Menu

Etoto.pl – polski legalny bukmacher i legalny bonus


Nic tak nie pobudza nowych graczy do rejestracji konta u danego bukmachera jak wysoki bonus powitalny.

Obecnie firmy bukmacherskie dwoją się i troją, by były one jak najwyższe. I faktycznie patrząc na aktualny spis bukmacherów, których nie jest dużo możemy jednak zauważyć, że owe bonusy mają wręcz rekordowe wysokości.

Jak na ich tle wypada bukmacher Etoto?

Jak przystało na typowe średniaka promocja bukmacherska na start u tego bukmachera plasuje się raczej w końcówce stawki. Bukmacher Etoto oferuje nam tylko lub też aż 100% do 500 złotych. Kwota wydaje się być dosyć spora jak na sam początek, tym bardziej dla początkujących graczy. Powiedzmy sobie jednak szczerze, że zawsze wiąże się z tym mnóstwo warunków do spełnienia.

Na jego wykorzystanie mamy do 60 dni od czasu, kiedy zarejestrowaliśmy się u bukmachera.

 

Legalny bukmacher online

Etoto.pl wcale nie jest już takim nowy graczem na rynku zakładów bukmacherskich. Działa od 2011 roku i dziś powinniśmy się spodziewać dosyć konkurencyjnej oferty niemal na każdym kroku. Niestety już sama promocja bukmacherska na start pokazuje, że nie dąży on do pozyskania nowych klientów. A tych dziś jest mnóstwo, ponieważ po zmianie prawa wszyscy nie mają innego wyjścia jak rejestrację u legalnego bukmachera.

Bukmacherzy internetowi  Legalny bukmacher Firmy bukmacherskie Bonusy bukmacherskie

Jak zatem już widzimy, owy bonus nie należy do najlepszych na rynku.

 

Jak wyglądają zakłady bukmacherskie w Etoto.pl?

Również potwierdzą nas w przekonaniu, że bukmacher z pewnością nie celują swoją ofertą do zawodowych graczy. Co więcej nawet rekreacyjni gracze dość słabo wypowiadają się na jego temat.

Faktycznie Etoto wyszczególnia się na tle konkurencji – niestety mało pozytywnie.

 

Zakłady bukmacherskie w Etoto

Są co prawda dostępne zarówno w Internecie jak i w punktach stacjonarnych, ale ich jakość jest wątpliwa. Mamy mało punktów tego bukmachera. Więc nie każdy będzie w stanie szybko i łatwo puścić kupon w Puncie naziemnym. To samo może go spotkać na stronie internetowej, która działa przez określone godziny co jest ewenementem.

Idąc tym tropem nie mamy się czemu dziwić, że opinie o bukmacherze Etoto.pl raczej nie sprzyjają jej dobrej reklamy. Gracze mówią wprost, że nie opłaca się tutaj grać. Pomimo i tak nie krótkiego stażu na rynku bukmacher ma ofertę jak sprzed kilkudziesięciu lat.

To już najnowsze firmy bukmacherskie oferują swoim graczom lepsze warunki grania. Cudów nie oczekujemy, gdyż jak wiadomo to legalny bukmacher, ale z pewnością powinien on pomyśleć o zatrudnieniu większej ilości pracowników i rozwoju, gdyż taką polityką działania nie zjednoczy sobie wielu graczy.

 

Bonus bukmacherski na start czyli powitalny

Na tą chwilę Etoto proponuje nowym graczom bonus o wartości do 500zł za pierwszą wpłatę. Czyli to typowy bonus 100%.

Stali gracze również mogą liczyć na promocje – za aktywność oraz również za jej brak 😉 Gdyż ten legalny bukmacher również oferuje tzw. reload.

Opinia o tym bukmacherze
  • Bonus na start (powitalny)
  • Kursy bukmacherskie
  • Zakłady na żywo
  • Zakłady mobilne
  • Obsługa klienta
3.9