Menu
../fortuna/

Mundial 2018: Polska – Senegal – typy bukmacherskie


Jak grać na zakładach mecze Polska vs Senegal, Polska – Kolumbia i Polska – Japonia? Przetestuj te darmowe prognozy bukmacherskie i obstawiaj z Nami Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

Nastepne kilkanaście dni zdołamy odpocząć od footballu na ligowym poziomie i zająć się typowaniem meczy Mundialu w Rosji (2018). Nasza drużyna narodowa w najbliższych dniach zagra trzy mecze na mistrzostwach.

Pod spodem prezentujemy bezpłatne prognozy na mecze w „polskiej” grupie H na mistrzostwach w Rosji. 19 czerwca) w grupie H będzie niezwykle prosto przytoczyć pewniaków jako że własne spotkania rozgrywają Polska oraz Kolumbia, które wedle bukmacherów są obstawiane na te teamy które przejdą dalej z grupy.

TOP 3 bukmacherów w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1200zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł - więcej na www.lvbet.pl

W pierwszych meczach zagrają jak wyłoniono Kolumbia z Japonią (tutaj Kolumbijczycy nie powinni posiadać żadnych kłopotów ze strzeleniem paru bramek – i tutaj postawiłbym na wynik co najmniej 3:0). Równolegle polska reprezentacja rozegra mecz z Senegalem – prognozy na ów mecz to X jako że polska drużyna raczej powinna się oszczędzać przed ważkim meczem z Kolumbią w Kazaniu (wejściówki na ów mecz już dawno temu pozostały sprzedane). W tym miejscu obstawiamy jak bukmacherzy wirtualni – X.

Po czym 28 czerwca 2018 roku odbędą się w naszej grupie dwa mecze. Nasza polska ekipa zmierzy się z Japonią i tutaj warto zaryzykować na Polaków albowiem Japończycy nie są bądź co bądź ciężką ekipą i są do pokonania. W kolejnym meczu – Senegal według Nas nie będzie posiadać większych okazji z Kolumbią i przegra ten mecz, niemniej jednak po trudnej rywalizacji.

Poniżej prognozy na mecze Mistrzostw Świata 2018 rozgrywane w naszej grupie…

Tak obstawiamy pojedynki …

Grupa H

Kolejka 1
Kolumbia – Japonia 19 czerwca, 14:00 – typujemy: 1
Sarańsk, Mordowija Ariena
Polska – Senegal 19 czerwca, 17:00 – typujemy: X
Moskwa, Otkrytije Ariena

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Kolejka 2
Japonia – Senegal 24 czerwca, 17:00 – typujemy: X
Jekaterynburg, Jekatierinburg Ariena
Polska – Kolumbia 24 czerwca, 20:00 – typujemy: X
Kazań, Kazań Ariena

Kolejka 3
Japonia – Polska 28 czerwca, 16:00 – typujemy: 2
Wołgograd, Wołgograd Ariena
Senegal – Kolumbia 28 czerwca, 16:00 – typujemy: 2
Samara, Kosmos Ariena