Menu

Zakłady sportowe bez podatku to znaczy gdzie dopłacają do wygranych


Żeby wygrywać na zakładach u bukmachera multum kasy należy nie wyłącznie typować efektywnie ale i poszukiwać buka który świadczy typowanie wydarzeń sportowych bez podatku! Dzięki temu zyskamy dużo więcej funduszy do poprawnie wytypowanych kuponików.

W tej chwili jest paru legalnie funkcjonujących bukmacherów w Polsce którzy oferują zakłady sportowe bez podatku (w poniektóre dni zdołasz tak grać na zakładach) – do owej grupki kwalifikujemy teraz:
www.totolotek.pl
www.milenium.pl
www.forbet.pl

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Obstawianie zakładów bez podatku w Milenium

Alternatywa typowania bez podatku 12% to jedna z fajniejszych promocji u legalnie funkcjonujących buków w Polsce. Bukmacher Milenium widzi to szczególnie po zainteresowaniu ich propozycją dla klientów która nazywa się po prostu Happy Hour. Po analizie oceny użytkowników postanowili uczynić nieco znacznych zmian w tej ofercie. W tym momencie będzie ona osiągalna w dużym stopniu częściej i przede wszystkim o stałych godzinach.

Prócz tego bukmacher ten postanowił promocję Happy Hour scalić z pojedynkami Lotto Ekstraklasy. Dzisiaj promocja będzie osiągalna 1h przed jakim kolwiek pierwszym pojedynkiem danego dnia. Dotyczy zaczynającej się w najbliższym czasie kolejki oraz jakiejkolwiek następnej.
Normalnie daje to opcję typowania bez podatku 4 razy na siedem dni, zawsze o tejże samej porze.

Równocześnie nadmieniony legalnie działający bukmacher online nie rezygnuje z Happy Hour o nieregularnych porach. Polecamy zajrzeć na witrynę do typowania wydarzeń sportowych www.milenium.pl, by przetestować gdzie danego dnia włączona jest niniejsza promocja.

Bonus bez depozytu! Bonus za wpłatę! Więcej na www.milenium.pl

Należałoby również napomknąć, że w na zakładach bukmacherskich Milenium promocja Happy Hour nie jest ograniczona stawką na zakładach. Podatek opłacamy za którykolwiek kupon który został zakończony zwycięstwem oraz puszczony w określonych godzinach akcji promocyjnej, zarówno ten za 2 zł jak i ten za 100 zł. Zdobyć dodatkowe środki pieniężne mogą dlatego zyskać dowolni gracze.

Oprócz tego warto dodatkowo dodać, że oferta Happy Hour jest osiągalna bez wyjątków w każdych punktach stacjonarnych oraz w Internecie.

Podsumowanie

Jak wcześniej wspomniałem na na samym początku jeśli chodzi o buka bez podatku to zalecamy typować spotkania na stronie www.totolotek.pl albo w forbet.pl.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

To w tej chwili wyłączni bukmacherzy online w Polsce dający tego typu ewentualność na swoich stronach do zawierania zakładów na mecze.

W czasie pisania tego artykułu przekazano nam że co jakiś czas na stronie buka www.fortuna.pl można typować spotkania bez podatku (promocja HAPPY HOURS).