Menu
../fortuna/

Na jakich warunkach działa darmowy zakład Fortuny


Co to darmowy zakład u bukmachera internetowego wie pewno każdy typujący spotkania.
W Fortunie przykładowo… Potencjalni typerzy uzyskają alternatywę obstawiania meczy bez ryzyka jakkolwiek w trochę odmiennej postaci aniżeli to miało miejsce w poprzednim roku.
Obecnie będą to 3 zakłady bez ryzyka straty: pierwotny do 100 zł, drugi do 200 zł plus 300 zł. Sumarycznie stąd nadal będzie to 600 zł na start w trakcie rejestracji konta grającego.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

600 zł darmowy zakład – za rejestrację

Pod spodem macie charakterystykę jak działa oferta na start Fortuny:

W momencie zakładania konta, gracz zdobywa początkowy zakład bez ryzyka, do 100 zł. W czasie 3 dni od rejestracji, Typujący musi postawić początkowy zakład, tak aby rzeczony zaliczał się jako „Bez ryzyka”. Wytypowany zakład, musi się wyjaśnić podczas 7 dni. Sukces bądź refundacja (stawka + podatek) w formie pieniędzy.

Po 3 dniach od rejestracji, grający przyjmuje wtóry włączony już zakład Bez ryzyka, z tymże do 200 zł. Ażeby z tego zrobić użytek, musi gracz podczas 3 dni od zainkasowania postawić zakład.
Pierwotny zakreślony kupon po 3 dniach od rejestracji będzie tym bez ryzyka. Także i tutaj mamy 7 dni na rozstrzygnięcie. Sukces ewentualnie refundacja (stawka + podatek) w formie kasy.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Po 6 dniach od rejestracji na www.efortuna.pl, grający zdobywa trzeci działający już zakład Bez ryzyka, tym razem do 300 zł. Ażeby go zagospodarować, każdy użytkownik w czasie 3 dni (od zdobycia postawić zakład. Pierwszy postawiony zakład po 6 dniach od założenia konta będzie tym Bez ryzyka – ostatnim z puli po rejestracji. Też i tu mamy 7 dni na realizację. Sukces bądź oddanie pieniędzy (stawka zaryzykowana + taksa).

Ponadto stosując kod promocyjny FortunaVIPKOD’ na www.efortuna.pl otrzymasz przy zakładaniu konta grającego 20 PLN za pełną rejestrację.

Na jakich warunkach działa darmowy zakład Fortuny 1 Bukmacherzy