Menu

Zyskaj 1000 zł bonus na początek od eTOTO


Świetna propozycja przy zakładaniu konta od bukmachera eTOTO! 200% za depozyt dla nowo rejestrujących się typerów. Odbierz 1000 zł w dodatkach. Taka promocja nie zdarza się na co dzień pośród legalnie działających bukmacherów wirtualnych toteż powinno się przyglądnąć się jej od początku do końca. Bowiem warto!

Premia po rejestracji to poniekąd kanon pośród bukmacherów w Polsce, wszak żeby zapewniać typerom 200 procent za ich depozyt – to z trudem coś w tym stylu wyszukać wśród pozostałych ofert powitalnych. Wyłącznie totolotek.pl i lvbet.pl dają ponad 1000 pln w dodatkach w trakcie rejestracji, ale to zaledwie 100% pierwszej wpłaty. A tutaj etoto.pl zaszalało!

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!

Reguły propozycji na start

Jak wzmiankowaliśmy w ostatnim czasie nadmieniony legalnie działający bukmacher internetowy przedstawił kolejną ofertę na start, w zamian wyboru miedzy promocją defensywną a ofensywną mamy propozycję Odbierz 1000 pln od eTOTO.
Widząc wysokie zaciekawienie promocjami bukmacherskimi w Polsce pośród obstawiających spotkania spółka bukmacherska eTOTO zadecydowała wystartować z najfajniejszą ofertą dla klientów na start. U dołu pokazaliśmy szczyptę informacji odnośnie śmiałej propozycji powitalnej:

W nowiuteńkiej promocji w trakcie rejestracji Odbierz 1000 zł, typer za swoje dwa pierwsze depozyty pozyskać może aż 1000 złotych:
– główny przekaz na konto gracza będzie zwiększony o 200% do 100 złotych (oznacza to wystarczy depozyt 50 złotych, ażeby zdobyć 100 pln), co jest szczególne pośród bukmacherów legalnie działających w Polsce. Nie ma szans znaleźć bukmachera który podwyższa wpłatę o tego rodzaju procent.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

– dalszy transfer na konto gracza zostanie zwiększony o 100 % do realnie 900 złotych !

W związku z tym sumarycznie gracz za swoje 2 pierwotne transfery może pozyskać 1000 zł.

Z akcji promocyjnej mogą skorzystać wszyscy typujący mecze, którzy nadal nie dokonali pierwszej wpłaty na rachunek rozliczeniowy u buka (mogą pozyskać obydwa bonusy) lub wtórej wpłaty (mogą otrzymać drugi dodatek), niezależnie od czasu rejestracji.

W przypadku pytań powinno się przeglądnąć regulacje na www.etoto.pl.

200% za wpłatę! Wejdź na www.etoto.pl i odbierz 1000zł!