Menu
../fortuna/

MŚ 2022 – konkurs z nagrodami (Wyzwanie Fortuny)


Gdy spozierasz na listę meczów Mundialu to świadomość, iż wciąż na długo przed zaczęciem Mundialu jesteś w stanie rozszyfrować jaka ekipa wyjdzie z grupy, jaka ekipa rozegra mecz w ćwierćfinale, a jaka ekipa zwycięży puchar świata w piłce nożnej?

Sprawdź się jako obstawiający i stań do walki o 1 000 000 ZŁOTYCH za odpowiednie wyłonienie przebiegu Mistrzostw Świata 2022. Nadmieniona suma będzie rozdzielona symetrycznie przez ilość wszystkich grających, jacy poprawnie wytypowali wszelkie etapy Mundialu w Piłce Nożnej, wraz z końcowym wynikiem spotkania w finale MŚ 2022.

MŚ 2022 - konkurs z nagrodami (Wyzwanie Fortuny) 1 Bukmacherzy

Dodatkowo, w ramach quizu „Wyzwanie Fortuny, będzie przeprowadzony ranking klientów Fortuny, w którym typerzy posiadają okazję zdobyć gratyfikację w formie Punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus, których pula ma wartość ponad 100 000 złotych. 50 grających z największą liczbą punktów zdobędzie premię. Stopień nagrody będzie uzależniona, od położenia w zestawienia, które de facto zajmie obstawiający.

Wyzwanie Fortuny – więcej informacji

Data: 10.11 – 20.11.2022 (do g. 17:00)

W czasie trwania quizu należy mieć konto i zalogować się na na portalu www.efortuna.pl, czy też poprzez aplikację mobile tudzież uzupełnić „drabinkę” turniejową tyczącą się poszczególnych poziomów w zakresie Mundialu w Piłce Nożnej 2022 (u dołu odszukasz dokładną instrukcję, jakim sposobem małymi kroczkami akuratnie przesłać zgłoszenie ze autorską drabinką).

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Gratyfikację kluczową w Quizie to pula 1 000 000 złotych rozdysponowana symetrycznie do ilości wszystkich grających, jacy odpowiednio wybrali wszelkie etapy Mundialu w Piłce Nożnej 2022, w pełni z końcowym wynikiem spotkania w finale Mundialu 2022.

Możliwość wytypowania mistrzostw będzie dostępna, jak zalogujesz się na swoje konto grającego na www.efortuna.pl.

Turniej jest darmowy to oznacza iż nie wymaga wpłaty ani układać zakładu.

Ważna wiadomość! Przekalkuluj poprawnie strukturę osobistej drabinki. Masz ledwie 1 próbę.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje