Menu
../fortuna/

Obstawianie Ekstraklasy z Superbet


Typowanie Ekstraklasy zdoła dać porządny dochód – pod warunkiem iż wiemy jak obstawiać te spotkania u buka. Oprócz tego od czasu do czasu legalni bukmacherzy on line proponują gratisy na mecze Ekstraklasy, przez co możemy dodatkowo zarobić na typowaniu Ekstraklasy piłki nożnaj.

I tak dokładnie jest teraz – za pomocą oferty na www.superbet.pl

Ze względu start Ekstraklasy wspomniany legalnie działający bukmacher on-line wystartował z nowiutką kampanią dla nowo zakladających konta użytkowników zakładów bukmacherskich (zamierzają wrzucać do sieci tego typu akcje promocyjne co tydzień).
A my typujący jedynie na tym skorzystamy.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

Specjalna promocja na Ekstraklasę

Oprócz bonusu na start każdy z nowych obstawiajacych, który zarejestruje się w okresie 29.01 a 31.01 pozyska ekstra dodatek.

Ważne! Prezentowana oferta zapewne będzie co jakiś czas przedłużana.

Główne warunki bonusu Superbet

1) Gdy gracz wpłaci minimum 50 zł i postawi 50 zł na Ekstraklasę (pieniądze z przelewu) to dostanie dodatkowo obok oferty przy rejestracji, dodatek w kwocie 50 zł,

2)Gdy gracz wpłaci min 100 zł i postawi za 100 na Ekstraklasę (pieniądze z przelewu) to dostanie dodatkowo obok oferty przy rejestracji, dodatek w kwocie 100 zł.

3) Gdy gracz wpłaci min 150 zł i postawi za 100 na Ekstraklasę (pieniądze z przelewu) to dostanie dodatkowo obok oferty przy rejestracji, dodatek w kwocie 150 zł.

Warunki tejże promocji przeczytacie na https://superbet.pl/Powrot_Ekstraklasy

Oprócz tego wystartowali oni dodatkowo z nowiuteńką pulą Super Game. Łączna pula do zdobycia to 100 000 zł więcej znajdziecie na www.superbet.pl

Najlepsze promocje miesiąca
aktualizacja: 2 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 600 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI