Menu
../fortuna/

Bukmacher internetowy i szybka rejestracja


Czemu natychmiastowa rejestracja u bukmachera w necie to znakomity pomysł firm bukmacherskich w Kraju i dlaczego wskazane jest z niej zrobić użytek… Gdy mamy ochotę typować zdarzenia online trzeba się u buka zarejestrować! Do dziś dnia ciągnęło się to niesłychanie długo, a w dodatku bez dowodu osobistego nie dało się tego przeprowadzić.

Aktualnie … Założenie konta na STS.PL przenigdy nie było tak proste. Mając konto czasowe wolno korzystać z usług bukmachera wirtualnego podając jedynie podstawowe informacje. Nie ma już konieczności wgrywania ksera dowodu osobistego. Nie ma konieczności także podawania kolejnych obszernych danych. Starczy 1 minuta, żeby obstawiać mecze on-line u legalnego bukmachera w Polsce.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Otwarcie rachunku następuje wprost po rewizji przekazanego przez typującego adresu e-mail.

Rejestracja u buka …

Rejestracja wstępna pozwala na użytkowanie konta STS.PL w sposób ograniczony – ogranicza nas maksymalny limit zakładów i deficyt zdolność wypłaty funduszy z rachunku typującego (dostępne wyłącznie po zupełnej ocenie użytkownika).
Osoba mająca rachunek rozliczeniowy o statusie warunkowym może niemniej jednak korzystać z mnóstwa ofert promocyjnych, w tym z bonusu przy zakładaniu konta.

W celu przeprowadzenia poprawnej pełnej rejestracji Konsument zobowiązany jest do dobrego zrealizowania formularza przy rejestracji u konkretnego bukmachera oraz wysłania skanu względnie fotografii dowodu potwierdzającego tożsamość.

Bukmacherzy Szybka rejestracja Legalny bukmacher Bonus za rejestrację

Idealny bonus za rejestrację

Legalnie funkcjonujący bukmacher internetowy Etoto rozdaje darmowe zakłady!
Rusza akcja darmowy zakład dla nowych graczy…
– Bezpłatny zakład 20 zł przy zakładaniu konta dla nowego klienta
– po czym oferta na początek wygląda bez modyfikacji: dodatek 200% do 100 złotych,
– przy następnej wpłacie, gdzie dodatek 100% do 900 złotych, jeśli wpłata jest wyższa bądź równa 40 złotych, to typer pozyska dodatkowy Freebet 20 złotych

Dla graczy jacy zapisali się do bukmachera nim nastał 01.02 i nie wykorzystali jeszcze z żadnej pozostałej propozycji promocyjnej będą uprawnieni do Freebetu 20 złotych od zalogowania.

Na stronce rejestracji https://www.etoto.pl/rejestracja/ pojawi się grafika z wyraźną informacją jak dostać 1040 złotych w promocji na początek.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

I na finał…

Oprócz tego bukmacher LV BET na stronce https://lvbet.pl/pl/20zl-bez-depozytu również proponuje Wam za friko zakład bez wpłaty!

  • Ocena artykułu
4.0