Menu
../fortuna/

Obstawianie siatkówki z LVBET.PL


Spółka LV BET Zakłady Bukmacherskie ma już status Formalnego Partnera PlusLigi oraz Ligi
Siatkówki Kobiet. Umowa została sygnowana do końca obowiązującego sezonu. To dodatkowa odsłona kooperacji LVBET.PL ze środowiskiem siatki po sponsoringu CEV EUROVOLLEY POLAND 2017.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

– Nakłoniliśmy kolejnego sojusznika, który będzie nas wspierał oraz pomagał w prężnym rozroście PlusLigi oraz Ligi Siatkówki Kobiet. LV BET Zakłady Bukmacherskie nader prężnie wnika na główny plac sponsoringu sportowego oraz radujemy się, że łączy własną przyszłość z krajową klubową siatkówką. Tenże sojusznik bez wątpliwości przyda się do tego, ażebyśmy tworzyli najwartościowsze widowiska sportowe w naszym kraju – uwypukla Artur Popko, naczelny Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej SA.

Zobacz najnowsze promocje tego bukmachera (w tym 20 pln za rejestrację!) – o promocjach

Warunki umowy – korzyści i finanse

W ramach umowy logo firmy bukmacherskiej będzie widocznie na bandach LED w toku pojedynków siatkarskich rozgrywek ligowych. Współdziałanie planuje tudzież rząd działań na FB czy Twiterze oraz na serwisach internetowych Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.

– Cieszymy sie, że zdołamy doczepić się do kolegium sojuszników Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.
Krajowe drużyny przynależą do ścisłej czołówki europejskiej oraz od wielu lat święcą tryumfy w drużynowych pucharach. Jesteśmy pewni że ciągłość kooperacji z jedną z najpopularniejszych dziedzin
w Polsce wywoła wzajemne dogodności – powiada Łukasz Kieza, Country Manager legalnego bukmachera działającego w sieci.

Legalnie funkcjonujący bukmacher internetowy LVBET.PL to intensywnie rozwijająca się organizacja a na rynku zakładów online, bazująca na dobrych pomysłach oraz tworzona z werwą do sportu. Spółka ta angażuje się w rozkwit różnorakich gałęzi wspierając przykładowo Wisłę Kraków, Widzew Łódź, Arkę Gdynia, Piasta Gliwice, Wisłę Płock lub CEV EUROVOLLEY POLAND 2017, a też serwis wirtualny ŁączyNasPasja.pl