Menu
../fortuna/

U jakiego bukmachera otrzymasz freebet po rejestracji?


Atrakcyjny freebet u pewnego bukmachera na 2023 rok nadciąga!

Jak poczynać Nowy Rok 2023 to z Ligą angielską oraz freebetem! Legalnie przyjmujący zakłady bukmacher wirtualny Fuksiarz.pl sporządził promocję dla obstawiajacych Ustrzel Freebet (https://fuksiarz.pl/ustrzel-freebet), w której będzie wolno pozyskać freebety o kwocie zależnej od wielkości goli strzelonych w przyszłej kolejce Premier League! Propozycja z freebet’em rozpocznie się po 1 stycznia.

Zatem jeżeli nie masz konta do typowania meczy na stronce www.fuksiarz.pl to nuże masz powód żeby je w tym miejscu otworzyć.

Fuksiarz.pl/promocje
Nowy bukmacher! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

By wziąć akces w akcji promocyjnej powinno się wstąpić na podstronę „DOŁĄCZ” na stronce akcji, przelać 50 zł plus sklecić przedmeczowy zakład AKO z min. 3 meczami oraz kursem łącznym 3.00 bądź wyższym, obejmujący tylko spotkania z zakładów wzajemnych na Premier League. Kuponiki zakwalifikowane do akcji promocyjnej można zawierać do 2 stycznia 18:29. Jeżeli zakład będzie należyty, gracz dostanie freebet zależny od ilości goli zdobytych w 19. kolejce Premier League:

1-15 goli: 20 zł freebet

16-25 goli: 30 zł freebet

26-35 goli: 40 zł freebet

36+ goli: 50 zł freebet

W rzeczonej akcji promocyjnej na www.fuksiarz.pl można fundnąć nielimitowaną dawkę kuponów, jednak tylko pierwotny trafiony zakład AKO spełniający warunki oferty, zostanie brany pod uwagę podczas zasądzania freebetów.

Fuksiarz.pl/promocje
Nowy bukmacher! Ekskluzywna oferta przy rejestracji