Menu
../fortuna/

Jakie promocje czekają na Ciebie w PZBKU w 2020 roku


Następni legalnie oferujący zakłady bukmacherzy internetowi ulepszają oferty bukmacherskie na 2020 rok dla obstawiających!
Oceń co w tym momencie oferują bukmacherzy w Polsce i czy ich propozycja bukmacherska po rejestracji jest nadal atrakcyjna.

Olbrzymie zmiany u bukmacherów

2020 rok to również czas metamorfozy, które nie ominęły też strony www WWW.PZBUK.PL.
Wskutek tego już teraz włączyli nową, odświeżoną edycję portalu www.pzbuk.pl. Łącznie z polepszoną szatą graficzną przychodzi innowacyjne oprogramowanie samego serwisu, jaki powinien funkcjonować zdecydowanie szybciej.

Sprawdź najnowsze promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20 zł bez depozytu
1500 zł na start - sts.pl + 100 zł zakład bez ryzyka
BEZ RYZYKA 1300 zł - superbet.pl + 200 zł za wpłatę

Porównaj promocje

 

Włączyliśmy co więcej nowiuteńkie wersje naszych aplikacji mobilnych na systemy iOS a także Android. Całokształt wspierany jest przez zachęcającą stronę startową, która sama reguluje ofertę bukmacherską dla dowolnego gracza na bazie jego dotychczasowych preferencji tudzież postępowania w naszym wortalu.

Oferta bukmacherska – dalsze zmiany

Nowa istotna modyfikacja to nowa propozycja przy rejestracji, której początek zdecydowaliśmy się przyspieszyć również na czas świąteczny. Już od najbliższego piątku 20 grudnia nowo otwierających konta użytkowników w wortalu będzie witał „darmowy zakład w kwocie 50 zł”.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Jest to ta sama propozycja, z której korzystaliśmy przedtem w I kwartale 2019 r. Do uzyskania zakładu uprawiony będzie jakikolwiek nowy klient, jaki zarejestruje się w serwisie a także ustawi przynajmniej jeden zakład wielokrotny po stawce 2.0 czy też wyższym kursie za minimum 50 zł.

Z punktu widzenia gracza propozycja niniejsza jest dużo prostsza niż aktualna, zarówno depozyt jak i nagrody z darmowego zakładu nie są powiązane z żadnymi przymusami obrotu, a klient zdobędzie darmowy zakład obojętnie od tego jak zostanie rozliczony jego prywatny kupon.
Podana wielkość pierwotnego zakładu jest co więcej zgodna z naszymi statystykami odnośnie wzorców obstawiania.

Jakie promocje czekają na Ciebie w PZBKU w 2020 roku 1 Bukmacherzy

Transformacja oferty bukmacherskiej w trakcie rejestracji na 2020 rok umożliwi zaoszczędzić pokaźną sumę na podatku obrotowym oraz umożliwi na łatwiejszą klasyfikację obstawiającego do najlepszego profilu jednostkowych ofert retencyjnych.

Nadciągają zmiany w propozycji PZBUK

Nie jest to finał przewidywanych modyfikacji w ofercie. Nadciągające ulepszenia a także nowiuteńkie produkty będą pojawiać się wielokrotnie przez pełny 2020 rok, a nową ofertę na start będziemy wspierać reklamami TV.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA STS LV BET SUPERBET
600zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3000zł za wpłatę
+ 20zł bez depozytu
1300złCashback
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 7/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2100 zł do 1500 zł do 3000 zł do 200 zł