Menu
../fortuna/

Bukmacher internetowy i szybka rejestracja


Czemu natychmiastowa rejestracja u bukmachera w necie to znakomity pomysł firm bukmacherskich w Kraju i dlaczego wskazane jest z niej zrobić użytek… Gdy mamy ochotę typować zdarzenia online trzeba się u buka zarejestrować! Do dziś dnia ciągnęło się to niesłychanie długo, a w dodatku bez dowodu osobistego nie dało się tego przeprowadzić.

Aktualnie … Założenie konta na STS.PL przenigdy nie było tak proste. Mając konto czasowe wolno korzystać z usług bukmachera wirtualnego podając jedynie podstawowe informacje. Nie ma już konieczności wgrywania ksera dowodu osobistego. Nie ma konieczności także podawania kolejnych obszernych danych. Starczy 1 minuta, żeby obstawiać mecze on-line u legalnego bukmachera w Polsce.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Otwarcie rachunku następuje wprost po rewizji przekazanego przez typującego adresu e-mail.

Rejestracja u buka …

Rejestracja wstępna pozwala na użytkowanie konta STS.PL w sposób ograniczony – ogranicza nas maksymalny limit zakładów i deficyt zdolność wypłaty funduszy z rachunku typującego (dostępne wyłącznie po zupełnej ocenie użytkownika).
Osoba mająca rachunek rozliczeniowy o statusie warunkowym może niemniej jednak korzystać z mnóstwa ofert promocyjnych, w tym z bonusu przy zakładaniu konta.

W celu przeprowadzenia poprawnej pełnej rejestracji Konsument zobowiązany jest do dobrego zrealizowania formularza przy rejestracji u konkretnego bukmachera oraz wysłania skanu względnie fotografii dowodu potwierdzającego tożsamość.

Bukmacher internetowy i szybka rejestracja 1 Bukmacherzy

Idealny bonus za rejestrację

Legalnie funkcjonujący bukmacher internetowy Etoto rozdaje darmowe zakłady!
Rusza akcja darmowy zakład dla nowych graczy…
– Bezpłatny zakład 20 zł przy zakładaniu konta dla nowego klienta
– po czym oferta na początek wygląda bez modyfikacji: dodatek 200% do 100 złotych,
– przy następnej wpłacie, gdzie dodatek 100% do 900 złotych, jeśli wpłata jest wyższa bądź równa 40 złotych, to typer pozyska dodatkowy Freebet 20 złotych

Dla graczy jacy zapisali się do bukmachera nim nastał 01.02 i nie wykorzystali jeszcze z żadnej pozostałej propozycji promocyjnej będą uprawnieni do Freebetu 20 złotych od zalogowania.

Na stronce rejestracji https://www.etoto.pl/rejestracja/ pojawi się grafika z wyraźną informacją jak dostać 1040 złotych w promocji na początek.

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

I na finał…

Oprócz tego bukmacher LV BET na stronce https://lvbet.pl/pl/20zl-bez-depozytu również proponuje Wam za friko zakład bez wpłaty!

  • Ocena artykułu
4.0