Menu
../fortuna/

Limity u bukmacherów


Dzisiaj coś o limitach u bukmacherów proponujących zakłady wzajemne w Polsce. Warto posiadać wiedzę jak wygląda kazus z limitami w toku typowania pojedynków online. Oto trochę bieżących wiadomości …

Bieżąca od 2017 roku aktualizacja ustawy o rozgrywkach hazardowych nałożyła na organizatorów zakładów bukmacherskich ciąg nowych zagadnień. Jednym z nich jest potrzeba wdrożenia tzw. regulaminu odpowiedzialnej rozgrywki. Na przykład Fortuna jako pierwotny legalnie funkcjonujący w Polsce bukmacher inkorporował w życie najbardziej szczególne zapisy regulacji w zakresie używania nadmienionego regulaminu.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Limity stawek u bukmacherów

W opinii prawodawcy zadaniem regulaminu rzetelnej rozgrywki jest osłona graczy zakładów przed negatywnymi efektami hazardu. Z tego powodu na stronach internetowych buków odkryły się informacje o niebezpieczeństwie złączonym z hazardem, zakazie zabawy dla osób poniżej 18 roku życia oraz nazwy instytucji świadczących asystę personom z problemami hazardowymi wraz z odnośnikami do ich stron w necie.

Paragraf 15i „Ustawy o transformacji ustawy o rozgrywkach hazardowych oraz niektórych pozostałych postaw” wskazał tudzież organizatorom zakładów bukmacherskich bardzo celne żądania dotyczącego tego, w jaki sposób przestrzegane winny być paragrafy tyczące się do rzetelnej rozgrywki. To nie tylko porządne procedury weryfikacji klienta, lecz też np. pozwolenie graczom zakładów lustracji swojej aktywności na stronce internetowej bukmachera.

Realizując wpisy regulacji Ministra Finansów wspomniana wcześniej Fortuna stworzyła statut odpowiedzialnej gry, jaki 20 listopada zeszłego roku pozostał zatwierdzony przez Ministerstwo Finansów.

betfan-bonus-na-start

W kolejnym etapie tytułem przykładu na stronie internetowej www.fortuna.pl od 5 marca, jako nr 1 spomiędzy legalnie funkcjonujących w Polsce bukmacherów, zezwolił swoim graczom definiowanie limitów bukmacherskich czasu i sum ustalanych na zakłady bukmacherskie. Użytkownik może potwierdzić limit u bukmachera zdefiniowany jako „graj bez ryzyka” bądź ustawić swój, odpowiadający swoistym potrzebom.

Działanie w obrębie obowiązującego w Polsce prawa to dla każdego bukmachera on-line z licencją podstawa. Dokładają oni wszelkich starań, aby wdrażane przez nich zmiany realizowały warunki ustawy hazardowej, a zarazem nie gmatwały graczom typowania. Wskazanie progów na rozgrywkę zajmuje na przykład na www.fortuna.pl nie więcej niźli kilkanaście sekund – opowiada Konrad Komarczuk, szef Fortuna Zakłady Wzajemne.

Tryb wskazania limitów u bukmacherów została włączona do przebiegu rejestracji nowego gracza. Obstawiający mający już własne konto w portalu w celu zawierania zakładów potrzebują po zalogowaniu zrealizować rejestrację u bukmachera on line, a następnie dostać się w sekcję „Limity gracza” lub przejść do zakładki „Limity gracza” w ustawieniach konta klienta.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Dlatego powinno się skonfigurować limity u bukmacherów już teraz żeby … nie pozostać zlimitowanym w przyszłości 😉

Stworzone przy współpracy z Sportplanet.pl