Menu
../fortuna/

Euro 2020/2021 – poznaj nasze typy


Euro 2020 zbliża się coraz większymi krokami – mimo pandemii. A że odbywają się one zaraz (2 lata) po MŚ w piłce nożnej tym bardziej trzeba zintensyfikować poszukiwania na tema drużyn które będą walczyć na początek w eliminacjach a później w turnieju finałowym.

Spotkania z MŚ pozostawią w naszej pamięci pewny zarys tego jak mogą reprezentować się drużyny już na tej wielkiej imprezie. Każdy oczywiście już teraz próbuje wyszukiwać faworyta. Również na forach bukmacherskich pojawiają się pytania kto ma szanse wygrać EURO 2020.

Wśród faworytów wymienia się głównie trzy zespoły – Niemcy, Francja i Hiszpania. Najwięcej szans według samych bukmacherów mają Niemcy.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Jednak tutaj zdania są podzielone, ponieważ mecze eliminacji do EURO pokazały, że wcale nie jest to tak silny zespół.

 

Faworyci Mistrzostw Europy

Faworyci piłkarskich ME w 2020 roku to oczywiście także sami gospodarze (a że ich będzie kilku to już inna sprawa). Co prawda nie możemy nic szczególnego powiedzieć o ich grze, ponieważ nie brali oni udziału w eliminacjach.

Typowanie meczów Typowanie meczów Darmowe typy bukmacherskie

Mimo wszystko każdy wie, że Francja posiada wielu ciekawych, klasowych zawodników. Trzecie miejsce wśród faworytów zajmuje Hiszpania.

To zespół będzie chciał odzyskać tytuł i na pewno będzie walczył do końca. Czy da jednak radę? Na kogo stawiać? To tylko sport i wszystko jest możliwe. Pamiętajmy tylko, że faworyci piłkarskich ME 2020 to pewni kandydaci do zwycięstwa. Tutaj liczy się każdy zespół. Każdy ma szansę na tytuł. Nie możemy przecież zapomnieć o Anglii czy Włoszech. Wśród nich znajdują się także takie zespoły jak chociażby Portugalia czy Belgia.

 

A gdzie plasuje się Polska?

Z pewnością nie jesteśmy w ścisłej czołówce. Bukmacherzy umiejscawiają Nas pod koniec „dziesiątki”. Stawiając 10 złotych, że to właśnie Polacy wygrają całą imprezę otrzymamy nawet 600 złotych! Są to jednak „suche” prognozy. Nieco więcej będziemy wiedzieli po rozegraniu pierwszego meczu (eliminacji – bo najpierw musimy tam awansować).

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

A przecież każde spotkanie jest tak samo ważne. Tu widać, że niezmiernie trudno jest odpowiedzieć na pytanie kto ma szanse wygrać EURO 2020 (dlatego mam nadzieję że nasze typowanie Euro 202/2021 pomoże Wam w grze na zakładach). Bo przecież tak klasowe zespoły jak chociażby Niemcy powinny iść jak „burza” przez eliminacje, a zawodnicy mimo wszystko mieli problemy.

Po drugie trzeba wziąć także pod uwagę, że często podczas tak dużych imprez wiedzą, że musza dać z siebie wszystko i te wyniki są już takie jak przewidują obserwatorzy. Gdybyśmy mieli jednak teraz odpowiedzieć na kogo stawiać, chyba większości z nas i tak typowałoby Niemców. Mimo wszystko są to faworyci, którzy zbytnio nie odstają od pozostałej dwójki (Francja i Hiszpania).

Typowanie meczów Typowanie meczów Darmowe typy bukmacherskie

Jednym z gospodarzy są Portugalczycy i z pewnością marzy się zdobycie tytułu na własnym terenie, przed własną publicznością.

Jedno jest pewne na dzień dzisiejszy bukmacherzy faworyzują głównie Niemców. Zatem idąc tym tropem powinniśmy stawiać na już od pierwszego meczu. Pamiętajmy jednak, aby na początku nie przesadzać ze stawkami. W miarę czasu, gdy zauważymy jak spisują się dane drużyny będzie można stawiać pewniej większe kwoty. Jednak sami nie mamy zbyt wielu meczy przed sobą, by zastanawiać się nad takimi sprawami – w ciągu miesiąca zostanie rozegranych 51 meczów, a każdy z nich jest na wagę tytułu Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Nasze typowanie Euro 2020…

Gruzja – Białoruś, 8 października, 18:00 – TYP: 1
Islandia – Rumunia, 8 października, 20:45 – TYP: 1
Bułgaria – Węgry, 8 października, 20:45 – TYP: 1
Bośnia i Hercegowina – Irlandia Pn, 8 października, 20:45 – TYP: X
Słowacja – Irlandia, 8 października, 20:45 – TYP: 2
Szkocja – Izrael, 8 października, 20:45 – TYP: 1
Norwegia – Serbia, 8 października, 20:45 – TYP: X
Macedonia Północna – Kosowo, 8 października, 20:45 – TYP: 1

Baraże – finał – 12 listopada

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego