Menu
../fortuna/

Obstawianie na żywo – porady


Porad bukmacherskich w sieci jest mnóstwo – pokazują czy obstawianie na żywo ma sens, czy puszczanie taśm jest dobrym sposobem na zarobek na bukmacherce i czy single dają naprawdę zarobić…

Każdy chce swoje doświadczenie podać dalej i pomóc innym początkującym graczom. Zanim zaczniemy w ogóle obstawiać zakłady bukmacherskie u bukmacherów należy sprawdzić czy w ogóle się do tego nadajemy czyli czy mamy odpowiednie predyspozycje do tego by na tym zarabiać i w ogóle poświęcać na to swój cenny czas.

 

Czy zakłady bukmacherskie są dla Ciebie?

Porady bukmacherskieJeśli bardzo denerwujemy się i przeżywamy swoje porażki to lepiej będzie dla nas jeśli odpuścimy takie zarabianie. Psychologia w zakładach bukmacherskich odgrywa bardzo dużą rolę.

Zatem jeśli nie potrafimy opanować swoich emocji to skazani jesteśmy z góry na porażkę.

Możemy stracić zarówno pieniądze jak i swoje zdrowie. Sami przed sobą musimy odpowiedzieć co jest dla nas ważniejsze. Uznając jednak, że panujemy nad sowimi emocjami i jesteśmy w stanie nad sobą pracować możemy przejść do kolejnej ważnej porady bukmacherskiej – odpowiedni podział pieniędzy na zakłady bukmacherskie.

REJESTRACJA W FORBET >>
2100 zł na konto w promocji na start

Zarabianie na zakładach bukmacherskich

Z pewnością większości graczy ma pracę. I to właśnie z wypłaty zamierzamy wykonać swój pierwszy depozyt. Musimy już na samym początku ustalić ile tak naprawdę możemy przeznaczyć na obstawianie. Nie możemy dopuścić do tego, że nie będziemy mieli za co kupić chleb pod koniec miesiąca.

A niestety tutaj nie ominą nas porażki. Zazwyczaj od razu decydujemy się grać na prawdziwe pieniądze, gdyż nie mamy dostępu do wirtualnych kont, itp. Tu jednocześnie pojawia się kolejna rada – ustal swój cel. Obstawianie meczy dla przyjemności? Na to może pozwolić sobie naprawdę niewiele osób. Z reszta jakby nie było dla każdego liczą się tylko wygrane.

REJESTRACJA W BETFAN >>
100 zł + 3000 zł na nowe konto w promocji

Nie liczmy, że logując się u bukmachera na stronie internetowej zaczniemy miło spędzać swój czas. tutaj chodzi o zarabianie pieniędzy, a gry o nim mowa nie ma prawa wkraść się zabawa. Ta spowodować może jedynie straty.

 

Porady są wszędzie ale …

Wydaje się, że takich porad na temat co obstawiać w zakładach bukmacherskich znajdziemy tysiące w sieci. Jest jedna porada bukmacherską, do której powinien się stosować każdy. Brzmi ona następująco – obstawiaj swój każdy kupon tak jakbyś obstawiał go za milion dolarów.

Obstawianie na żywo - porady 1 Blog bukmacherski

Chodzi o to, by nie tracić pieniędzy na każdy przeczytany darmowy typ w Internetu. Nasz każdy kupon musi być w pełni przemyślany. Nie możemy tutaj zabawy łączyć z pracą – tak w zakładach bukmacherskich się po prostu nie da. Nawet jeśli śmiejemy się z 2 złotych choć posiadamy o wiele większy kapitał to takie obstawianie nie ma sensu. Na to składa się oczywiście wiele innych aspektów – analiza, własne doświadczenie, przeczucie, dyspozycja dnia i wiele innych.

To również pokazuje, że zarabianie na zakładach bukmacherskich nie jest takie proste jakby się to mogło wydawać. Zanim dojdziemy do swojej strategii mogą minąć miesiące a także wybór co obstawiać w zakładach bukmacherskich może nastarczyć nam wielu dylematów. Będzie to z pewnością trudny czas, ponieważ stracimy wtedy niemałe pieniądze.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Zyskamy jednak doświadczenie, a wyciągając z tego lekcje możemy zabrnąć naprawdę daleko. Tak naprawdę w miarę czasu sami ustalimy swój własny regulamin i zasady, dzięki którym będziemy obstawiać mecze i dzięki którym zarabianie na zakładach bukmacherskich będzie mogło być stałym zajęciem.

Niestety początkujący gracze musza przejść przez wszystkie etapy znając nawet najlepsze porady bukmacherskie.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Oprócz sztywnych zasad są przecież nasze emocje, które potrafią zmienić nasz kapitał z dodatniego na ujemny.