Menu
../fortuna/

Gdzie obstawiać mecze online? PZBUK?


Obstawiaj mecze online bo dziś zaczęła działać nowiutka strona do obstawiania meczów www.pzbuk.pl, która jest pierwszym etapem kolejnej fazy rozwoju na krajowym rynku rzeczonego legalnego bukmachera online.

Wprowadzając zmiany inspirowali się między innymi typerów wypowiedziami plus recenzjami. Mamy nadzieję, że następna powłoka wizualna spodoba się Wam a ułatwiona nawigacja sprawi, że będziecie chętnie obstawiali mecze sportowe dokładnie na www.pzbuk.pl

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Parę informacji o PZBUK

To tak naprawdę nowy bukmacher działający w sieci w Polsce bo zaczął działać dopiero w 2018 roku. Jego propozycja póki co jest niezwykle mizerna ale nieprzerwanie rozwijana – dzięki temu mamy wiarę że w nie długim czasie dorówna do średniej pośród firm bukmacherskich w Polsce.
Użytkownicy nade wszystko zwrócą uwagę na niezwykle trywialną witrynę do obstawiania meczów w necie – skutkiem tego obstawianie jest bezproblemowe oraz przyjemne.
Dodatkowo dochodzi bardzo szybka oraz profesjonalna asysta na okoliczność problemów z zakładami wzajemnymi.

Obstawiaj mecze online

PZBuk począł świadczyć najciekawszy asymetryczny bonus od depozytu za założenie konta w Polsce!

Gdzie obstawiać mecze online? PZBUK? 1 Bukmacherzy

Którykolwiek typer po wpłacie 200 złotych osiągnie całkowicie 500 zł na grę w zakładach u bukmachera.
Wraz z nowiutką stroną kompletują także prace nad apką na telefon, która winna zadowolić dowolnego obstawiającego. Aplikacja na telefon PZBUK będzie osiągalna zarówno na telefony Apple oraz|jak i} z systemem Android.

Bukmacherskie zakłady wirtualne także są przystępne obecnie na stronie www.pzbuk.pl. W propozycji odnajdziesz wyścigi konne, czworonogów, football i koszykówka.

Statut nowej oferty powitalnej

Organizatorem oferty jest Cherry Online Polska sp. z o.o. tytułowana w dalszym ciągu pzbuk.pl.
Promocja jest dostępna jedynie dla nowo rejestrujących się grających pzbuk.pl również dla tych, którzy nie zastosowali do tego czasu z żadnej innej oferty w trakcie rejestracji.
Promocja na start „Bonus 150% do 500 zł” zamienia wszelkie inne propozycje na start, w tym domyślną propozycję przy rejestracji „Gratisowy zakład 50 zł”.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Wolumen dodatku na początek przypisywana jest jednokrotnie na jednego użytkownika. Bonus przy zakładaniu konta przydzielany jest w zależności od wysokości spełnionego depozytu, według założenia, że wysokość dodatku stanowi 150% przetransferowanego depozytu powyżej wielkości 100 złotych.
Maksymalna ilość depozytu uprawniająca do otrzymania dodatku wynosi 200 złotych. Typer zdobywa bonus po wykonaniu warunku scharakteryzowanego w ust. 4.

Ażeby zrobić użytek z dodatku na początek obstawiający musi należycie sprawdzić osobisty numer telefonu, zrealizować wpłatę w wysokości min. 100 złotych oraz aktywować bonus w czasie depozytu.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Wypłaty środków bonusowych można zrobić po spełnieniu warunków obrotu.
Warunkiem obrotu bonusem jest realizacja zakładów sportowych w wysokości 4-krotności sumy depozytu i dodatku na zakładach wielokrotnych z min. kursem 2.0

Oferta na start ważna jest do dnia 31 sierpnia 2019.

Od momentu włączenia oferty powitalnej klient ma do 60 dni na wykonanie potrzebnego obrotu pieniędzmi, niezależnie od okresu egzystowania oferty.
Bukmacher zapewnia sobie uprawnienie od odwołania alternatywnie wycofania niniejszej oferty lub zmiany jej reguł w każdej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia.

Jeden typer zdoła zrobić użytek z oferty wyłącznie 1 raz.

Pzbuk.pl rezerwuje sobie możliwość do odmowy przyznania dodatku w następujących okolicznościach:
a) w przypadku nie przestrzegania zasady “1 klient – 1 konto” tj. w następujących sytuacjach:
– typujący posiada więcej niźli 1 konto o identycznym adresie IP;
– otwieraniu kont o jednakowych danych bądź innym czynniku identyfikacyjnym, np. adres e-mail, numer komórki, numer karty visa/mastercard / debetowej, względnie innej metody płatności;
– obstawiający posiada więcej niźli 1 konto;

b) w przypadku przekroczenia jakiegokolwiek z warunków bonusowych i niniejszego Statutu;
c) kiedy występują dowody zmowy pomiędzy konsumentami w typowaniu zakładów
d) w wypadku kiedy w przeszłości klient nadużywał, względnie w tej chwili nadużywa systemu promocyjnego.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Bukmacher może skasować przyznany bonus oraz cofnąć powstałe z niego nagrody w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.