Menu
../fortuna/

Superbet, Super Strzał, fajny konkurs


Superbet rozrywa bank nagród w konkursie przed MŚ w Katarze! Ustrzel Toyotę Suprę i jedną z ponad 100 000 nagród! oto najnowszy konkurs na Mundial…

Bukmacher Superbet z hukiem uruchomił kolejną akcję, z której fani zakładów bukmacherskich mogą wyjść szczęśliwsi. W loterii SUPER STRZAŁ NA MISTRZOSTWA zwyciężyć można super furę, a także wyjazdy do Kataru, słuchawki, głośniki, smartwatche, smartfony i ewidentnie freebety o niebagatelnej kwocie 1 000 000 ZŁ! Kuponiki loterii wolno zbierać do 18 grudnia, a szanse na wygrane są potocznie.

Superbet dopiero co sfinalizował akcję „SUPER 11” rozdając szczęśliwcom 11 pakietów wyjazdowych do Kataru. Firma pragnie opanować rynek zakładów wzajemnych w Kraju i nie zatrzymuje się, a chociażby przyspiesza w pięknym oraz brutalnym dla konkurencji stylu.

SUPER STRZAŁ owo loteria w jakiej potocznie stajesz przed szansą na super gratyfikacje, a dowolny los owo także szansa na odjazd z piskiem opon sprzed siedziby Superbet. Odjazd w nowej, czerwonej (czyli ekspresowy! ;)) Toyocie Suprze w wersji GR. Ażeby posiadać szansę na opanowanie maszyny, jaka 100km/h osiąga w 5.2 sekundy wystarczy … ustawić zakład za charakterystyczne 10 PLN.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

 

Jakie gratyfikacje można wygrać wkonkursie SUPER STRZAŁ?

• 10 Apple iPhone 13
• 20 kart podarunkowych do Media Expert o wartości 2000PLN
• 50 smartwatchy Garmin
• 110 głośników JBL
• 300 słuchawek bezprzewodowych Xiaomi Redmi Buds
• 100 000 freebetów 10PLN
• 4 pakiety wyjazdowe do Kataru
• 1 Toyota GR Supra

W jaki sposób wziąć udział w konkursie SUPER STRZAŁ?

Owo proste niczym strzał z rzutu karnego. Grając zakłady bukmacherskie w aplikacji bądź na stronie internetowej można dostać potocznie aż 3 strzały, które każdy uczestnik loterii odda na gol strzeżoną przez Jerzego Dudka! To właśnie w jakości animacji „Dudek Dance” poznajemy rozstrzygnięcie dla danego losu. Do loterii wystarczy się zapisać przez akceptację kodeksu w zakładce na stronie lub w apki Superbet.

W przypadku zakładów on-line swój los zyskasz za wydane 10PLN na zakłady. Liczy się kuponik zaryzykować za minimalnie ową stawkę, lecz także parę zakładów za całkowitą sumę 10PLN, które zostaną ustawione poszczególnego dnia. Możesz zatem ustawić dwa kupony po 5PLN dowolny, lub trzy kupony po 4PLN każdy. W którymkolwiek przypadku uzyskasz 1 los.

• W przypadku zawarcia zakładów za wielkość od 10,00PLN do 49,99PLN oddajesz 1 strzał;
• Gdy na Twoim rachunku grający postawione zostaną poszczególnego dnia zakłady na wielkość od 50,00PLN do 99,99PLN masz 2 szanse;
• Zakłady równe oraz przewyższające 100PLN toż maksymalne 3 próby pokonania Jurka Dudka.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Wypada pamiętać, że odpowiednią liczbę strzałów odbierzesz kolejny dnia po spełnieniu powyższych szczegóły.
W którymkolwiek tygodniu można pozyskań także 2 ponadplanowe strzały. Pierwszy dzięki ustanowienie zakładu za minimum 10PLN w aplikacji mobilnej oraz drugi za udział w darmowej rozgrywce Super Game Jackpot.

Strzały zdołasz zbierać przez cały czas trwania loterii, a wykorzystywać na bieżąco ewentualnie kumulować niemało prób. Taktyka zależy jedynie od Ciebie. Losy zbierać można do 18 grudnia, a zastosować należy do 22 grudnia 2022 r.

Kiedy losowane są nagrody w konkursie SUPER STRZAŁ?

• Regularnie zatriumfować można freebety 10PLN oraz nagrody konkretne w postaci elektroniki użytkownej. To szansa na bezpośrednie zatriumfować za dowolnym razem, gdy oddasz własny strzał!
• Losowanie miesięczne odbędzie się 19 października 2022 roku. Każdy Twój zainkasować do tego okresu los za rozliczone zakłady weźmie udział w losowaniu 4 pakietów wyjazdowych do Kataru.
• 22 grudnia wszelakie losy będą mieć szanse na wylosowanie Toyoty GR Supra!

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Zwrot za przegrany zakład do 1300 zł + 200 zł za wpłaty

 

„Super Strzał na Mistrzostwa toż kolejny, lecz nie ostatni składnik naszej ofensywy przed najważniejszą, piłkarską imprezą tegoż roku. Znów ruszamy z akcją w jakiej do zwyciężenia są fantastyczne nagrody. Ich wielkość sprawia wrażenie, lecz nie toż jest najważniejsze. Zakłady z Superbet mają być sympatyczne, cieszyć graczy, dostarczać alternatywnych jakości rozrywki i jeszcze sporo emocji. Idziemy nadal oraz do nagród dodajemy charakterystyczne rozwiązania w postaci animacji strzału. Wprowadza to szczegół gamifikacji budującej zaangażowanie, co jest coraz powszechniejszym trendem w zakładach sportowych na świecie. Porównywalny przekaz niesie nasza najnowsza kampania mediowa „GO SUPER”, w której opowiadamy jak sprawiać, by zwykła codzienność stała się fenomenalna!” – mówi Adam Lamentowicz, Boss Superbet Polska.

Sam konkurs toż wystarczający argument, ażeby używać z propozycje Superbet, ale nie jedyna. Bukmacher może pochwalić się najlepszą na rynku apką mobilną, bezpłatnymi grami, akcjami promocyjnym, własną społecznością Super Social z udziałem znawców oraz influencerów także niewątpliwie wielką dostępnością zakładów.

To wszystko przystępne jest razem z zupełnie nowym dodatkiem startowym w którego zestaw wchodzi CASHBACK aż do 3500PLN, bonus od pierwszej depozytu do 200PLN wspólnie z specyficzna bonusem 34PLN oraz dodatek za pobranie super apki na 20PLN. Wspólnie aż 3754PLN, lecz wrażenie robią nie jedynie wielkości, lecz także przyjazne szczegóły.

Dwukrotny obrót z kursem minimalnym kuponu 1.8 w zastępie 10 dni to gratka nawet dla najbardziej wymagających. Superbet jest super oraz możesz się o tym przekonać wykorzystując z rejestracji z kodem X ewentualnie przez bezpośredni odsyłacz do rejestracji w Superbet.
Szczegółowe warunki udziału w loterii dla użytkowników on-line oraz obstawiajacych punktów stacjonarnych Superbet zlokalizować można w statucie loterii SUPER STRZAŁ NA Mundial 2022.

Superbet, Super Strzał, fajny konkurs 1 Bukmacherzy