Menu
../fortuna/

Wpłać 50 zł, a otrzymasz freebet 100 zł


Wypatrujesz ciekawej promocji z freebet za rejestrację? Przetestuj freebet Fuksiarz (Kowal kuponów).

Po miesięcznej pauzie w grach klubowych połączonych z MŚ, w 2 dzień Świąt Bożego narodzenia wraca silna liga angielska (polecamy Typy na ligę angielską)!
W związku z tym Fuksiarz.pl przyszykował kolejną wersję promocji Kowal Kuponów (https://fuksiarz.pl/kowal-kuponow), w której da się buchnąć do 100 zł freebetu! Ten bonus Fuksiarza dostępny będzie od 26 grudnia o godz. 10:00. W związku z tym – jeśli chciałbyś pozyskać 100 złotych freebet za rejestrację to wejdź na www.fuksiarz.pl i obstawiaj spotkania przez www.

Fuksiarz.pl/promocje
Nowy bukmacher! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Aby dołączyć do tej akcji promocyjnej bukmacherskiej należy kliknąć „Dołącz”, na portalu akcji promocyjnej, przetransferować 50 zł depozytu a także wytypować kupony AKO (przedmeczowe i/albo live) za minimalną kwotę 20 zł. Kurs kompletny stawianych kuponików musi dawać w wyniku minimum 3.00. Zależnie od wielkości wcelowanych kuponów, na obstawiajacych czekają freebety:

2 wygrane kupony = 20 zł freebet
4 wygrane kupony = 40 zł freebet
6 wygranych kuponów = 60 zł freebet
8 wygranych kuponów = 80 zł freebet
10 wygranych kuponów = 100 zł freebet

Darmowe zakłady nie łączą się. Każdy obstawiający może dostać wyłącznie jeden freebet, przykładowo: obstawiający który trafi 10 kuponików AKO, otrzyma 100 zł freebet.

Więcej informacji na portalu https://fuksiarz.pl/kowal-kuponow

Wpłać 50 zł, a otrzymasz freebet 100 zł 1 Blog bukmacherski