Menu
../fortuna/

Obstawianie w PZBUK – darmowa kasa


Czy obstawianie w PZBUK nam graczom się opłaca? Czy warto tam grać i skorzystać z promocji darmowa kasa?

Solidnych bukmacherów w Polsce wciąż nam brak a parunastu z tych jacy swego czasu działali na krajowym rynku bukmacherskim w tej chwili nie proponują zakładów wzajemnych dla Polaków. Jednakże mozolnie się to zmienia i paru solidnych bukmacherów ubiega się o polską koncesję MF i ją … dostaje!

Świetnie iż możemy Was powiadomić iż w dniu 28 czerwca 2018 nowiutki bukmacher nabył koncesję na prowadzenie zakładów bukmacherskich w Kraju nad Wisłą. Mowa o jednostce Cherry Online Polska Sp. z o.o. ze stolicy czyli PZBUK.

Obstawianie w PZBUK - darmowa kasa 1 Bukmacherzy

Oferta bukmacherska PZBUK

Niniejsza firma bukmacherska implikowała o dostanie koncesji przez wiele ponad 6 miesięcy, spełniając każde żądania które są w zapisach regulacji o grach hazardowych online, dostała koncesję z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Większość udziałów w firmie ma szwedzka Cherry AB, zarejestrowana w 1963 roku, posiadacz takich firm jak: ComeOn, Cherrycasino tudzież udziałowcem takich firm jak Yggdrasil, Knock Out AB oraz wielu innych.

Spółka Cherry AB połączona jest z biznesem rozgrywek w necie od niesłychanie dawna. Ta jednostka dostarcza rozgrywki w necie w tym zakłady wzajemne, technologię gier, marketing bazujący na wydajności, budowanie gier. Zaprezentowana firma zajmuje się nabywcami na starym kontynencie oraz jest notowana na giełdzie.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Darmowy zakład bez ryzyka przegranej

 

Co sądzę o PZBUK

Rywalizacja w branży hazardowej – zakładów bukmacherskich była zasadna! To wiadomo! Niemniej jednak iż tak poważana marka na rynku europejskim wkroczy do Polski przed takimi instytucjami jak bwin czy Betclic to w tej chwili jest kompletne zdziwienie.

O legalnym bukmacherze (bowiem w taki sposób wolno napisać) PZBUK mam tylko rzetelne zdanie. Odkąd wniknęli do Polski nieco lat wstecz, pamiętam iż ich helpdesk a także oferta dla typujących były na wzorowym poziomie i pozostaje Nam tylko domniemywać iż nie inaczej będzie u nas.

Promocje powitalne w PZBUK

W kilku państwach Europy, jednak i pewno w Polsce także będzie dostępny bonus darmowa kasa – prosty darmowy zakład na start dla gracza. Więcej na stronie promocji www.pzbuk.pl/promocje

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
Darmowy zakład - pzbuk.pl + 500 zł CASHBACK
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

  • Bonus na start (powitalny)
  • Kursy bukmacherskie
  • Zakłady na żywo
  • Zakłady mobilne
  • Obsługa klienta
3.7