Menu

Obstawianie w ComeOn? Bez depozytu w ComeOn?


Solidnych bukmacherów w Polsce wciąż nam brak a parunastu z tych jacy swego czasu działali na krajowym rynku bukmacherskim w tej chwili nie proponują zakładów wzajemnych dla Polaków. Jednakże mozolnie się to zmienia i paru solidnych bukmacherów ubiega się o polską koncesję MF i ją … dostaje!

Świetnie iż możemy Was powiadomić iż w dniu 28 czerwca 2018 nowiutki bukmacher nabył koncesję na prowadzenie zakładów bukmacherskich w Kraju nad Wisłą. Mowa o jednostce Cherry Online Polska Sp. z o.o. ze stolicy.

Oferta bukmacherska ComeOn

Niniejsza firma bukmacherska implikowała o dostanie koncesji przez wiele ponad 6 miesięcy, spełniając każde żądania które są w zapisach regulacji o grach hazardowych online, dostała koncesję z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Większość udziałów w firmie ma szwedzka Cherry AB, zarejestrowana w 1963 roku, posiadacz takich firm jak: ComeOn, Cherrycasino tudzież udziałowcem takich firm jak Yggdrasil, Knock Out AB oraz wielu innych.

Spółka Cherry AB połączona jest z biznesem rozgrywek w necie od niesłychanie dawna. Ta jednostka dostarcza rozgrywki w necie w tym zakłady wzajemne, technologię gier, marketing bazujący na wydajności, budowanie gier. Zaprezentowana firma zajmuje się nabywcami na starym kontynencie oraz jest notowana na giełdzie.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl

Co sądzę o ComeOn

Rywalizacja w branży hazardowej – zakładów bukmacherskich była zasadna! To wiadomo! Niemniej jednak iż tak poważana marka na rynku europejskim wkroczy do Polski przed takimi instytucjami jak bwin czy Betclic to w tej chwili jest kompletne zdziwienie.
O legalnym bukmacherze (bowiem w taki sposób wolno napisać) ComeOn mam tylko rzetelne zdanie. Odkąd wniknęli do Polski nieco lat wstecz, pamiętam iż ich helpdesk a także oferta dla typujących były na wzorowym poziomie i pozostaje Nam tylko domniemywać iż nie inaczej będzie u nas.

Promocje powitalne w ComeOn

W kilku państwach Europy, jednak i pewno w Polsce także będzie dostępny bonus za wpłatę – proste 100% za początkową wpłatę na rachunek rozliczeniowy gracza. Więcej na dniach na naszych stronach…

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku, zakłady bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl
200% za wpłatę! Do 1000zł dla każdego! - więcej na www.etoto.pl