna jest też sowita propozycja SuperBets, innymi słowy kilka zakładów w obrębie jednego zdarzenia. Wielbicieli zakładów w trakcie zaintryguje zapewne bonus 50% cashback na mecze Ekstraklasy.

Nowiuteńka odsłona gry dostępna jest już na www.superbet.pl dodatkowo w najciekawszej w Polsce apki mobilnej Superbet.

Bezpłatne typy Ekstraklasy

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty