Menu

Totolotek.pl – firma bukmacherska z tradycją


Oczywistym jest, że każdy gracz poświęci swój czas na porównanie bukmacher, by w końcu wybrać tą najlepszą ofertę. Dla każdego to co prawda znaczy co innego, a wszystko najczęściej uzależnione jest od naszej strategii.

Bo wiadomym jest, że jeśli gramy głównie na żywo to właśnie to będzie nas głównie interesowało. W tym przypadku z pewnością nie bralibyśmy pod uwagę Etoto, który nie ma jeszcze zakładów LIVE (choć ma to w planach).

 

Jak Totolotek wygląda na tle konkurencji?

Z pewnością jest to jedna z najbardziej znanych firm bukmacherskich w Polsce. Wraz z bukiem Fortuna.pl i STS.pl są właściwie najpopularniejsi wśród legalnych bukmacherów. Nie dziwi zatem fakt, że chcąc wybrać jak najlepiej gracze na forach bukmacherskich pytają gdzie opłaca się obstawiać bardziej w STS czy w Fortunie? Każdy z nich ma swoje wady i zalety.

 

Zacznijmy może od bonusów i promocji.

Startowe bonusy w Totolotku to głównie 500 złotych + freebet 20 złotych. Fortuna oferuje nam darmowy zakład 10 złotych + do 400 złotych od pierwszego wkładu czyli wpłaty. Oferta porównywalna, choć wydaje się, że nieznacznie wygrywa tutaj Fortuna (patrząc na warunki jakie należy spełnić – czyli obrót bonusem by dokonać wypłaty).

Bukmacherzy internetowi  Legalny bukmacher Firmy bukmacherskie Bonusy bukmacherskie

Podatek nie ominie nas w żadnym z tych bukmacherów. Porównując metody wpłat i wypłat zauważamy, że są tu już znaczące różnice. Totolotek.pl oferuje nam większości możliwości, a w tym Skrill, który jest bardzo popularny wśród graczy.

Wypłaty są wykonywane w kilka minut nawet na konto bankowe, a to spory plus. W Fortunie tych opcji jest mniej. Wpłaty są natychmiastowe z rachunków bankowych. Wypłaty są wykonywane w dni robocze.

 

Porównując tak wszystkie najważniejsze aspekty dotyczące tych bukmacher zauważymy, że każdy z nich ma wady i zalety. To już od nas zależy co jesteśmy w stanie zaakceptować, a co nie. Nie ma także co ukrywać, że do niedawna najważniejszymi konkurentami na rynku legalnych bukmacherów było właśnie Totolotek i Fortuna. Chcąc grać legalnie wybieraliśmy jednego z powyższych bukmacherów.

Nowi bukmacherzy a Totolotek

Weszły jednak nowe firmy, które rozwijają się niebywale szybko i stanowią poważne zagrożenie szczególnie dla Totolotka. Uznaje się bowiem, że Fortuna nie limituje swoich graczy tak szybko jak na przykład robi to STS. Oczywiście przeważają gracze rekreacyjni, ale przecież i tym najlepszym zdarzają się pomyłki.

Bukmacherzy internetowi  Legalny bukmacher Firmy bukmacherskie Bonusy bukmacherskie

Bukmacher Totolotek.pl z pewnością nie może osiąść na laurach. Gracze skupiają się tylko na legalnych bukmacherach. Nie jest ich zbyt wielu, dlatego solidnie potrafią porównać ich plusy i minusy. Póki co gracze w przeważającej ilości mówią wprost, że wolą Fortunę, a gdyby mogli to najchętniej nie korzystaliby z żadnego legalnego bukmachera.

Nie ma się co dziwić – zarabianie w ten sposób jest teraz o wiele trudniejsze.

Opinia o tym bukmacherze
  • Bonus na start (powitalny)
  • Kursy bukmacherskie
  • Zakłady na żywo
  • Zakłady mobilne
  • Obsługa klienta
4.3