Menu
../fortuna/

Obstawianie w PZBUK – darmowa kasa


Czy obstawianie w PZBUK nam graczom się opłaca? Czy warto tam grać i skorzystać z promocji darmowa kasa?

Solidnych bukmacherów w Polsce wciąż nam brak a parunastu z tych jacy swego czasu działali na krajowym rynku bukmacherskim w tej chwili nie proponują zakładów wzajemnych dla Polaków. Jednakże mozolnie się to zmienia i paru solidnych bukmacherów ubiega się o polską koncesję MF i ją … dostaje!

Świetnie iż możemy Was powiadomić iż w dniu 28 czerwca 2018 nowiutki bukmacher nabył koncesję na prowadzenie zakładów bukmacherskich w Kraju nad Wisłą. Mowa o jednostce Cherry Online Polska Sp. z o.o. ze stolicy czyli PZBUK.

Obstawianie w PZBUK - darmowa kasa 1 Bukmacherzy

Oferta bukmacherska PZBUK

Niniejsza firma bukmacherska implikowała o dostanie koncesji przez wiele ponad 6 miesięcy, spełniając każde żądania które są w zapisach regulacji o grach hazardowych online, dostała koncesję z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Większość udziałów w firmie ma szwedzka Cherry AB, zarejestrowana w 1963 roku, posiadacz takich firm jak: ComeOn, Cherrycasino tudzież udziałowcem takich firm jak Yggdrasil, Knock Out AB oraz wielu innych.

Spółka Cherry AB połączona jest z biznesem rozgrywek w necie od niesłychanie dawna. Ta jednostka dostarcza rozgrywki w necie w tym zakłady wzajemne, technologię gier, marketing bazujący na wydajności, budowanie gier. Zaprezentowana firma zajmuje się nabywcami na starym kontynencie oraz jest notowana na giełdzie.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Co sądzę o PZBUK

Rywalizacja w branży hazardowej – zakładów bukmacherskich była zasadna! To wiadomo! Niemniej jednak iż tak poważana marka na rynku europejskim wkroczy do Polski przed takimi instytucjami jak bwin czy Betclic to w tej chwili jest kompletne zdziwienie.

O legalnym bukmacherze (bowiem w taki sposób wolno napisać) PZBUK mam tylko rzetelne zdanie. Odkąd wniknęli do Polski nieco lat wstecz, pamiętam iż ich helpdesk a także oferta dla typujących były na wzorowym poziomie i pozostaje Nam tylko domniemywać iż nie inaczej będzie u nas.

Promocje powitalne w PZBUK

W kilku państwach Europy, jednak i pewno w Polsce także będzie dostępny bonus darmowa kasa – prosty darmowy zakład na start dla gracza. Więcej na stronie promocji www.pzbuk.pl/promocje

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

  • Bonus na start (powitalny)
  • Kursy bukmacherskie
  • Zakłady na żywo
  • Zakłady mobilne
  • Obsługa klienta
3.7