Menu
../fortuna/

Esport w LVBET


Obstawianie eSportu to interesujący sposób na wygrywanie u buka on line – pod warunkiem iż choć szczyptę mamy o tym wiedzę.
Naturalnie znacząca część buków w Polsce dostarcza zakłady na mecze na Esport, a w owej grupie jest też LVBET.

Jaki niedawno włączył na swej stronie dodatkową zakładkę esportową z znaczną propozycją kursów live plus szansą obserwowania rozgrywek na żywo. Dziś użytkownicy mogą robić użytek z rzeczonej zakładki na własnych telefonach.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Esport na smartfonie

Oglądanie oraz obstawianie esportu na telefonie przenigdy nie było prostsze. Aktualnie odrębna zakładka esport dostępna jest w konkretnym położeniu – na dedykowanej graczom podstronie.
Dołączenie tej funkcjonalności o wiele obetnie czas konieczny na sklecenie kuponu oraz uprości odszukanie najciekawszych wydarzeń w w największym stopniu ciekawych rozgrywkach.

Następnym ciągiem zmian w kategorii mobile LVBET było zastosowanie odtwarzania streamów z przeróżnych wydarzeń odbywających się w trakcie w ramach spotkań eSportowych. Do tej pory osiągalne były one jedynie w edycji na komputery stacjonarne LV BET, obecnie najistotniejsze turnieje w CS:GO, Starcrafta, Dotę 2, League of Legends oraz multum innych będzie można oglądać również na ekranach telefonów i padów.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Esport – atrakcyjny jak nigdy

LVBET na każdym kroku mocniej rozwija się na esport, w tej chwili wykonujemy to z znaczną dynamiką. Bezustannie pragniemy się poprawiać w owym kierunku, a dział eSportu na naszej stronie www.lvbet.pl w edycji mobile jest tego solidnym przykładem.
Rozwijamy nie tylko własny produkt, ale również poszerzamy własną aktywność na nowych sektorach, do jakich z pewnością zdołamy włączyć esport – ogłosiła Monika Płaczkowska z spółki bukmacherskiej.

Bukmacher LVBET

Ów legalny bukmacher wirtualny funkcjonuje na lokalnym rynku od ponad trzech lat. W tym czasie spółka zaangażowała się w rozbudowę różnorakich dyscyplin a także wielu klubów piłkarskich. LVBET jest sponsorem naczelnym Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, a ponadto formalnym bukmacherem Wisły Płock, Stali Mielec oraz Widzewa Łódź.

Na domiar tego, „wszedł” w patronat krajowej transmisji gier CS:GO Esport Championship Series oraz na czas ESL Mistrzostw Polski All in Games Wisły Kraków.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę