Menu
../fortuna/

Skoki narciarskie 2018/19 na zakładach u bukmachera


Jeśli ciekawią Was skoki narciarskie oraz kochasz obstawiać zakłady bukmacherskie online tow takim razie mamy dla Was fajną informację…

Legalnie funkcjonujący bukmacher wirtualny Fortuna zatwierdził umowę o sponsoringu z Polskim Związkiem Narciarskim. Dzięki temuż porozumieniu ów bukmacher został naczelnym sponsorem Naszej Drużyny w Skokach Narciarskich. 

Skoki narciarskie, …

to niewątpliwie nasz sport narodowy. Z przyczyny licznych sukcesów indywidualnych i co więcej drużynowych od wielu lat skoki trwają w porównaniach dziedzin absorbując największą atencję fanów w Polsce.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Analogiczną modę spostrzegamy także w branży zakładów sportowych. Zakłady na rezultat rywalizacji skoczków co rok są raz za razem bardziej lubiane pośród klientów serwisu do obstawiania meczy www.fortuna.pl.
W czasie zimy to sport jaki jest w czołowej 5 zwykle wybieranych przez naszych użytkowników. Głęboko wierzymy w to, iż doskonała passa naszych skoków narciarskich będzie trwać dalej nadzwyczaj długo, a nasze zaangażowanie w mecenat i najbardziej bogata w sektorze propozycja zakładów na skoki narciarskie umożliwi bieżącej dyscyplinie wniknąć nawet do mistrzowskiej trójki na ogół obstawianych sportów w naszym serwisie do obstawiania on-line, mówi Konrad Komarczuk – szef Fortuny.

Mocno się cieszymy z rozpoczęcia kooperacji z kolejnym kontrahentem. To działanie w odpowiednim kierunku, potwierdzający równowagę finansową Polskiego Związku Narciarskiego. Wszędzie firmy bukmacherskie twardo wspierają zespoły, związki i kompletne dyscypliny, bo z normalnych względów zależy im na promocji. Tak jak dla polskiego narciarstwa, a także dla Fortuny, nawiązana dziś współpraca przyniesie bez liku interesujących wyników – powiedział boss PZN.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

 

Skoki narciarskie na zakładach bukmacherskich

W następnym sezonie Pucharu Świata w skokach narciarskich zakłady u bukmachera na skoki narciarskie w Fortunie wspomagane będą m.in. kampanią w TV, ogłoszeniami w magazynach, oraz akcjami w social media. Za opracowanie schematu i urzeczywistnienie działań odpowiedzialna jest spółka The Digitals. Legalnie działający bukmacher internetowy Fortuna jest również sponsorem Strefy Kibica w trakcie rozpoczynających sezon konkursów w Wiśle.

Ze względu to, iż tenże bukmacher on line będzie obok polskiej reprezentacji, wykonał szereg promocji dla Klientów związanych ze skokami narciarskimi…

Happy Hours na skoki 2 h przed skokami (czyli bonus +14% do akuratnie wytypowanych kuponików),.
Więcej szczegółów: https://www.efortuna.pl/fortuna_klub/aktualne_promocje_online/wiadomosci/Happy_Hours_skoki_narciarskie.html

– Bonus na zakłady na żywo na skoki – warunki skrótowo: Stworzyliśmy kupon bez ryzyka. Jeżeli zaryzykowany u Nas zakład na skoczka czy też reprezentację podczas jednego z konkursów będzie błędny, typujący pozyska od nas bonus w wielkości 10 złotych.
Garść szczegółów: https://www.efortuna.pl/fortuna_klub/aktualne_promocje_online/wiadomosci/miekkie_ladowanie_skoki_bez_ryzyka.html

Bukmacher wirtualny Fortuna to wiodąca, legalnie działająca jednostka sektora zakładów sportowych w Polsce.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Ten legalny bukmacher od wielu lat wspomaga nasz sport, wspomagając m.in. Legię Warszawa oraz futbolową 1 Liga.