Menu

Poznaj opinie o Rapid Pay – płatności online


Nowiusieńki system wypłat celowo dla obstawiających w LVBET.PL. Włączyliśmy niedawno usługę Rapid Pay, wyjątkową natychmiastową metodę przesyłu środków finansowych.

Owym rozwiązaniem wyruszamy naprzeciwko oczekiwaniom klientów — nie ulega wątpliwości okres, w jakim przeprowadzane są zlecenia zapłat jest decydujący.

Za rejestrację dają 30zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Legalnie działający bukmacher LVBET.PL adresuje wyraźnie przekaz – Rapid Pay — to innymi słowy „transfery błyskawiczne” – szybka metoda odpłatności oferowana przez LVBET. Dzięki autorskiemu podejściu okres tradycyjnego przekazu w banku już przenigdy nie będzie odliczany w dniach, aczkolwiek w minutach.

Na czym to polega?

Szybko po żądaniu przez użytkownika zapłaty środków do banku złożone jest zlecenie zapłaty – okres w jakim od zlecenia transferu pieniądze znajdą się na koncie bankowym, to min. 10, a najwyżej 20 minut w wypadku banków które świadczą transfery dwudziestoczterogodzinne.

Za rejestrację dają 30zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Jeżeli bank z którego korzysta grający nie oferuje możliwości transferu całodobowego – pieniądze wpadną na konto wraz z pierwotną sesją transferów przychodzących do instytucji finansowej.

Ważne! Powyżej 20 rozmaitych banków w propozycji Rapid PAY!