Menu
../fortuna/

Obstawianie w PZBUK – darmowa kasa


Czy obstawianie w PZBUK nam graczom się opłaca? Czy warto tam grać i skorzystać z promocji darmowa kasa?

Solidnych bukmacherów w Polsce wciąż nam brak a parunastu z tych jacy swego czasu działali na krajowym rynku bukmacherskim w tej chwili nie proponują zakładów wzajemnych dla Polaków. Jednakże mozolnie się to zmienia i paru solidnych bukmacherów ubiega się o polską koncesję MF i ją … dostaje!

Świetnie iż możemy Was powiadomić iż w dniu 28 czerwca 2018 nowiutki bukmacher nabył koncesję na prowadzenie zakładów bukmacherskich w Kraju nad Wisłą. Mowa o jednostce Cherry Online Polska Sp. z o.o. ze stolicy czyli PZBUK.

Bukmacherzy internetowi  Zakłady bukmacherskie w Polsce Legalny bukmacher ComeOn

Oferta bukmacherska PZBUK

Niniejsza firma bukmacherska implikowała o dostanie koncesji przez wiele ponad 6 miesięcy, spełniając każde żądania które są w zapisach regulacji o grach hazardowych online, dostała koncesję z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Większość udziałów w firmie ma szwedzka Cherry AB, zarejestrowana w 1963 roku, posiadacz takich firm jak: ComeOn, Cherrycasino tudzież udziałowcem takich firm jak Yggdrasil, Knock Out AB oraz wielu innych.

Spółka Cherry AB połączona jest z biznesem rozgrywek w necie od niesłychanie dawna. Ta jednostka dostarcza rozgrywki w necie w tym zakłady wzajemne, technologię gier, marketing bazujący na wydajności, budowanie gier. Zaprezentowana firma zajmuje się nabywcami na starym kontynencie oraz jest notowana na giełdzie.

500 zł za wpłatę! Wejdź na www.pzbuk.pl/promocje/

Co sądzę o PZBUK

Rywalizacja w branży hazardowej – zakładów bukmacherskich była zasadna! To wiadomo! Niemniej jednak iż tak poważana marka na rynku europejskim wkroczy do Polski przed takimi instytucjami jak bwin czy Betclic to w tej chwili jest kompletne zdziwienie.

O legalnym bukmacherze (bowiem w taki sposób wolno napisać) PZBUK mam tylko rzetelne zdanie. Odkąd wniknęli do Polski nieco lat wstecz, pamiętam iż ich helpdesk a także oferta dla typujących były na wzorowym poziomie i pozostaje Nam tylko domniemywać iż nie inaczej będzie u nas.

Promocje powitalne w PZBUK

W kilku państwach Europy, jednak i pewno w Polsce także będzie dostępny bonus darmowa kasa – prosty darmowy zakład na start dla gracza. Więcej na stronie promocji www.pzbuk.pl/promocje

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1200zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł - więcej na www.lvbet.pl
  • Bonus na start (powitalny)
  • Kursy bukmacherskie
  • Zakłady na żywo
  • Zakłady mobilne
  • Obsługa klienta
3.7